Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пише, че оператор изготвя документи и ги предава на общината. Пловдив е от общините, които работят съвместно с хората пт приложението. Още не съм го прожвал, но чета отзиви, че има резултати.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На всяко запитване общинарите са длъжни да отговорят в ооределен срок. Проверено с мой сигнал за изгнили знаци. Подмениха ги за 2-3 седмици.

Става ли да докладвам дупки, които не са поправяни от години и само стават по-големи?

Link to comment
Share on other sites

Става ли да докладвам дупки, които не са поправяни от години и само стават по-големи?

 

Ами то май за това го ползват главно хората. :D

Link to comment
Share on other sites

чудя се как все на абв пощата се лепят разни дарения от височайши хора в моя полза в стотици хиляди... :rolleyes:

Явно са преценили, че щом си достатъчно гламав да ползваш тази поща, си точно в тяхната таргет група! :D 

Link to comment
Share on other sites

Явно са преценили, че щом си достатъчно гламав да ползваш тази поща, си точно в тяхната таргет група! :D

Ем хуу, де. А твоят крап бокс къде е?

Link to comment
Share on other sites

Ем хуу, де. А твоят крап бокс къде е?

До момента не съм виждал по - добри филтри от тези на gmail. Тогава обаче споделяш всичко с тях. Ако искаш сериозна сигурност: Proton Mail.

Link to comment
Share on other sites

Ем хуу, де. А твоят крап бокс къде е?

gmail главно и yahoo, където ми е по-скоро като събирателно за джънк. И ти ли си от abv стадото? :D

 

 

Одеве един приятел ми прати тази снимка - действието се развива на Асеновградско 44216966_2412156238824601_80808591363816

Link to comment
Share on other sites

Явно са преценили, че щом си достатъчно гламав да ползваш тази поща, си точно в тяхната таргет група! :D

От къде в моя пост се разбира,че я ползвам?

Преди години я ползвах при регистрация в разни не много полезни сайтове.Но вече и това не правя.

Link to comment
Share on other sites

От къде в моя пост се разбира,че я ползвам?

Преди години я ползвах при регистрация в разни не много полезни сайтове.Но вече и това не правя.

Прочети си пак поста и помисли! Или пращат в чужда абв поща дарения в твоя полза???

Link to comment
Share on other sites

Момчета, Крап бокс е тази поща, която се използва за регване в съмнителни сайтове и прочее. Тоест, колектор за събиране на всичкия спам, с който неименуемо ще започнат да те заливат след това.  А истинската поща е друга работа и е ясно къде се прави  ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз се набих в тапата. Разстоянието между светофарите на мебелна и околовръстното се взима за 30мин...пълна тъпотия. Знака за ремонт е сложен срещу мегалукс. Нямам идея защо толкова натоварено кръстовище не се работи през нощта! Имаше една водоноска паркирана напряко на платното и е остъргано кръстовището. Някак си имам чувството, че ще разкопаят някой важен булевард точно преди сериозните валежи и зимата и така ще си остане до на пролет.

Ем хуу, де. А твоят крап бокс къде е?

 

 

gmail главно и yahoo, където ми е по-скоро като събирателно за джънк. И ти ли си от abv стадото? :D

 

 

Одеве един приятел ми прати тази снимка - действието се развива на Асеновградско 

Link to comment
Share on other sites

Долни хххора! Злобни хора! Завистливи хора. Лоши хора.

 

От 2 седмици съм на нов адрес и неделният ми ден мина в смяна на гуми. Някой комшия е решил, че трябва да нареже 2те ми задни губи, да мине да одере колата по широчина със същия остър предмет и по път да счупи огледалото. Остави мойта, ами на приятелката ми същото. В тази връзка искам да похваля един гумаджия на бул. Мариця около 100 м след мак доналдс в посока към Столипиново. Не взема скъпо, а той е много внимателен и старателен. Хубав човек. Той си заслужи голям бакшиш. А на въпросния гражданин на столицата н културата...... явно вече много кофти неща са му са се случили, щом толкова бързо изля цялата си вътрешна помия върху колите ни. 

Link to comment
Share on other sites

За първи и последен път ходя на автомивка Румекс до гробищата. Тези са бахти лешперите. Едно, че за на жена ми колата взеха 21 кинта, второ, че  я бяха мили през пръсти. Наредих ги целия персонал да търкат и да си свършата работата.

Link to comment
Share on other sites

Аз моята кола я мия само тук:

https://www.google.com/maps/@42.1251671,24.7721178,113m/data=!3m1!1e3

Синьото на снимката е навеса на автомивката.

 

И съм много доволен.

И аз ще го пробвам това място. До сега съм ходил в Тракия след банката, която я взревиха последните месеци и на Източен, ама нея я преместиха някъде.
Link to comment
Share on other sites

Според националната статистика на Германия, българите живеещи в страната към 01.01.2018г. са общо 310 415

 

И доколкото си спомням се спрягат числа за над 1 200 000 българи в чужбина.

Link to comment
Share on other sites

 

Къде живееш?

 

За първи и последен път ходя на автомивка Румекс до гробищата. Тези са бахти лешперите. Едно, че за на жена ми колата взеха 21 кинта, второ, че  я бяха мили през пръсти. Наредих ги целия персонал да търкат и да си свършата работата.

Аз вече няколко пъти използвам автомивката която е на кръговото на околовръстното(Кукленско шосе) и съм много доволен. Имаш избор от различни видове програми. Това което най - много ме привлича е, че е доста бързо. Преди време си я миех в мол Марково тепе, но там в последно време не съм имал случай да ми кажат, че ще стане за по - бързо от 2 часа и половина.

https://www.facebook.com/RevoPlovdiv/

 

edit:

Цялостно измиване с всички екстри е 20.50 лева.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...