Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Още един път хиляди благодарности на Ангел, че помогна в настройката на системата ми. Чертая на телевизора, слушам музика, баса думти, компа седи с уроци в същото време. Сега остава да се науча ако е възможно да свързвам компа и телевизора сякаш има hdmi, но без кабел

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ем, не е невъзможно. Зависи какво искаш да правиш.

Искаш да ти се появява копие на екрана на лаптопа на телевизора без кабел ли? С десктоп и всичко останало?

Link to comment
Share on other sites

Ем, не е невъзможно. Зависи какво искаш да правиш.

Искаш да ти се появява копие на екрана на лаптопа на телевизора без кабел ли? С десктоп и всичко останало?

Може и от там да се започне. Или ако е възможно да го ползвам като extended. Така ще имам два монитора все едно(това го пиша и вече ми звучи невъзможно)
Link to comment
Share on other sites

От време на време попрочитам форума и ми минава през главата, че Antares е може би форумецът, който е постигнал най-значимото личностно израстване.  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Както се казва:

Акълът в главата идва бавно и болезнено, но много е вероятно въобще да не се появи.

Такам...

Вечна му памет на светеца Дядо Добри.

Много повече дори от голяма част от служещите....поклон.

Link to comment
Share on other sites

Представяш ли си - цял живот да събираш подаяния и всичките да ги даряваш на храмовете...и така до последния си ден. Не ми се вярва да има втори човек като него да се отрече от всичко материално в името на една идея. :bowdown:

 

...а ние тука в темата за хвалбите се дуем кой какъв телевизор или компютър си бил купил... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ами, аз като един атеист, не мога да оценя даренията по храмовете. Със сигурност, човекът е вярвал, че прави добро, но в реалност...

Link to comment
Share on other sites

Храмовете са сгради и също имат нужда от ремонт и поддръжка...подобно на твоя апартамент примерно...а и това, че ти си атеист съвсем не означава, че голяма част от живеещите тук нямат нужда от тези храмове. :)

 

П.П. За да не бъда разбран погрешно...виждам, че си писал, че ти самият не може да го разбереш, а неговото наистина е трудно за осъзнаване, но именно вярата и християнството са изиграли ключова роля за запазването ни като народ (по обясними причини изключвам последните 70 години). ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей, майка му и прасе. Поредната куроядка се изцепи. Тоя път с макаронен лаф. Депутатите взимат пари без дори бачкат. А бе нещо нормално става ли в тая нашата страна.

 

Искам да съм депутат и аз. Да кисна мъде по цял ден някъде и да гуша кинти. Дейба, аз ако не се появя 3 дни и съм на бюрото по труда

Link to comment
Share on other sites

Ей, майка му и прасе. 

 

Искам да съм депутат и аз. 

 

Кандидатирай се. Поне от теб ще има някаква полза: може да продължиш идеята на бай Тошо и да направиш писта за F1.

Link to comment
Share on other sites

Няма да има особена полза от неговата писта, понеже малко ме съмнява да пуска да карат там други марки, освен една единствена...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата ,че Български пощи са гола вода,пратка изпратена на 14-ти миналия месец от немския Амазон я получих днес това с въздушна поща...

Link to comment
Share on other sites

Няма да има особена полза от неговата писта, понеже малко ме съмнява да пуска да карат там други марки, освен една единствена...

 

Категорично не съм съгласен. Може да е луд фен на Ферари, но Ф1 си е Ф1. То е институция, и той го знае отлично.

Link to comment
Share on other sites

Български пощи ви честитят новата 2001-ва година!

 

Ако пратиш ракия с Български Пощи - ще пристигне отлежала :)

 

Ракията не отлежава в пластмасови или в стъклени съдове. Там тя залежава.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...