Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мисля новото парче да го кръстя - "Amphetamine Teletubbies" :P Презирам хората които ходят на партита с единствената идея да друсат. Грозна картинка. Нещо като телетъбиси на амфетамини... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да му *** майката закво всички момичета с които излизам решават че е забавно да ми кажат че имат приятели след като сме изкарали 2/3 от излизането....... пфф дейба и нещастната история... пълно разочарование.

 

Each Time I Pull It Apart

I Get Disgusted, Can't Do It Today

What Makes It So Good

That A Man Would Kill For It

Lie Just To Lick A Bit

 

Each Time I Pull It Apart

I Get Disgusted, Can't Do It Today

What Makes It So Good

To Lie Just To Lick

 

Fake It, You Like It, Just Take Me Away.

hold It, Just Save It And I'll Be Repaid

 

Each Time I Pull It Apart

I Get Disgusted, Can't Do It Today

What Makes It So Good

That A Man Would Kill For It

To Lie Just To Lick A Bit

 

Each Time I Pull It Apart

I Get Disgusted, Can't Do It Today

What Makes It So Good

To Lie, To Lick

 

Take It, Enlarge It, Became It, Before

Like It, I Like It, And I'll Be Repaid

 

Fake It, Then Like It, Just Take It Tonight.

Take It

 

I Look At You, [Then] You Look At Me, [Then] You Look Away... (x14)

Link to comment
Share on other sites

Да му *** майката закво всички момичета с които излизам решават че е забавно да ми кажат че имат приятели след като сме изкарали 2/3 от излизането....... пфф дейба и нещастната история... пълно разочарование.

 

 

Защото... знам ,че другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи... И сега ще ти призная с теб обичам да играя, ти си принцът на моите мечти xD.

 

Гледайте Kidulthood. Сега смятах да гледам Cidade de Deus ама нещо ме примързява :/. Иначе днес бях на БЧК - 4 1/2 часа пюр хел xD.

Link to comment
Share on other sites

Защото... знам ,че другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи... И сега ще ти призная с теб обичам да играя, ти си принцът на моите мечти xD.

 

Гледайте Kidulthood. Сега смятах да гледам Cidade de Deus ама нещо ме примързява :/. Иначе днес бях на БЧК - 4 1/2 часа пюр хел xD.

Прегледи за шофыорската книжка? :)

Link to comment
Share on other sites

Пълно густо: петък вечер баскетбол до 2 с прители, зарежда те с позитивни емоции и адреналин :)

Link to comment
Share on other sites

Да му *** майката закво всички момичета с които излизам решават че е забавно да ми кажат че имат приятели след като сме изкарали 2/3 от излизането....... пфф дейба и нещастната история... пълно разочарование.

ще мине време и ще разбереш, колко по-яко е да ти заявят, че имат друг приятел някъде по средата на дългосрочната ви връзка. тогава вече е наистина забавно.

радвай се поне че са честни още от самото начало. само малко са те ползвали да ги разходиш, кво толкоз.

ма иначе пък нямаше да ни е шарен живота.

Link to comment
Share on other sites

Да му *** майката закво всички момичета с които излизам решават че е забавно да ми кажат че имат приятели след като сме изкарали 2/3 от излизането....... пфф дейба и нещастната история... пълно разочарование.

другия път им кажи, че не си ревнив и така..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Никой неще да дой с мен на кино довечера! Бива ли такива раоти! Само днес е прожекцията на 2рата част на Хелбой! И всеки са прай, майна! Накрая ша ида сам! Бал съм ги!

Link to comment
Share on other sites

Никой неще да дой с мен на кино довечера! Бива ли такива раоти! Само днес е прожекцията на 2рата част на Хелбой! И всеки са прай, майна! Накрая ша ида сам! Бал съм ги!
аааааааааааааааааа как така само днес? Аз от кога го чакам :(
Link to comment
Share on other sites

Ако не беше половия уикенд, още от сега засядвам в кафето пред киното.

 

 

MEIN HERZ BRENNT :punk

Link to comment
Share on other sites

В устата ти, Half Life 2! Що да не накараме играча да се оправя с 50 войника на Синдиката, които се наливат от 4 посоки, идват от упор и половината от тях носят помпи! :angry1

Link to comment
Share on other sites

В устата ти, Half Life 2! Що да не накараме играча да се оправя с 50 войника на Синдиката, които се наливат от 4 посоки, идват от упор и половината от тях носят помпи! :angry1

Я се стегни, играта не е толкова сложна :)

 

 

Заминаваме за Витошааа! :D

Link to comment
Share on other sites

В устата ти, Half Life 2! Що да не накараме играча да се оправя с 50 войника на Синдиката, които се наливат от 4 посоки, идват от упор и половината от тях носят помпи! :angry1

 

Lame, too lame ... :D

 

Днеска ми минава, че съм на вълна ремонти. Смених бравата в банята, сложих едни щори, удължих кабела на телевизора, ремонтирах компютъра и сега с чуство на изпълнен дълг, мисля да се насоча към някой магазин и да купя изтривалки. Въпроса е, че ако свърша днеска всичко, което е много веротно както съм подкарал, утре къв ще го дървя цял ден. От друга страна пък, ако не го свърша днеска, може да отеба за другата седмица направо. Я по-добре да отида до магазина аз, а :) Отивааааам :)

Link to comment
Share on other sites

Не ми минава дланта , имам някакви образования (от които става "мъртво" месо) и кожата ме сърби , сега си сложих лекарство и като не пипам разни предмети за да го дразня не почервенява повече , а сърбенето се издържа ... сега си оправих ръката и сигурно ще е възможно да ви побия на един турнир после .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Интересно тези "образования" какви са... висши? :Д

Иначе тоя Били Боб Торнтън къв е там е баси грозника. Кат видя филм с него ми идва да изритам монитора/ТВ-то. Какво видя Анджелина в него преди години не знам.

То и името му е такова. Като го чуя и все едно ми бъркат в г*за. O.o

Link to comment
Share on other sites

Ставам преди около 10 мин. Направих си кафе запалих и цигара.

И смятам след малко да запалч колата и да отидем на някоя близка река с жена ми.

Да си вземем и скара и бира и да си прекараме денят страхотно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...