Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

час и малко до края на работната седмица :punk

 

...и около 5-6 часа до морето и бира с цаца :D

 

Минава ми през главата, че завиждам на frodo...за бирата с цаца :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Майка ми е много тъпа ве. Сложила е сиренето във вода за да се обезсоли O_o. Какъв е смисълът да ям обезсолено сирене? Трябва да е солено, да е вредно за очите, като всичко солено. Язък за сиренето :/.

Link to comment
Share on other sites

Майка ми е много тъпа ве. Сложила е сиренето във вода за да се обезсоли O_o. Какъв е смисълът да ям обезсолено сирене? Трябва да е солено, да е вредно за очите, като всичко солено. Язък за сиренето :/.

Ако тва е показател мойта също... :bgrin: Мене такъв айляк ме хванало, само пием и ядем... ма то и тва не е леко... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре, как ще сложи във вода сирене, което е в пакетче, следователно не е в саламура, следователно колкото и сол да е останало по него не е толкова гадно солено, че да го сложи във вода О.о. Пък и точно това сирене по принцип малко безсолно си пада. Хем знае, че обичам солено сирене, хем пак. Това е конспирация! Иска да не ям сирене! От утре ще купувам тоалетна хартия само за себе си! :щ

Link to comment
Share on other sites

Добре, как ще сложи във вода сирене, което е в пакетче, следователно не е в саламура, следователно колкото и сол да е останало по него не е толкова гадно солено, че да го сложи във вода О.о. Пък и точно това сирене по принцип малко безсолно си пада. Хем знае, че обичам солено сирене, хем пак. Това е конспирация! Иска да не ям сирене! От утре ще купувам тоалетна хартия само за себе си! :щ

kopche след три чаши бял ром:

 

Излез на квартира и ще ядеш к'вото си сирене поискаш. Солено сирене смуче. Мухлясало - владее. :lol:

Link to comment
Share on other sites

kopche след три чаши бял ром:

 

Излез на квартира и ще ядеш к'вото си сирене поискаш. Солено сирене смуче. Мухлясало - владее. :lol:

Нее стига с това пиене. От два дни не съм близнал... :cry

 

едит: от както казах че няма да пия сички се чупят от желание да ме черпят.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че очевидно съм се побъркал тотално, след като не мога да проумея как на някои екземпляри мечтите им (отразени в тази тема) се изразяват в едното напиване. :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да пия една бира. Баси жегата.

И защо моста на панаира беше затворен от Екзит нататък? И докъде? :unsure:

 

Щото вчера имаше пожар , на предната страница има линкове с подробности. wink.gif

Биип. Грешен отговор. wink.gif

Аз минах покрай водната палата, въпроса е, че не може да продължиш направо по самия мост в посока панаира, а трябва да завиеш по паважа покрай реката.

А насрещно движение имаше. И те така... :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да пия една бира. Баси жегата.

И защо моста на панаира беше затворен от Екзит нататък? И докъде? :unsure:

Щото вчера имаше пожар , на предната страница има линкове с подробности. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ги *** международните влакове.
Малко им е!
Минава ми през главата, че очевидно съм се побъркал тотално, след като не мога да проумея как на някои екземпляри мечтите им (отразени в тази тема) се изразяват в едното напиване. :blink: :lol:
Ха, значи не ми се струва абсурдно само на мен ;]
Link to comment
Share on other sites

Малко им е
Абе хич не е малък :rolleyes: B)

 

Цял ден се лангъркам по София, за малко изпуснах влака в шест и естествено следващия отново с 3 часа закъснение.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че очевидно съм се побъркал тотално, след като не мога да проумея как на някои екземпляри мечтите им (отразени в тази тема) се изразяват в едното напиване. :blink: :lol:

Всъщност... Доста си далеч от истината. Напиване е нарицателно за събиране на компанията, въртене на мохабет, и тем подобни работи. Днешната младеж се обръща с този израз, към вашия - седянка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, колко е приятно да станеш в съботната сутрин без часовник, да не бързаш за работа.

Абе да си изпиеш кафето като хората. Ето това ми минава в момента.

Link to comment
Share on other sites

Мъчно ми е за пубертета. В знак на протест срещу изкуствените, скучни и прагматични хора спирам да се бръсна.

Link to comment
Share on other sites

Мъчно ми е за пубертета. В знак на протест срещу изкуствените, скучни и прагматични хора спирам да се бръсна.
Готин протест, имаш моралната ми подкрепа :)

Кеф, оказа се, че дискографията ми на Контрол е непълна. И сега я попълних и познайте какво слушам?!

 

Имам чувството, че във всяка ситуация мога да приложа успешно цитат от някоя тяхна песен... Гениални!

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с малко пари и сега се чудя колко памет да си взема за телефона , който скоро ще купувам - 2 или 4 гигабайта.. :/

Link to comment
Share on other sites

ха-ха познато :D

 

За жалост е невъзможно да се осъществи човек ;)

За някои е невъзможно и да се спрат цигарите. Не е до нагласа. До воля е. Защото е най-лесно човек да се оправдае пред себе си с "не мога" :) И да запази част от жалкото си себелюбие ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...