Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хич не си толерантен значи. Еми айде малко по-толерантно да го даваме де. Педофилите са малцинство, хайваните. Вместо да се опиташ да им съчустваш и подкрепяш, ти искаш да ги убиваш. Ей го на, утре мое и парад да направят даже. Толерантност му е майката....

Ем не , че нещо ама не мога да съм толерантен към мъж , който се хвали с тва , че друг мъж му го забива отзад :)

П.П. - знам , че и ти не си и се бъзикаш с "толерантните" , просто си изказвам мнението :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Имаше един хубав мохабет едно време, една кофти клетва беше: "Син да имаш. зет да ти доведе".

Тва не го знаех, ама човек цял живот научава по нещо mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif :woot :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

deflax ako си намериш такова бусче което да ти гори 5-6/100 дизел обади ми се , ще ти купя още 6 да си имаш за всеки ден от седмицата по едно такова :lol:

 

 

а колкото до постовете на second.life.syndrome даже нямам думи тази иконка трябва да е достатъчно ясна какво мисля за тях ----->>> :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

обаче все пак не мога да се сдържа да не напиша нещо.

ако сте забелязали постовете и тя винаги е на страната на онеправданите , на слабите , на безпомощните , на "жертвите на хорските предрасъдаци"...пррръъъъъъъъъъц отплеснахме се .

То не беше защитаване на наркоманите , то не беше защитаване на бездомните котки и на природодата , то не беше защитаване на незнам си какво и за капак щото сигурно е нямало кво да прави айде да защитим и гейовете .... ужас , не мога да повярвам че тия "НЕЩА" може да имат някой нормално мислещ човек на тяхна страна , гейовете , наркоманите и циганите просто трябва да се избиват още докато са малки гейчета и циганчета , щото после стават гадни педерасти а другите съответно миризливи мангали...... Срам я било и щяла да си изгори паспорта.... евала поздравявам те за това твое решение наистина е правилно , или по добре започни някаква работа за вършиш нещо наистина полезно няма идея на каква възраст си ама ако не си осъзнала от "защитници" като тебе файда няма никъде по света виж за работливи хора положението е друго. Ако всичките такива защитници си влагахте енергията в това да работите толкова опоритно над нещо като например да защитавате гейовете до сега всичките да сте най-малко милионери .

Бях се молил тайно да падне метеорит и да избие всичките гейове на парада ама не стана , в траур съм , поразаен съм колко много гнусни хора могат да се съберат на едно место , всъщност както казаха по горе трябваше и наркоманите да пуснат да е пълна картинката и да се съберете всичките защитници и да се любувате на прекрасната картинка "гейове и наркомани заедно" даже като надслов на кампанията може да го ползвате...... :ph34r:

 

В следващият си пост най-вероятно пак ще наречеш мене и още някои хора че сме тесногръди и жертва на манипулациите на медиите , и ооо не стигаме до другата теза която защитаваш как всички сме масово манупулирани и живеем в една голяма конспирация ...... добре че чат пат се натъквам на твои постове и благодаря на всичко в което вярвам че съм "манипулирам" и че има малко хора с твоето съзнание и мисъл :huh:

 

едит : в този късен час ми хрумва и друга идея , айде да се съберем 10 човека , да се напием да се надрусаме да си викнем 20тина курви и да си направим парад на публичния секс..... опааа май не става сигурно ще ни помислят за сдухани и ще ни преберат за хулиганство и непристойно поведение , както и да е ще си измислим друг парад :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно подкрепям zlobil ! Дори самото наименование гей ПАРАД е дразнещо, нека са си гейове ама да не парадират, нито е някво изкуство, нито е няква гордост с кво парадират тогава - с педерастия! Ей това е най-дразнещото! Аз лично познавам един гей който е на 26 години и живее в чужбина и ако той не беше казал че е гей може би никога нямаше да се досетя. Държи си се като пич, говори си като пич, облича се като пич... Такива мога да приема, но не и парадиращи със своите наклонности!

Link to comment
Share on other sites

гейовете , наркоманите и циганите просто трябва да се избиват още докато са малки гейчета и циганчета , щото после стават гадни педерасти а другите съответно миризливи мангали

 

Защо някой би искал да дискутира каквото и да било с теб, след като вече си изрязал подобно твърдение? Мистерия ми е и как наркоманите се познават от малки, та да можем да го подрежем овреме. Направо ме е срам като гледам какво ви е отношението към проблема с парада. Бих разбрал, ако самия парад ви дразни, но вие внезапно искате да ги изтребите всички вече.

 

Другото ми любимо нещо е как всяка аналогия с гейовете е или "наркомани", или "педофили". Дори не искам да питам за обяснение как последните две имат нещо общо с хомосексуализма. Искам само по-малко хора в тая държава да да толкова груби и... еднорелсови.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да сте на принципа - ако не пречат, да правят каквото искат. В склучая с парада, това беше неправилно интерпретиран модел на поведение на западноевропейски гей. Айде спрете с глупостите - гейовете трябва да това или онова, най-малкото защото сте по на 20 и кусур години и човек на тази възраст трябва да показва повече уравновесеност и разбиране към света.

 

Злобиле, земи слагай по някоя друга точка в постовете :rolleyes:

 

Иначе се сещам за Американски Прелести - бащата на пича дето пласираше трева беше гей ако не се лъжа :D

Link to comment
Share on other sites

По-рано зададох един въпрос, на който лично аз имам някакъв отговор. Уви, чух само едно мнение. Предполагам, че гледната ми точка е предубедена, едностранчива и бих се радвал, ако някой наистина я обори.

Това, което разграничава най-силно гейовете от педофилите са обществените норми и гледната точка. В Древна Гърция и двете са били еднакво разпространени. Жените са били "раждащите деца" (имало е точно такава дума), докато за сексуално удоволствие са се ползвали роби от всякакъв пол и възраст. Днес, нравите са други (и аз съм един Вучков). На нещата се гледа по различен начин. Какво е общото между гейовете и педофилите - и двете групи, поради недотам ясни причини изпитват анормално сексуално влечение. Едните - към представителите на същия пол, другите - към деца. Към първите обществото все още може да прояви някаква степен на търпимост, към вторите - нулева. Това е и причината гейовете да могат въобще да си отворят устите за повече права.

Пак казвам - дано се намери някой, който с разумни доводи да обори тази ми гледна точка, защото наистина, освен в очите на хората, според мен разликата е нулева. Различава ги просто обекта на сексуалното влечение.

 

Иначе за правата, примера с наркоманите беше добър. Какво са виновни те, че мама и тати едик'воси, че обществото едик'во си, че социалната среда, че училището и т.н. За равни права според мен право имат да претендират инвалидите! Останалите - да си го извоюват! Всеки се бори за място под слънцето и никой не бива да бъде повече или по-малко улеснен в тази борба! Нали и в това също се състои равноправието?!

Link to comment
Share on other sites

Освен, че ги отличава обекта на желание, отличава ги и закона. Едните ходят в затвора, другите не. Тук не става дума за "нормално" сексуално поведение, защото нормално го прави само по-големият брой хора. А става дума за наказуемо поведение и ненаказуемо поведение. Има закони и т.н. А това, че ти си избрал да ги приравниш по несъществен признак е друг проблем, с който не мога да помогна.

Link to comment
Share on other sites

Освен, че ги отличава обекта на желание, отличава ги и закона. Едните ходят в затвора, другите не. Тук не става дума за "нормално" сексуално поведение, защото нормално го прави само по-големият брой хора. А става дума за наказуемо поведение и ненаказуемо поведение. Има закони и т.н. А това, че ти си избрал да ги приравниш по несъществен признак е друг проблем, с който не мога да помогна.

съвсем доскоро и едните и другите ходеха в затвора макар и за различни периоди. да не говорим че в затвора и едните и другите биват преобразувани само в едните, в повечето случаи насилствено.

и после твърдят, че не сме им дали достатъчно права. и не били агресивни. да бе да....

Link to comment
Share on other sites

съвсем доскоро и едните и другите ходеха в затвора макар и за различни периоди.

 

Е да де, те през 13-ти век са бичували и са режели ръце, ако те хванат, че мастурбираш. Това е един напредничав поглед, предлагам да вървим все така, докато стигнам пак до 13-ти век. gg!

Link to comment
Share on other sites

Интересно е как въпреки еволюцията във всяко едно друго отношение, манталитетът ни си остава на ниво варварин - "Какво това, аз не разбира, аз руша! Уга-уга-уга!". Големи мачовци сте, няма грешка. Тоя не ви харесва, оня не ви харесва, метеорити, ала бала. И аз не харесвам показността, но това не е основание за такова радикално отношение. Защото едва ли ще сте доволни, ако изляза и прережа гърлата на всички мацки, които се фръцкат по главната с лачените обувчици, крокодилската чантичка и 20 кила грим по лицето. Шот, видиш ли, мноу мъ дразнът. То така няма да останат плиткоумни курвички, които да ви вържат.

 

 

Psihar, ако ти чукаш момче, независимо на колко години е, това не те ли прави гей ;)

Link to comment
Share on other sites

Kure, Ако 1 гей чука 13 годишно момче - значи е законно, но ако аз чукам 13 годишно момче съм педофил?

 

Айде, като за малки деца да обясним. Не, не е законно и в първия случай и човека си подлежи на затвор. Не е много сложно за разбиране, майна. Вие ли изтъпяхте внезапно? И по каква логика всеки хомосексуалист е педофил?

Link to comment
Share on other sites

@Псайчар: Хайде сега вземи столчето и го сложи в центъра на стаята. Да, точно така, добро момче. Качи се сега и се пресегни към бананчето. Бравоооо! Още няколко дни тренировка и ще можеш сам да го правиш! :laughing: :P

Link to comment
Share on other sites

Е да де, те през 13-ти век са бичували и са режели ръце, ако те хванат, че мастурбираш. Това е един напредничав поглед, предлагам да вървим все така, докато стигнам пак до 13-ти век. gg!

ми аре да се върнем още 13 века назад и да те назнача за мой роб да си те правя квото си искам, а? или пък да те подаря на някой римски патриций да си му дудукаш за добро утро.

аре да видим кой е с ретроградно (абе на тая дума къде й е Р-то в третата сричка?!! преди или след А-то?) мислене сега, а?

и да, продължавайте да обвинявате всички "нормални", слагайте ги под общ знаменател и ги кичете с определения като "варвари", "мачисти", селяци" и така нататък. много толерантно и смислено. Давайте кат оная тъпачка, шефката на Джамини, дето се изцепи по новините: "Нормалните хвърлят бомби по нас!".

Link to comment
Share on other sites

Не, Скорпиона не обясни абсолютно нищо, само направи сравнение от типа "аз пия вода, и кравата пие вода, аз трябва да съм крава!".

 

[Edit] Мобо, имам чувството, че се ядосваш и доводите ти стават все по-невидими. :( [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

аз съм на мнението на бащата от вица, където сина му съобщава, че е гей...а се оказва, че е педераст :laughing:

 

бтв - мнението, че ще има повече жени за нас граничи с гениалност :music

Link to comment
Share on other sites

Не, Скорпиона не обясни абсолютно нищо, само направи сравнение от типа "аз пия вода, и кравата пие вода, аз трябва да съм крава!".

 

[Edit] Мобо, имам чувството, че се ядосваш и доводите ти стават все по-невидими. :( [/Edit]

те и твоите са доста мъгляви. обвини ме в ненапредничаво мислене и пожела да ме върнеш в 13ти век, само защото ти показах, че доскоро сме имали други закони и други морални норми. аз пък по твоята логика те върнах още 13 века назад в римската империя където хомосексуализмът, педофилията и проичието различия не са били различия, а норма. и по твоята логика стигнах до извода че имаш по-назадничаво мислене от мен, защото желаеш да ни върнеш в онези още по-стари времена, когато всичко е било позволено.

още нещо да обясня?

 

и всъщност кой е поставил под общ знаменател педофилите и педерастите? това че се използват отделни понятия за тях си е съвсем достатъчно разграничение.

Link to comment
Share on other sites

Аз.

Изхождайки от гледната точка, че основното, което ги разделя са обществените норми и да, благодаря за уточнението - закона.

Куро, не съм съгласен, че сравнението е от този тип. Хомосексуализма е сексуално отклонение, подобно и на садизма, мазохизма, педофилията и причината да придобие такава масовост е, че не е чак толкова "противоестествено", за колкото се смятат останалите. Това е причината и да се появи субобщество от хомосексуалистите - именно факта, че не пречат чак толкова на останалите, че докато не закачат децата, не нанасят или предизвикват сериозно насилие, "докато си траят" няма проблем с тях. За това са успели да лобират за повече свобода. Но това, което ме дразни е желанието им да извоюват по-сериозни права. Правото на показност.

Не мисля, че последното е добра идея. Вчера си приказвах с една приятелка, стана дума за "птичките, тревичките и пчеличките" и тя ми сподели какви проблеми е имала, когато е трябвало да обясни на невръстния си син за мъжките птички, дето си пеят една на друга... Не й беше много приятна тема. Чудно, защо ли...

Така че, за мен хомосексуализма си остава противоестествен и съм против рекламирането му, популяризирането му, модернизирането му.

Малко в тон с темата:

- О, ти си професионален естет?!

- Не, хетеросексуален съм/

Link to comment
Share on other sites

и всъщност кой е поставил под общ знаменател педофилите и педерастите? това че се използват отделни понятия за тях си е съвсем достатъчно разграничение.

 

това съвсем не е вярно, а напротив - точно обратното е :rolleyes:

 

има стотици примери за едно и също нещо, което се нарича с много имена, но същността му или предназначението му винаги си остават едни и същи. еднаква е и целта, която се осъществява с даденото "нещо"...следователно, моята логика е че, щом достигаш до един и същ резултат, разликата в името на предмета на действието няма значение :music

 

и сего нагледен пример - педофила...с малки деца...педераста...с мъже...целта - задоволяване...движеща сила - болни мозъци...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...