Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тия четки нараняват лака на колата.

Тия които бяха едно време да. Съвременните го нямат този проблем. Доста скъпи возила виждам да минават. Ако е само външно измиване е безкрайно удобно и бързо.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тия които бяха едно време да. Съвременните го нямат този проблем. Доста скъпи возила виждам да минават. Ако е само външно измиване е безкрайно удобно и бързо.

Ами, проблемът е с боклуците от другите коли, които си остават там някъде и после жулят твоята.

Link to comment
Share on other sites

Неслучайно на този тип мивки първо минават колата с водоструйка и препарат - справка: Автомивката срещу "Билла", на "6-ти Септември".

Риск май винаги има, мнения много по темата "кой е най-щадящият начин".

Link to comment
Share on other sites

Големи проблеми имате с миенето... Моята като се мие веднъж годишно, обикновено в сервиза, в който я оправят по каско, питате ли ме... :grin:

 

В тая връзка, я препоръчайте някой за цялостно и дълбоко пастиране, че едната кола е за паста, ама яко.

Link to comment
Share on other sites

Големи проблеми имате с миенето... Моята като се мие веднъж годишно, обикновено в сервиза, в който я оправят по каско, питате ли ме... :grin:

 

В тая връзка, я препоръчайте някой за цялостно и дълбоко пастиране, че едната кола е за паста, ама яко.

Предвид миналите събития и на мен ще ми свърши работа някакво пастиране
Link to comment
Share on other sites

Големи проблеми имате с миенето... Моята като се мие веднъж годишно, обикновено в сервиза, в който я оправят по каско, питате ли ме... :grin:

Колко километра навърташ на година? Аз правя по 50-60 000 всяка година. Повечето са дълги преходи от по 800-1000 километра. Сещаш се на какво прилича колата след това.
Link to comment
Share on other sites

Зависи. От 15 до 30к. Вътре е почти чиста, но отвън, изобщо не и обръщам внимание. Просто нямам нерви да вися по мивки, и т.н. Когато мина случайно покрай мивка с автоматична машина, имам време и видя, че е свободно - влизам и за 5мин. излизам. Толкова и е миенето на моята. Другата да не говорим, а тази, която ползваме като Мара общата, изобщо мивка от години не е виждала.

Вчера взех колата от каското - имаше броня, пастиране на калник, някакви дреболии, трябва да ти кажа, че отначало като отидох при чичко Костов, изобщо не си познах колата. Беше измита, пастирана цялата, изобщо лъскава, ама това ще е ден до пладне, вероятно...

Link to comment
Share on other sites

Баси, така съм си протрил отпечатъците, че не мога да си отключа телефона... :lol:

Ония ден едни приятел така се напи, че новия въйфон не можа да го познае да се откючи :lol: :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Ония ден едни приятел така се напи, че новия въйфон не можа да го познае да се откючи :lol: :lol:

 

Тва сериозно ли? Познава хората ако са с очила, брада, нова прическа... твоя приятел какво се е направил?
Link to comment
Share on other sites

Големи проблеми имате с миенето... Моята като се мие веднъж годишно, обикновено в сервиза, в който я оправят по каско, питате ли ме... :grin:

 

В тая връзка, я препоръчайте някой за цялостно и дълбоко пастиране, че едната кола е за паста, ама яко.

Смени колата! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тва сериозно ли? Познава хората ако са с очила, брада, нова прическа... твоя приятел какво се е направил?

Абе за трети път се случва пред мен, вярно че другите два пъти беше с различен човек и беше само десятката не S, ама... :D

Link to comment
Share on other sites

30712670_1665900716840842_92100986637647 Това не знам дали е вярно, но ако е така евала, така се прави, а не като тук срещу всеки от постовете може да се постави "нагъл бавноразвиващ"...

Link to comment
Share on other sites

Това не знам дали е вярно, но ако е така евала, така се прави, а не като тук срещу всеки от постовете може да се постави "нагъл бавноразвиващ"...

 

Aaaaa... Не така... И ний сме имали министър-учен (професор), при това жена. С'я верно, че не в точното министерство, ама да не издребняваме  :lol:  

 

https://youtu.be/ZpIL92KvR1w

Link to comment
Share on other sites

Сеща ли се някой за кадърен министър в последните 10 години примерно? Аз се сещам за двама само. Всички са не просто некадърни. Нямам думи да ги опиша. Вижте който и да е от сегашните: синята каска, младенов, на здравеопазването. А по темата за здравеопазването какво нещо готвят...

Link to comment
Share on other sites

В едно от служебните правителства министър на образованието беше дългогодишен преподавател от химическия факултет на СУ, който ми е не до там далечен роднина. Цитирали са ми негови думи, че в такова нещо повече никога няма да се забърка.

Link to comment
Share on other sites

Сеща ли се някой за кадърен министър в последните 10 години примерно? Аз се сещам за двама само. Всички са не просто некадърни. Нямам думи да ги опиша. Вижте който и да е от сегашните: синята каска, младенов, на здравеопазването. А по темата за здравеопазването какво нещо готвят...
Москов ми допадаше. Беше свестен
Link to comment
Share on other sites

Aaaaa... Не така... И ний сме имали министър-учен (професор), при това жена. С'я верно, че не в точното министерство, ама да не издребняваме  :lol:  

 

https://youtu.be/ZpIL92KvR1w

Тая заслужава да я нашибат на голо с коприва, поради словоблудствено извращение с езика ни. И наказана с блудствени действия от поне два цигански табора, заради прекомерното надценяване на собствените си интелектуални възможности и грубото подценяване на същите у отсрещните!

Link to comment
Share on other sites

Сеща ли се някой за кадърен министър в последните 10 години примерно? Аз се сещам за двама само. Всички са не просто некадърни. Нямам думи да ги опиша. Вижте който и да е от сегашните: синята каска, младенов, на здравеопазването. А по темата за здравеопазването какво нещо готвят...

Защо 10? 20-30 по-скоро! Най-добре да се направи тест за интелигентност на подобна длъжност и да могат да го заемат само хора с над 110 IQ, сега потърсих, че ми стана интересно средно статистически какъв процент от хората е това - около 23.7 % + да са работили в съответния ресор!  Дори да стане те пак ще си изпълняват поръчките на шефа Тиква, ама между другото може и да свършат нещо полезно, защото в момента повечето с тъпотата си правят золуми и после мажат! Масата от министрите и депутатите ни са на нивото:

- Какво бихте направили, ако имахте машина на времето?

- Бих направила винаги да е слънчево!

Деси, 22 години, плеймейтка.

Link to comment
Share on other sites

Бахти.... Аз със моите 142 да съм егати и елитарното копеле ли, ве!? Направо ми оправи вечерта с тия 23,7%, та се почувствах наистина значим по-значимо, една глава над масата.....

 

П.п. На времето изтърпях точно две сбирщини на МЕНСА в Пловдив, като на втората по средата теглих едни цветисти и изобилни псувни на всичките присъстващи по майчина и съребрена линия! Туй, дето искам да ти го река е, че IQ-то нищо не значи, щом по душа си си кореняк селяк!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...