Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Малеее... баси кефа! Т'ва обедната почивка да си хапнеш бобец вкъщи и след това да се опънеш за 10 минути... Нирвана...

Ай наздраве от мен, със след-обедното кафе. Още малко айлячец и се гмурвам в прекрасното софийско движение...

П.П. Софиянците не знаят какво значи да си "бичиш айляк"... Непросветени хора... И джамини не знаят к'во е...

Link to comment
Share on other sites

Но със сигурност знаят какво е Джемини! Хо хо хо!

 

Бойко ги е преместил в Южния парк? Curunir отиваме ли ? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Новият Alone in the Dark ще е рили рили осъъъм!

Nope. И аз му се точа много ама доста негативни отзиви е получил относно управление, камера и тнт.

Link to comment
Share on other sites

Хамстер! Дай да та цункам! През линка ти за хвалбата за маудпад-а си поръчах Unreal Anthology - Unreal 1 + Expansion + UT 1 + Unreal 2 + UT 2004 за 25 лева! :woot

Link to comment
Share on other sites

Хамстер! Дай да та цункам! През линка ти за хвалбата за маудпад-а си поръчах Unreal Anthology - Unreal 1 + Expansion + UT 1 + Unreal 2 + UT 2004 за 25 лева! :woot

 

I wub joo 2 :wub:

 

Радвам се, че съм помогнал. :)

Link to comment
Share on other sites

Хаха, защо момичето, което се обажда за потвърждаване на поръчките от озона е на 15 години? :D Гласчето й е точно като на 15-годишна.

 

Зарибих и колегите, сега се точат да си взимат Wii от озона.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, защо момичето, което се обажда за потвърждаване на поръчките от озона е на 15 години? :D Гласчето й е точно като на 15-годишна.

 

Зарибих и колегите, сега се точат да си взимат Wii от озона.

Na men samo dostavkata ne6to ne mi haresa. Pisah tam 4e sled 1 i 30 ima koi da prieme pory4kata kazah i na momi4eto. Te molq ti se do6li v 9 i 30. Koi normalen rabote6t ili u4e6t 4ovek 6te si e v ky6ti v 9 i 30 sutrinta be?! Az ot tam si vzeh Guitar Hero-to :P Ili e bila 1 broika ili sa svr6ili mnogoi byrzo :D

 

Edit: Ne e na 15. Dosta nato4eni kaki rabotqt v megalan :P Pone na kasite :D

Link to comment
Share on other sites

Е аз си дадох адреса на работата за доставката бе, ти защо не си даде офис адреса? :D

 

Да погледат колегите ти как се разкарваш с ОГРОМНА КУТИЯ с игра :D

Link to comment
Share on other sites

Е аз си дадох адреса на работата за доставката бе, ти защо не си даде офис адреса? :D

 

Да погледат колегите ти как се разкарваш с ОГРОМНА КУТИЯ с игра :D

Az rabotq v sofiq i jiveq bukvalno na 150 metra ot ofisa im ama kyde 6te ti gi mykna teq raboti do plovdiv pyk i nali predlagat bezplatna dostavka. Oba4e stan nqkakyv film i sestra mi v kraina smetka kato prie pory4kata plati s 3 leva po-malko ot kolkoto trqbva6e. Ne6to kurierskata fifma mai 6te q smenqt. Az im trolq foruma po cql den.

Link to comment
Share on other sites

Не се съмнявам, ти ги умееш тия работи :)

 

Дано не ми докарат кутийката с Unreal-четата утре в наливно състояние, да си изсипвам разтопените дискове от нея, че ще се караме.

Link to comment
Share on other sites

Не се съмнявам, ти ги умееш тия работи :)

 

Дано не ми докарат кутийката с Unreal-четата утре в наливно състояние, да си изсипвам разтопените дискове от нея, че ще се караме.

Trqbvat ti samo CD- keyovete :lol: Posledniq 4as nastana!

Link to comment
Share on other sites

Луд ли си бе! Трябва лъскава кутийка с лъскава книжчица и разни глезотийки, да се почувствам човек, който купува оригинални игри! Това действа на принципа на детската радост от нова, интересна, шарена играчка, изпитваш чисто материално удоволствие от красивата опаковка и диск.

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Чувствам се малко тъпо. Най-после имам възможност да правя на работа това, което искам, и се оказва, че човекът, на когото асистирам, има тоооолкова различно виждане за същностните теми, заслужаващи вниманието на зрителите, че не мога да го разбера.

Наистина...

Фуцк.

Link to comment
Share on other sites

Тия мангали от еврокома ми отрязаха кабелната.Бива ли да си такъв селянин да не звъннеш на вратата и да кажеш така и така имате неплатена сметка ами да режеш там...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...