Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Според мен, единствения бус, който може да харчи по-малко от 8-9 на 100 е универсалния сериен бус на писито...Но и в това не съм сигурен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Според мен, единствения бус, който може да харчи по-малко от 8-9 на 100 е универсалния сериен бус на писито...Но и в това не съм сигурен :)

 

Може да си ТОТАЛНО сигурен! Евентуално под 10 падат извънградско, но рядко. А старите - забрави

Link to comment
Share on other sites

Според мен, единствения бус, който може да харчи по-малко от 8-9 на 100 е универсалния сериен бус на писито...Но и в това не съм сигурен :)
Може да си ТОТАЛНО сигурен! Евентуално под 10 падат извънградско, но рядко. А старите - забрави

 

готови ли сте да се обзаложите ?

коя снимка ?

пропуснал съм я но и вие не обобщавайте

аз имах в предвид моя бус :) 7.20-7.85 през последните три горещи месеци

Link to comment
Share on other sites

Уморен съм, преди малко си идвам от работа и ще хвърля един бърз дъш да се освежа.

Тъптят ми ръцете и краката, много работа падна днес. Поне знам за какво :D

 

Че то бивало и в отпоската да незнам за какво бачкам и ще лудна направо. Но сега за две седмици смятам да събера достатъчно за морето и оставащите две седмици да си ги прекарам почиваики.

Link to comment
Share on other sites

ДА ИМ ИЗСЪХНАТ ТОПКИТЕ НА ИСПАНЦИТЕ :angry1 :angry1 :angry1 :sick :sick

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Другата година мисля да имам гарантирано присъствие на гей парада.

Писна ми от такова откровено тесногръдие, от липса на елементарна толерантност. Ако нео-нацистките кучета се докопат до по-голямо мнозинство в Парламента, ритуално ще си изгоря личната карта и с прилежащия ми международен паспорт ще напусна страната.

 

Ми и на мен не ми се стои тука, ама не това е причината... :wacko: :wacko: :wacko:

 

Странно докога тук ще се приема за 'изродена' сексуалността, за нещо странно и срамно. Никой нищо не се опитва да наложи другиму - противно на твърденията на шизоидния Расате. Същият този Расате, които през планираната от него "седмица на нетолерантност", насърчаваше неспазването на конституцията, дезинформираше обществото и насаждаше нетолерантност.

 

Срам ме е, честно. Каква е тая омраза към различните и инакомислещите?

Толкова ли е манипулируема днешната младеж?

На какво основание можеш да се поставяш над другите, че дори и над закона? И с какво право, който и да е, може дори да си помисли да раздава някакво шизоидно 'правосъдие'... Страшното е, че в тея хлапета се насажда чувството за недосегаемост, за правота.

 

Странно ми е, че негативните ви коментари са насочени към хомосексуалните, а не срещу тея лукови глави, които кръжат около Расате.

 

Да си видяла по Анимал планет два мъжки лъва да се оправят взаимно. Или два слона.... Те за тва не е нормално да има и гейове.

Link to comment
Share on other sites

Той Чефо освен F1 друго не гледа, а на 'Анимал планет' е превключвал само по време на рекламите. :D

Не само по AP, но и по NG, а и по Дискавъри са са давали подобни серии...само че там отново се говори за изключения, а не за правило и най-често се проявява в моменти, кокато мъжки индивид иска да покаже превъзходство над победен противник и по-скоро са ритуални движения, а останалите случаи обикновено са при млади и неопитни животни, които ги е подгонил хормона....който е гледал, сигурно си спомня случая със слона и носорога. :lol:

 

А иначе мнението ми е същото, което изразих преди 3 дена пак в тази тема:

Лично аз нямам нищо против сексуалната ориентация на всеки...даже познавам един пич, дето е много точен и много по-коректен от повечето т.нар. "мъжкари".

Обаче съм против гей-парада, защото не обичам тези индивиди да парадират със сексуалната си ориентация. :inqn

Да си бъдат гейове и лесбийки, но да не тръбят наляво и надясно за това...и най-вече да не ми пречат в живота, щото ставам много нервен като ми се пречи за нещо... :woot

Link to comment
Share on other sites

Toniiiight I'm gonna have myself a real good time!

 

Сетих се, че ония ден концерта с песни на Queen на Античния беше много хубав! Почти перфектен, искаше само малко повечко жица, иначе беше много хубаво! Пяха Марин от Star Academy и Теодор от Music Idol 1. Марин на моменти повече докарва Фреди на бленда, но е малко дървен, Теодор пък е... живак! Страхотен е на сцената! И си пее хубаво де! :D

 

Ех, Фреди, Фреди! :(

 

Айде сега някой да говори за хомосексуалистите връз паметта на Фреди!

Link to comment
Share on other sites

След като има гей-парад айде да направим и хетеросексуален парад и веднъж в годината двойки да си се разхождат и да демонстрират.... квото там се демонстрира :)

Сигурен съм, че Джемини ще скочи срещу това, защото ще им изглежда доста унизително. Не знам, двоен стандарт засичам

Link to comment
Share on other sites

Айде сега някой да говори за хомосексуалистите връз паметта на Фреди!

Че да не само Фреди хомосексуален гении?Да не изброяваме другите че ще стане доста дълъг списък ;)

 

п.с. Вирджиния Улф :D

Link to comment
Share on other sites

Вирджиния Улф не е гений, тя е просто шизо, да уточним понятията. Time on the clock and time in the mind. По-малко хапове, булка! И по-малко депресия! Англичанка е, прощавам й! :D

Link to comment
Share on other sites

Фреди беше бисексуален, а не хомо. Елтън Джон е хомо. Тоя парад е бил голема тъпотия. Както би бил голяма тъпотия и парад на хетеросексуалните. Толерантност да има. Очаквам скоро да има парад на наркоманите примерно, щото и те могат да писнат че са различни от нормалните и що да не направят един парад. Може и мангалите да направят един парад и те. Щото са малко по-чернички, що да не направят хората. Изобщо тая приказка с толерантноста не върви хич. Че то ние българите излезнахме най-толерантната нация на света бе да го еба. То ни кажат да пръднем, ние вземем че се насерем. Тая ми ти толерантност много ме съмнява и мене така както mobo го съмнява. Нещо не ме кефи. По същите причини като неговите. И по още няколко ама става дълго. Хич не съм толерантен към такава измет ей. Направо трябва да взема да се засрамя, ама ей го на, не мога да се засрамя даже. Даже съм супер щастлив че не разсъждавам толкова толерантно. Имаше един хубав мохабет едно време, една кофти клетва беше: "Син да имаш. зет да ти доведе". Тая като се случи на някой толерантен да видиш как ще писка, ама ще е късно. Те такива ми ти работи.

Link to comment
Share on other sites

Основно това, че хомосексуалистът намира своя пол за сексуално привлекателен, а педофилът се възбужда от малки деца, които са далеч от възрастта, определена от закона. След като отговорихме на тоя дълбок въпрос, има ли още запитвания за днес?

Link to comment
Share on other sites

Какво различава един хомосексуалист от един педофил?

 

Ми много работи, единия обича да му го слагат а другия обича да го слага на дечица. По мое скромно мнение и двамата подлежат на унищожаване по особенно мъчителен начин !!! :angry1 :devil

Link to comment
Share on other sites

Извратеняци , стига сте пълнили темата с глупости , по-големи и от моите. :P

Поздрав за всички Rammstein - Sonne , денят го бива , само да стане малко по-хладно :)

Link to comment
Share on other sites

По мое скромно мнение и двамата подлежат на унищожаване по особенно мъчителен начин !!! :angry1 :devil

 

Хич не си толерантен значи. Еми айде малко по-толерантно да го даваме де. Педофилите са малцинство, хайваните. Вместо да се опиташ да им съчустваш и подкрепяш, ти искаш да ги убиваш. Ей го на, утре мое и парад да направят даже. Толерантност му е майката....

Link to comment
Share on other sites

ПО СЛУЧАЯ - RAMMSTEIN - ZWITTER!!!

 

Ich bin alleine doch nicht allein

Ich kann mit mir zusammensein

Ich küsse früh mein Spiegelbild

Und schlafe abends mit mir ein

Wenn die andren Mädchen suchten

Konnte ich mich selbst befruchten

So bin ich dann auch nicht verzagt

Wenn einer zu mir "Fick dich" sagt

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се организира парад на кибернетичния секс! Всеки да си доведе андроидката и да я покаже. Можем да организираме търг на девствени и използвани андроидки!

 

п.с. Измами с извънземни роботи се дисквалифицират!

Link to comment
Share on other sites

Евала Half Life 2! Уважавам всяка игра, в която като се отегча, мога да си подхвърлям акумулатор на кола на главата и да се самоубия като най-накрая се наглася под него, докато пада.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...