Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ВИЖТЕ ГЛОБАТА

Минава ми през главата, че са ги глобили с грандиозна сума; който беше вчера в супата знае, че задръстването се качваше по надлеза към изхода на града и аха-аха да стъпи на магистралата (образно казано). Много е трудно да се работи нощно време, хем ще е хладно, хем няма движение, хем повече пари ще вземат работниците и по-бързичко ще го свършат :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хооооооп! Пристигна! :D

 

uanttc4.th.jpg

 

Плюс бонус диск с музика от всички части, плюс бонус промоционално DVD с 14 дни безплатен WoW.

 

Най-интересното е, че куриерът го е доставил в съседния офис, където определено няма човек с моето име и е духнал само срещу подпис на колегите до нас, без да си вземе парите, а си пише ясно НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ - 25 лв. Обадих се на куриерската фирма да си пратят обратно човека да си вземе парите, че много смях така :D

Link to comment
Share on other sites

Що се отнася до WoW-а инсталирай и идвай на Shattered Halls да цъкаме заедно.

По темата , имам чувството че цяло лято само ненормално високи температури ще ми минават през главата :angry:

Link to comment
Share on other sites

Graduation Day today :lol: :lol: :lol: :lol: НАЙ-сетне шси земем дипломите ...

Време беше наистина :punk

 

аз моята не знам колко ще е :lol:

 

Гергана Грънчарова връчва дипломите на отличници от Английската гимназия

:blink:

Link to comment
Share on other sites

idi si q zaka4i , az q pla6tam 4ak kogato doidar v nas , 2-3 pati sa me otka4ali i prosto otivam i se vrazvam pak

Абе аз го мислих тва ама те тъпите отрязали едно парче 30-40 санта от кабела

и го оставили така...Хитреци. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе аз го мислих тва ама те тъпите отрязали едно парче 30-40 санта от кабела

и го оставили така...Хитреци. :laughing:

щото не можеш да пуснеш гугъла за how to по темата и да си турнеш твое парче кабел и накрайници ли?

Link to comment
Share on other sites

Дилема - да стоя на течение и да ми е прохладно с риск за свирепа пневмония или да не стоя на течение и да се подложа на бавно и мъчително пържене?

Link to comment
Share on other sites

Дилема - да стоя на течение и да ми е прохладно с риск за свирепа пневмония или да не стоя на течение и да се подложа на бавно и мъчително пържене?

 

Ако стоиш на течение ВИНАГИ пази кръста и врата. Ако спиш на течение - НИКОГА отвит. Виждал съм как се получава пареза от заспиване пред климатик.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че днеска завърших 11 клас и вече фактически съм 12. Ех кога бях 1 клас , кога бях 7 и кога минаха тези години майна. И да мисял и да не мисля отгвор няма да мога да получа . Просто времето си лети майна и тва . Но въпреки всичко това остават едни незабравими години , които имам чувството че ще останат завинаги в мене.

Link to comment
Share on other sites

Отивам да хапна нещо и да си лягам , лека нощ от мен ... утре дано да бъде хладно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

SEEEEEEEEEEEEEX!

 

А след 12 часа тамън ще съм се качил на влака :( баси бавното време, що не е като руски часовник("нашите часовници са най-бързите").

 

Ще взема да легна за 2-3 часа, че след няколко часа съм на УС на ЗП, а нали съм ЗП в Пловдив и не мога да клинча.

Link to comment
Share on other sites

Днеска не съм спал и 1 минута, а довечера ме чака Psychedelic парти :unsure:

Трябва да издържа някак си

Link to comment
Share on other sites

Днеска не съм спал и 1 минута, а довечера ме чака Psychedelic парти :unsure:

Трябва да издържа някак си

Найлон?... неска кат се събудих ми дойде идеята да пия вода ма я удавих с ром и кола... :)

 

В "Найлона" има някво парти. Та се чудех на него ли ще ходите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...