Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мислех, че съм се нагледал на какви ли не филми и прагът ми на допустимост е на максимум. Доста некомфортно ми стана обаче от сцена, в която момиче яде с новооткрита наслада към месото, току що отрязаният пръст на сестра си сякаш е пилешко крилце. Нещо в режисурата просто беше много...реалистично. Не съм сигурен дали това е добра кинематография или е просто прекалено.

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че съм се нагледал на какви ли не филми и прагът ми на допустимост е на максимум. Доста некомфортно ми стана обаче от сцена, в която момиче яде с новооткрита наслада към месото, току що отрязаният пръст на сестра си сякаш е пилешко крилце. Нещо в режисурата просто беше много...реалистично. Не съм сигурен дали това е добра кинематография или е просто прекалено.

Кой е този филм?

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че съм се нагледал на какви ли не филми и прагът ми на допустимост е на максимум. Доста некомфортно ми стана обаче от сцена, в която момиче яде с новооткрита наслада към месото, току що отрязаният пръст на сестра си сякаш е пилешко крилце. Нещо в режисурата просто беше много...реалистично. Не съм сигурен дали това е добра кинематография или е просто прекалено.

и защо мамка му гледаш такива филми
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали ще ти допаднат, ама може да се пробваш да изгледате онези два филма, които съм препоръчал в другата тема. В тях няма да намерите насилие и извращение.

Link to comment
Share on other sites

Ferante,тоя индийския му изгледах трейлъра -дори не до края,въобще не ми хареса.Лично мнение.

П.С.Като си помисля то вече никой индийски филм не може да ме хване.Само такъв правен от европейски режисьор-справка Дани Бойл. :))

Link to comment
Share on other sites

- Лондонското метро вече не посреща своите пътници с "Дами и господа", а със "Здравейте, всички" (за да не се пренебрегват онези, които се чувстват с някаква друга джендър-идентичност).

- Победителят в колоездачната обиколка на Испания вече не получава традиционната целувка от красиви момичета (било сексистко).

- Формула 1 прекратява използването на манекенки при представянето на пилотите преди всяко състезание (било в противоречие с модерните обществени норми).

- На шведските ученици бе забранено да носят в училище националния флаг (да не се засегнат децата на имигрантите)..

- Шведската църква реши да говори за Бога по неутрален начин, без използване на мъжкото местоимение „Той“ или да ползва термини като „Господ“....

- .......................................

 

Покрай всички тия идиотщини напоследък за ненакърняване на нечии чувства, стигащи до степен "да се пазим и от сянката си", съм изпаднал в дилема - обикновено не ми пука много и което сметна за нормално...го правя, но четейки постоянно новини като горните, те неминуемо започват да ти действат в някаква степен....

Имам да озвучавам един детски "фестивал" най-общо казано и във фоновата музика на едно място съм избрал една песен, която много ми пасва на идеята, но вече започвам да се замислям дали изобщо да я използвам, понеже на тържеството най-вероятно ще има също негърчета и циганчета...пардон - български афроамериканчета и ромчета... и се опасявам дали пък случайно няма да накърня нечии чувства с тази част от текста на въпросната детска песничка...приемам всякакви гласувания от рода "да" / "не" и след това ще реша да я включвам ли в програмата...малко като майтап изглежда цялата работа, но относно темата "накърняване на чувства" живеем в малко изкривено време и всъщност няма никакъв майтап. ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=YUr20taqolA

Link to comment
Share on other sites

Хора, чували ли сте за филма "Лили рибката" и как бихте коментирали...

https://www.youtube.com/watch?v=RFa90ojD8v0

Link to comment
Share on other sites

Да, сега направих по-задълбочено проучване.

Не знам за вас, но аз много го харесвам.

Link to comment
Share on other sites

Жена ми е играла на няква игра и е спечелила слушалки "Черната пантера" и два билета за филма. Май ще ходя да го гледам със синът ми и ще ми се наложи да бъда политически коректен и да не псувам твърде много. Не знам как ще изтрая 2-часа филм само с чер...уффф афроамериканци. 

Link to comment
Share on other sites

Айде без такива изхвърляния...ам! И"деята ми е, че заради доминиращата политкоректност и либерализация, в много отфилмите налагат всякакви положителни герой, различни от белия човек.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...