Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да бе, но те не искат реклама, искат хора като повечето, които са писали тук, да се държат с тях като с обикновени хора, никой не иска да надцака хетеросексуалните по права, просто искат адекватно отношение.

 

[Edit] Фродо упорито повтаря примера "аз пия вода, кравата пие вода, аз съм крава" :( [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Куро, не ти ли прави впечатление, че само ти виждаш в този пример подобна аналогия?

 

Ontopic: През главата ми преминава това. Все по-малко лоша идея ми се струва:

Ще отида в планината

в пещера ще се затворя

ще си пусна дълги нокти

ще забравя да говоря

...

Ще ходя вече само бос

по бутилки натрошени

раните ще си промивам

във потоци осолени

Евала на тая банда :)

Link to comment
Share on other sites

Добре бе , искат разбиране , знаят , че няма да го получат , но все пак парадират като знаят , че тва неразбирателство ще се увеличи , еми извинявайте , ама няма начин , който и да е да тръгне да бъде толерантен към некви типове дето вървят по главната на столицата и тръбят , че са педали.Както казах в 1 друг форум на толерантните - внимавайте от много толерантност и вие да не се изпедерастите. Търсели си правата наште мъженствени сънародници.. да търся бе , дето Антарес вика , да си ги извоюват сами , да ги търсят имат правото инвалидите и онко-болните примерно. Кво ше стане ако утре некрофилите тръгнат да си правят парад? На централни гробища в София , задна на надгробната плоча или 69 в ковчега на тъмно с някоя сочна баба , по която все още има плът , а?

Link to comment
Share on other sites

И аз да се намеся,защото малко се пообърках значи педофил=педал :huh: ама тея дето се радват на малки момиченца :confused

А иначе и аз не харесвам хомотата, особено показността им, гей/лесбийка си ОК ,ама то паради,то чудесии :blink: Ама въпреки това не бих ги замерял с павета,все пак инквизицията вече я няма мисля! :sayjin И аз съм на принципа щом не вреди(заради споменатите по-горе законови норми,не престъпва закона) значи няма проблем B)

Link to comment
Share on other sites

Продължавате да давате абсурдни примери и сравнения.

толерирай ни и ни остави да си живеем тъпи, прости и нетолерантни. оправдай каузата си и дай личен пример.

Link to comment
Share on other sites

Куро, не ти ли прави впечатление, .......

А на мен ми минава през главата, че незаслужено измислихте такъв прякор на Curunir - много грубо бе, Скорпион....дай нещо по-нежно... :devil :bgrin: (Curunir, майтапче. :P )

 

@letalis, "педофил" няма нищо общо с "педал", освен ако не е 2 в 1 като Владо Кузов...както казах по-горе. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не е нарочно , просто някой спомена , че му викали "Куре" , което трябва да е "Куру" заради "Курунир" или аз нещо се бъркам ... той до сега не се е ядосал та ти ще се ядосваш заради неговият ник , хах .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нека да приключим темата за сексуалността със крилатата фраза на един буден поет на нашето време: "Няма значение момиче, момче - при всяко положение Бичето ебе" :)

Link to comment
Share on other sites

Нека да приключим темата за сексуалността със крилатата фраза на един буден поет на нашето време: "Няма значение момиче, момче - при всяко положение Бичето ебе" :)

къде зачезна този светъл феномен от родната музикална сцена?

 

кой сега е номер 1?

Link to comment
Share on other sites

Хич не си толерантен значи. Еми айде малко по-толерантно да го даваме де. Педофилите са малцинство, хайваните. Вместо да се опиташ да им съчустваш и подкрепяш, ти искаш да ги убиваш. Ей го на, утре мое и парад да направят даже. Толерантност му е майката....

 

Ми такъв съм ! Закостенял, дърт чеп - без капка толерантност. Пък те хората си имат права, а аз гадината къв съм безсърдечен !

Link to comment
Share on other sites

пуснах един филм да се сваля и какво да видя - 2.5 мб/с (Гигабит)... чак после прочетох в темата, че има увеличение... потресен съм... 2.5 мб/с (досега съм свалял мах със 600 кб/с) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И за къв ми го дигат българския интернет на 4 МБ при положение че външния е на 300кб ?!

Предпочитам да имам 1МБ бг и 1 МБ външен отколкото това... но кой се интересува от потребителите ползвашти повече външния си интернет? Нали всички онези които са са си го прекарали, за да "гледат филми" ще са доволни...

Нямам търпение ITDNet да стигнат до кършиака...

Link to comment
Share on other sites

Да, изглежда, че и ние на 18 лв тънък Евроком сме от 120 kb на 240 kb down. Скандално! :D

 

Дрън, дрън, гъз на колелца, още не съм усетил промяната... Имам да свалям 12 гб, дано скоро я усетя xD.

 

Едит: Я, стана xD.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам "намаление" , нямам външен трафик на екк и сега се дразня много , може би е заради увеличението или просто има проблем , но да се надявам на по-добро ... иначе пак ще се карам с тях .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам "намаление" , нямам външен трафик на екк и сега се дразня много , може би е заради увеличението или просто има проблем , но да се надявам на по-добро ... иначе пак ще се карам с тях .

:laughing:

Да се караш с представител на ISP е като да спориш с радиото ! Аз за това си смених доставчика и в момента съм щастлив абонат на ITD :D .

 

Edit: Това май беше за темата с фукането.

Link to comment
Share on other sites

Едновременен поздрав за Копчето и Психозис! Скандално! (отново!)

 

http://youtube.com/watch?v=89eba2OXSWY

 

:D :D

 

[Edit] Слагам Burning Crusade и пачове! Не знам как, но Blizzard могат да те накарат да проточиш лиги дори само от launcher-а и инсталацията на играта. :o

 

--- :( Mein prick, Yanko! Инсталацията ми е GB, пачовете са US, папкай 1gb patch наново!

 

[/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Курунирееее, евала аферим зюмбюл фишек сакън торбалан чорба кърмъзъ!!!!!!!!!!

 

Винаги съм искал да чуя популярни песни в метал вариант - тези Ten Masked Men правят тоооочно това!!! Почвам да бича Soulseek!

 

 

Тези пичове са ФАКИНГ АМЕЙЗИНГ!!!! Имат кавър на Blue (веселата песничка със сини човечета)!!!!

Link to comment
Share on other sites

От едно време насам, чуя ли Торбалан и реално чувам ТорбаLAN...

 

Иначе... тази вечер се прибрах, с две бири в главата, повече от достатъчно за мен, за да съм ухилен, весел и... леко разцентрован. Та прибирайки се сетих, че колата съм я паркирал на лайна си райна, много далеч от нас, а видях близо до кооперацията две прекрасни местенца, свободни, просто чакат да препаркирам. И се замислих - хубаво де, ето, сега съм пил, достатъчно, като за мен. Ако ида, преодолея няколкото пресечки разделящи колата от местата за паркинг, паркирам, и...

Първо - не е ясно, дали ще успея да паркирам като хората. Тоест колко огледала ще отнеса, дали няма да смеся цветовете на колите, дали няма да цункам бронята пред мен...

Второ - ами ако успея?! Преспокойно в главата ми ще се закотви увереността, че всъщност като внимавам алкохола не ми пречи... И спокойно в мен ще нахлуе увереността, че съм безсмъртен. До момента, в който тази увереност не отнеме моя, или по-лошо - чужд живот... Дали пък така не се ражда, живеещия в толкова (и причинил смъртта на още толкова по толкова) шофьори мит, че са безсмъртни, и че алкохола всъщност не им пречи?

Прибрах се вкъщи и си оставих колата на майната й. С някои неща предпочитам да не рискувам. Предпочитам чистата си съвест...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми , че не очаквах Скорп-а да има книжка , свикнал съм да чета само за колелета и ся изведнъж кола.. :)

Link to comment
Share on other sites

Забелязали ли сте, че никой не се обръща към Пешо с Антарес, а само със Скорпи (или Пешо) :D

 

Специални поздрави за Curunir от kopche:

.

А от мен поздрав с оригинала: тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...