Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Другата година мисля да имам гарантирано присъствие на гей парада.

Писна ми от такова откровено тесногръдие, от липса на елементарна толерантност. Ако нео-нацистките кучета се докопат до по-голямо мнозинство в Парламента, ритуално ще си изгоря личната карта и с прилежащия ми международен паспорт ще напусна страната.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ДА ИМ ИЗСЪХНАТ ТОПКИТЕ НА ИСПАНЦИТЕ :angry1 :angry1 :angry1 :sick :sick

 

Ама им изсъхнаха на германците топките хахаха. Euro 2008 Champion Is SPAIN !!!!!

Кога немец вкара такъв уникален гол като Фернандо ела ми се обади. Оная трътка Клозе умрях от смях да го гледам как се опитва да надбяга Пуьол или пък Марчена. Къде мааааа... Както и да е. Испанците се представиха на ниво през цялото първенство и си заслужиха купата. Германците трябва да натурализират още няколко играча, щото и един немец да остане в отбора пак е проблемация. Италия можеха да направят нещо повече, но пък те горките играеха винаги 10 срещу 12 човека.

 

Иначе ми минава през лейката, че тия дни малко попрекалихме с пиенето и с яденето :) Всяко първенство разваля хранителния режим на доста хора. Даже световното разваля повече ама поне има време до него все още :) Минавам пак на диета че таман бях свалил някое кило и мисля че пак качих бахти. От утре почвам да свалям усилено :) Друго в момента не се сещам да ми минава ама ако мине случайно ще споделя.

Link to comment
Share on other sites

Ся няма ли кой да каже, че има тема за еврото? Или дискриминацията е само към геймърите :)

 

2nd life - успех! Повече като теб да има. По този начин след време може да имаме парад на садистите, на мазохистите(може да го съчетаят), дори, ако имаме късмет - може и парад на педофилите.

Какво целяха с тоя парад?! Да спечелят разбиране? Разбира се, че няма да го спечелят. България е консервативна страна, такива "новости" се приемат трудно. Единствения им успех беше, че спечелиха още по-негативно мнение. Аз лично нямам нищо против хомотата, стига да стоят далеч от мен и от семейството ми. Но да парадират?! Да разхождат и да демонстрират изродената си сексуалност - това вече на мен ми идва в повече!

Пожелавам ти лек път и успешна кариера като сервитьорка :] Но само да не съм чул после мрънкане колко било гадно там.

Link to comment
Share on other sites

те не парадират, а рекламират. именно това дразни, защото се опитват да наложат своя "продукт' като по-добър. а че е продукт се вижда по количеството усилия, които се влагат в опаковката, т.е. визията.

може да съм консервативен, тесногръд, тъп, грозен, дебел и какво ли още не, но знам че не са ми приятни рекламите им и дори мисълта за тях ме отвращава. такъв съм. прост и обикновен. съжалявам, извинявам се и т.н.

и все пак не желая да ползвам продукта им, не желая и да бъда облъчван от рекламите им, не желая и подрастващите да бъдат облъчвани от тях.

но пък те (странносексуалните) нали са много толерантни и широкоскроени? би трябвало да могат да ме приемат такъв, какъвто съм, а не да се опитват да ме променят и да ми налагат собствените си разбирания и норми на поведение, чрез рекламни кампании от вида на паради, шествия и всякакви други опити за показност.

 

баси колко много работи ми минавали през главата толкова рано в толкова понеделнишка сутрин....

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти лек път и успешна кариера като сервитьорка :] Но само да не съм чул после мрънкане колко било гадно там.

Е... какви са тия стереотипи пък сега. Изобщо никой не може да каже каква съдба ще има като попадне на ново място. Стига човек да е достатъчно пробивен, да не мрънка... и да му щрака мозъчето... все ще се стабилизира :) Важното е желанието и вярата.

 

Ако с тръгването от тук си кажеш че не може да бъдеш повече от портиер примерно... еми да... ще бъдеш портиер. :) Какво очакваш.

Link to comment
Share on other sites

Странно докога тук ще се приема за 'изродена' сексуалността, за нещо странно и срамно. Никой нищо не се опитва да наложи другиму - противно на твърденията на шизоидния Расате. Същият този Расате, които през планираната от него "седмица на нетолерантност", насърчаваше неспазването на конституцията, дезинформираше обществото и насаждаше нетолерантност.

 

Срам ме е, честно. Каква е тая омраза към различните и инакомислещите?

Толкова ли е манипулируема днешната младеж?

На какво основание можеш да се поставяш над другите, че дори и над закона? И с какво право, който и да е, може дори да си помисли да раздава някакво шизоидно 'правосъдие'... Страшното е, че в тея хлапета се насажда чувството за недосегаемост, за правота.

 

Странно ми е, че негативните ви коментари са насочени към хомосексуалните, а не срещу тея лукови глави, които кръжат около Расате.

Link to comment
Share on other sites

Ся няма ли кой да каже, че има тема за еврото? Или дискриминацията е само към геймърите :)

 

2nd life - успех! Повече като теб да има. По този начин след време може да имаме парад на садистите, на мазохистите(може да го съчетаят), дори, ако имаме късмет - може и парад на педофилите.

Какво целяха с тоя парад?! Да спечелят разбиране? Разбира се, че няма да го спечелят. България е консервативна страна, такива "новости" се приемат трудно. Единствения им успех беше, че спечелиха още по-негативно мнение. Аз лично нямам нищо против хомотата, стига да стоят далеч от мен и от семейството ми. Но да парадират?! Да разхождат и да демонстрират изродената си сексуалност - това вече на мен ми идва в повече!

Пожелавам ти лек път и успешна кариера като сервитьорка :] Но само да не съм чул после мрънкане колко било гадно там.

 

Май наистина си говедо! :)

 

BTW, ако не беше оня лумпен Расате, никой нямаше да разбере че има гей парад. Некви щяха да си манифестират, голям прас!

 

BTW, повече гейове = повече жени за мен!

Link to comment
Share on other sites

Сега в момента ти правиш, точно каквото Мобо каза - продаваш продукт!

Да продукт е, ама по-качествен :)

Link to comment
Share on other sites

те не парадират, а рекламират. именно това дразни, защото се опитват да наложат своя "продукт' като по-добър. а че е продукт се вижда по количеството усилия, които се влагат в опаковката, т.е. визията.

може да съм консервативен, тесногръд, тъп, грозен, дебел и какво ли още не, но знам че не са ми приятни рекламите им и дори мисълта за тях ме отвращава. такъв съм. прост и обикновен. съжалявам, извинявам се и т.н.

и все пак не желая да ползвам продукта им, не желая и да бъда облъчван от рекламите им, не желая и подрастващите да бъдат облъчвани от тях.

но пък те (странносексуалните) нали са много толерантни и широкоскроени? би трябвало да могат да ме приемат такъв, какъвто съм, а не да се опитват да ме променят и да ми налагат собствените си разбирания и норми на поведение, чрез рекламни кампании от вида на паради, шествия и всякакви други опити за показност.

Тц, не реклама е целта, а призив за толерантност ;) И как някой ще ти наложи продукт, ако си силно привързан към жените и вървящите с тях полови органи - ми невъзможно е. Визията не е, за да рекламират пред теб или пред малките деца "продукта" си, пък и как ще ме убедиш, че те са пожелали да станат такива, а не е вродено? Просто се събудили една сутрин и си казали: "Хоп, пък мен вече ще ме възбуждат само мъже/жени"....и айде, станали обратни. Ми аз имам много по-голямо усещане, че съм заобиколена от гейове, когато отида в някоя пловдивска дискотека - ама това не е "продукт" на гей културата, а на суетата и глупостта на "мъжкарите"...и в техния случай - на избор. Защото в другите случаи просто не е въпрос на избор.

А подрастващите пък е ясно от кой са облъчвани, след като от арестуваните по време на парада, 1/4 са непълнолетни. Дали ще са скинарчета, емота, металяги - избор, зависещ от влиянието на средата. Ама пък гей да станеш, 'щото някой го рекламирал...ми едва ли ;)

"Тъп, грозен и дебел" едва ли си, пък и няма много отношение към проблема за толерантността :)

Та аз продължавам да твърдя, че те не рекламират, а просто търсят разбиране. А много хора си правят вятър на устичките и ги сравняват с педофилите или ги отричат просто ей така, без и най-малко желание да се опитат да разберат същността на проблема.

Link to comment
Share on other sites

откъде пък изскочи расате и кво общо има с това, че нещосексуалните са ми неприятни с вечното си желание за внимание и призивите си за повече толерантност, сякаш няма такава? или повечето толерантност трябва да е само за тях?!

В новините се видя толерантостта. Например тази на кмета, който позволи шествието да ходи където си пожелае, въпреки предварително зададения и обявен маршрут. Видя се и толерантността към различните мнения, ясно изразена в действията на полицията, задържаща и обезвреждаща всякакви хора по подозрение в желание за извършване на противоконституционни действия. Защото някаква група обединяваща се по сексуален признак е решила да рекламира свойте възгледи и затова всичко различно е нацизъм и трябва да бъде ударено още в зародиш и обявено за противоконституционно? А после на нещосексуалните им налагали стереотипи.

Цялата система за опазване на обществения ред беше ангажирана да защити някаква малка група хора, обединяващи се по някакъв сексуален признак (сами го декларират, че това е основание за обединението им). Това че по охраната на горките и беззащитни някаквосексуални се харчат моите пари на данъкоплатец също ми идва като голям дразнител.

Дразнят ме, не ги мразя. Ако ги мразех съм убеден, че щеше да е взаимно.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че сесийката свърши..

 

АЗ : ПУ 4:1 :) Яд ме е само заради този изпит че албанеца който не знае български го взе, а аз не! :(

Link to comment
Share on other sites

Интересно обаче как всички се загрижиха за децата и това как били облъчвани с хомосексуален адвъртайзинг :)

 

Нищо не казахте за хората които поставиха Шоуто н Азис в национален ефир...

Link to comment
Share on other sites

за тях има отделен апартамент със собствен санитарен възел, но пък без канализация, на 66тия етаж на 666ти блок на ул. 66та улица #6А от бетонното гето на ада.

Link to comment
Share on other sites

Това, че едно гей движение е решило да тръгне по улиците и да се покаже, също е напълно разбираемо.

Когато те дискриминират, постъпваш точно така.

Защото ако си кротуваш, заслужаваш да бъдеш дискриминиран.

Link to comment
Share on other sites

помощ! свръхтолерантните ме дискриминират, защото съм недостатъчно толерантен според тях. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво ще да е от другата страна, mobo.

Когато си затворен в сапунения си мехур и всичко изглежда добре, изкривено през твоите представи.

 

Когато обаче вечер се прибираш с трамвая и видиш как десетина бръснати глави се качват и смилат от бой някого, ей така, на общо основание, нещата изглеждат различно.

 

'Щото тея неща се случват в пустата България. И до момента, в който не започне да се говори за това, те се случват с нашето мълчаливо съгласие.

 

Хайде, чакам следващото хитроумно подмятане.

Link to comment
Share on other sites

Не съм прочел и половината от post-овете в дискусията за толерантността, но искам да ви кажа да се радвате на такава "нетолерантност", която е в България, че скоро и там ще се накачурят на главите на хората...всякакви малцинства. Няма да ви разправям при мен какво е...само да не си нормален бял мъж...

Link to comment
Share on other sites

Хубаво ще да е от другата страна, mobo.

Когато си затворен в сапунения си мехур и всичко изглежда добре, изкривено през твоите представи.

 

Когато обаче вечер се прибираш с трамвая и видиш как десетина бръснати глави се качват и смилат от бой някого, ей така, на общо основание, нещата изглеждат различно.

 

'Щото тея неща се случват в пустата България. И до момента, в който не започне да се говори за това, те се случват с нашето мълчаливо съгласие.

 

Хайде, чакам следващото хитроумно подмятане.

искаш да кажеш че някога би могла да възприемеш и моята гледна точка като реалистична? или ще си седиш в собствения сапунен мехур от страх да не би някакви митични бръснатоглави да дойдат да ти го спукат.

сексуално дезориенитраните се радват на доста голяма свобода из нашето общество. не протестирам за това въпреки че ме дразнят. нека си я имат. но защо по дяволите им е нужна още?! за да не ги дискриминираме трябвало да ги наричаме "gey" вместо педерасти, лезбийги, копрофаги, зоофили и т.н. (вс. тези термини се използвани в не една научна литература и дефинирани там ясно и подробно). гей обаче е просто английската дума за "весел, радостен,.щастлив", от което излиза прякото следствие че ако точно определена група са гей, то всички други не са, т.е. насаждат ми убеждението си обикновения човек не може да бъде весел, радостен или щастлив без да има сексуални различия от несъществуваща норма. усещаш ли колко дразнещо е това?! забележи прилагателното "обикновен" пред "човек", което вече има негативно натоварване. само необикновените могат да бъдат дискриминирани а?

от появилите се из нашата преса случаи на насилие от "организирани групи младежи" не съм запознат някой да е останал без последствия и да не са се задействали правораздавателните ни органи. ако има такъв може да ми го посочиш, но нека да не е от агенцията "една колежка ми разказа", а поне да е цитат от някой от високотиражните ни вестници.

Link to comment
Share on other sites

BTW, повече гейове = повече жени за мен!

 

Мухахахахаха, евала бе Карамнски, има логика. Само внимавай за бройката на лезбийките да не бележи ръст. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...