Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За да се изтъкнат какви сексуални наклоности имат .

Аре , аз правя хетеро парад (ще си хванем гаджетата и по бельо ще ходим по улицата) ... нормално ли е ?

И в двата случея не е нормално .

Нека си ги има , нямам нищо против , нека си го казват откровено и да се държат както си искат , но да излизат на улицата и да демонстрират какво всъщност са , не мога да си го обесня .

И терористите са много ама не правят паради , то не че ще остане жив човек след тяхните де .

Аз ако имам 3 годишно дете , как ще му обесня какво правят толкова много хора , половината крайно неприлично облечени и за какво се държат така .

Не е проблема в това какви са , а как го демонстрират !

п.п. Зацепихте ли ми мисълта вече , защото казаното от тях по новините не е вярно , повечето нормални хора нямат нищо против тях , но имат против начина по който го показват това нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами ето, дадох ти пример. Прибирам се с трамвай 6, в него сме общо четирима души. От спирката на CCS се качват десетина младежи. Трамваят потегля. Двама от тях се оглеждат, дават знак на останалите. Виждам как слагат боксове и се насочват към човек, който е на две седалки пред мен. Започват с удар в главата, докато той осъзнае какво се случва, го повличат към предната врата, притискат го в ъгъла и започват да го ритат зверски. Човекът крещи, те не спират. Той вика и моли ватмана да отвори вратите, безрезултатно. Една девойка се е свила втрещена в другия край на трамвая. Tой стига последната си спирка, отваря врати, човекът се свлича на земята, а след него и групата кретени. Той някак се изправя и побягва...

 

И не, не случаят не беше разгласен в медиите, въпреки че следих в продължение на два дни появяващите се новини.

 

Пребитият човек беше избран на съвсем random принцип.

 

И не, не вярвам да е имало наказани за побоя.

 

Колкото до новоизлюпените "партиотчета", дето се имат за недосегаеми - каква част от тях някога са направили нещо за тая България? Можеш да очакваш побои, размирици, преобърнати кошчета за боклук, насадена омраза. В кой момент някой от тях се е вдигнал да свърши нещо за Родината? Хайде, видях ги на един протест за Рила - с прилежащите им знамена. Дойдоха, снимаха се до един от плакатите и си тръгнаха. Сигурно им е достатъчно, отчели са дейност, на сайтовете им ще има снимков материал, кому е нужно повече?

 

Мобо, не се излагай. Хомосексуалността не е еквивалентна на посочените от теб зоофилия и педофилия.

 

Аз ако имам 3 годишно дете , как ще му обесня какво правят толкова много хора , половината крайно неприлично облечени и за какво се държат така .

 

Разгледай снимковия материал от шествието и ми покажи един човек, който е "крайно неприлично облечен". И после се опитай да обясниш на едно тригодишно момиченце защо какичката от рекламата на онази мастика е облечена така и защо държи диня? Или е ок жените да се възприемат като ходещ чифт цици и някъде там дупка.

 

Не се ли усещате, че говорите наизустени неща?

Link to comment
Share on other sites

Всеки има усещането за безнаказаност в България , но не виждам как ще се оправи това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Помислете си малко... като седите тука във форума и го обсъждате тоя парад , те получават точно тая популярност, която някой от вас (и аз) не искаме да придобият.Слагате една точка и сичко се забравя , ако искат и карнавал да си направят , като никой не им обръща внимание няма да постигнат нищо.

Link to comment
Share on other sites

втори живот,

и ти не се излагай. вродения хомосексуализъм е практически на етап "теория" без преки физически доказателства. Призива за толерантност на митинга не беше ли за всякакви сексуалности? Аз ли ги приравнявам или те желаят всякакви сексуални странности да бъдат по-толерирани от обществото ни?

 

дори в публикуваните веднага след парада резултати от "статистически проучвания" процентът откровени хомосексуалисти е в порядъка 2-3%. бисексуалните се водят 7-8%, поради което медиите биват заливани със заглавия от вида "11% са хомосексуални в училищата", което в превод означава "ние ставаме все повече и повече" или поне така им се иска. И при тази статистика едва ли са отчетени фалшивите отговори или систематични грешки като обединяване на всякакви сексуални несигурности в общия отговор "хомосексуалист".

въобще пък не ми се навлиза в политическата теория, за да ти обясня ясно и прегледно как цялата шумотевица се дължи на желанието на "Джамини" (нарочно!) да обедини под свое ръководство възможно най-голяма група хора, тъй като дейността им напоследък беше замряла и явно са се уплашили от спиране на финансите. и тъй като проблеми със странносексуалистите в нашето общество реално няма, трябваше да бъдат създадени. Искаха внимание - получиха го, включително и това на националисти и свръхрелигиозни.

не се ли усещаш, че за да докажеш вярата си в каузата на свръхтолерантността, която защитаваш, трябва да приемеш съществуването и на хора като мен, без да ги обвиняваш в национализъм или безпричинна агресия. Ти пък ме приравняваш с тийнчетата от трамвая, за които разказваш така ли? никъде не съм споменавал нацисти, никъде не съм призовавал към агресия, никъде не съм пискал за повече права за хетеросексуалните. казвам само че нещосексуалните могат да бъдат и просто сексуални без някакви екзотични прилагателни и имат съвсем достатъчни права за да функционират, без да пречат на простосексуалните и да искат от тях се променят. стига да искат.

а даването на повече права на малцинствена група означава отнемане на права от мнозинството. както например бе отнето правото на протест на националистите. бяха арестувани младежи защото "носели боксове" в джобовете си. това, че не се извършили реално престъпление и не са фактически нарушители на обществения ред, но въпреки това са арестувани, задържани, унизени чрез държането им легнали на земята в удобна за фотографиране поза, не те ли смущава поне малко? къде ти е толерантността към различните?! Като ще е толерантност нека да е към всички. Кой ще предпази обикновените граждани от демонстрацията на странносексуалност на обществени места? или имаш готово наизустено обяснение на детския въпрос "Тези чичковци защо се целуват?", а ?

Link to comment
Share on other sites

За да е нормална и функционална единица от обществото, един човек трябва да остави поколение след себе си, за да осигури продължаването на вида. Те не могат да имат поколение, което моментално ги прави болни клетки в обществото. Може по всички останали критерии да са нормални, да не пречат, но нека отворя една скоба - знаеш ли колко пъти съм бил обект на хомосексуални атаки? Достатъчно. Не ме е срам да го призная, защото са били отбивани, но е факт, че са се опитвали да променят сексуалността при хетеросексуален индивид като мен. Тоест раковите клетки се опитват да плъзнат и по нормалните, нали ги изкарвате, че всъщност са болни. В един жив организъм какво се прави с болните клетки - ако не могат да се излекуват (да знаете за гей станал хетеро?) се унищожават, за да не вредят на целия организъм. Обществото ни е организъм само по себе си.

Толерантност? Че малка ли е? Може би искат когато скин набие хомосексуалист наказанието за него да е по-сурово, отколкото ако набие някой друг? Или в заведенията освен маси за пушачи, непушачи да има маси за гейове? Да се въведе "теория на хомосексуализма" като предмет в училище? Да има гей-новини по националната телевизия? Какво още?

Дадох този пример, защото в нашето общество подобни болестотворни фактори не биват унищожавани - ние сме хуманни. Но не се говори за лечение. Ако се измисли генетично или друг вид лекарство, което да лекува хомосексуализма ще ревнат до небесата - нарушавали сме им правата. А те не нарушават ли правото на човечеството да продължи да съществува? Някои фантасти рисуват бъдещето много красиво - "нормалната" сексуална ориентация е хомосексуалната, а поколението се осигурява изкуствено, изкуствено осеменяване, изкуствено развитие на плода в машини. И групово отглеждане на поколението. Може би искат това бъдеще, красиво е, нали?!

Link to comment
Share on other sites

Гей-новини има вече - шоуто на Азис :) Tomahawx е прав - трябва да спрем да обръщаме внимание тъй като именно по този начин се заформя малцинствената групичка. Тръгнем ли по тази плоскост веднъж... и ще стане като в USA, както GeorgiK спомена... и ще е трудно да си нормален бял мъж.

 

Тоест независимо дали говорим за толерантност или нетолерантност, и в двата случая си правим мечешка услуга, защото затваряме определени хора в някаква група, което е грешно според мен. Затваряйки ги в група, те започват да придобиват някаква... групова идентичност и става по-зле.

 

Всички са равни пред майката Природа и толкоз. Като сте толкова загрижени за обществото защо не заемем точно тази позиция на толерантност към абсолютно всички, а не... толерантност към тези, но нетолерантност към онези... скинарите са станали такива поради травми в детството си... поради липса на родителска любов и грижи. Съвсем нормално е да се събудиш в свят в който баща ти е алкохолик примерно а майка ти е няква нестабилна дето я знае целия квартал... и после съответно да искаш да си го върнеш на света. В смисъл такъв тъй като доброто и злото са две субективни понятия измислени от хората, те са различни при различните хора. Тоест във вашите критерии скинара биейки даден човек върши зло, но от неговата гледна точка може би не е така.

 

Тоест е въпрос на късмет дали ще бъда пребит от скинар по-късно днес или не и нищо повече :) Съответно приемайки хората такива каквито са... има по-голям шанс за осредняване на стандартите межу различните индивиди отколкото при подклаждането на разделение по дадени критерии.. не мислите ли така? ;)

Link to comment
Share on other sites

All I hear.... is BUUUUUUUUUUURN

 

 

:punk Ще се размажа на 4-ти :punk Само това ми е в главата.

 

 

 

Умната мисъл беше сътворена от alekto :)

Link to comment
Share on other sites

В Ню Йорк има клиника къде лекуват хомосексуалисти, излизат хетеросексуални. Можем да ги лекуваме там с нашите данъци :)

Link to comment
Share on other sites

Изправен съм пред дилемата - да си купя ли автомобил .. нещо така по-икономично с климатик... или... да послушам сърцето си и да си купя bus който в последствие ще бъде конвертиран като techno-drumandbass ganja hippie bus със подходящия hippie винил :)

Link to comment
Share on other sites

не е толкоз проста сметката. cost/benefit оценката е много трудно нещо, особено ако в графата с придобивките се вписват субективни фактори кат "душевна чикия", "яка тръпка" или "детската ми мечта". примерно.

Link to comment
Share on other sites

не е толкоз проста сметката. cost/benefit оценката е много трудно нещо, особено ако в графата с придобивките се вписват субективни фактори кат "душевна чикия", "яка тръпка" или "детската ми мечта". примерно.

така си е :) бусчето да кажем е 5-6/100 дизел ;)

Link to comment
Share on other sites

Къде е емотиконката, в която очите са опулени като трилитрови буркани?! Това да не е разхода в барели?

Link to comment
Share on other sites

? Е кое не е ясно пък сега от 5 до 6 литра на 100 е добре.

 

Рандом ладичка, взета от улицата няма да ти гори 5 на 100 ако ще на керосин да върви.

Вземи си кола. За автобуса ти трябва друга категория книжка :/. Ся пак - пари, изпити, а у, жега, лято е... Не е работа.

 

Поздрав за Курунир:

 

1214893575954wv6.jpg

 

едит:

Абе... не че нещо ама според мен не си наясно - ладите горят между 7 и 9 на бензин смесен разход както и да ги въртиш - затова и повечето в момента са на газ

 

Това казвам. Ладите горят повече от 5. Моята персона се извинява за станалото неразбиране.

Link to comment
Share on other sites

Рандом ладичка, взета от улицата няма да ти гори 5 на 100 ако ще на керосин да върви.

Вземи си кола. За автобуса ти трябва друга категория книжка :/. Ся пак - пари, изпити, а у, жега, лято е...

Абе... не че нещо ама според мен не си наясно - ладите горят между 7 и 9 на бензин смесен разход както и да ги въртиш - затова и повечето в момента са на газ ;)

И няма да карам автобус.. за да ми трябва друга категория... става въпрос за бусче от ето този тип:

бус!

 

:)

 

P.S. Нещо като Голф на стероиди :punk (adrenaline full!!!)

Link to comment
Share on other sites

Блггодаря много! :laughing:

 

Айде един и от мене за топ спамера ни :bgrin:

 

 

С благодарности и от моя страна. И не - тази мелодия не е тъжна :punk

Link to comment
Share on other sites

Еее, благодаря, Рапторе! :thumbs-up:

 

Явно зависи какво гледаш с нея и как ти действа. Първите пъти като е слушах бях много тъжан, затова така ми се е запечатала. С това видео ми дойде по-различно. Мерси пак! :)

Link to comment
Share on other sites

Гледай филма - струва си макар и стар. И обърни внимание как сякаш за този момент е правена ....

Едно е сигурно със скейтове нищо общо няма :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...