Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Анатема! Къде заряза турбо-чалгата и салфетките? :lol:

 

Не си разбрал - той слуша Металика само когато иска да му е гадно и затова си оправя настроението с уискито. :lol:

 

А на мен ми минава през главата, че в радар.бг много често започнаха да слагат снимките в новините си джаста-праста...днес отново се оляха като направиха монахиня куче, а кучето вкараха в манастир. :P

r.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вегетарианец - стара индианска дума за лош ловец. :lol:

 

 

Ред:

Мистър Федерер е ВЕЛИК.Жива легенда.Маестро...невероятен човек.Просто каквото и да се каже е малко. Талант + адски много труд и ето резултата... Поздравления.

Link to comment
Share on other sites

Днес за трети път в живота си видях как идват да купуват нещо с пликче с пари. Жалко, че със шуменеца не се разбрахме :laughing:

Но пликчето беше култово! Човек с Е60 с едно пликче от Лидл с пари... Да откачиш!

Link to comment
Share on other sites

Много е гадно да си подчинен на зодията си... От 2 седмици се каня да направя една покупка и още не съм убеден дали да я направя и докато се чудя, сигурно ще дойде време фирмата да пусне следващия си нов модел - смятам да реша казуса със зодията ми чрез метода "ези-тура". :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

А аз се опитах да си купя билети за Tomorrowland.

След 1 час чакане, дори не успях да влезна в магазина, а фестивалът се разпродаде.

Link to comment
Share on other sites

 

Eeee, най-накрая - сега ще си имаме и един роудстър да обикаля като гламав между Земята и Марс. :lol:

 

Обаче голяма реклама си е това - ще влезе в уикипедията и справочниците за историческото развитието на космическата техника. :) А Yotube какъв оборот пък ще направи...в момента почти 12к гледат едновременно live-а (бившия) от линка, толкова е задръстено, че чак накъсва. ;)

 

Edit: Тука е малко по-чисто...обаче ако бяха направили на роудстъра да му се въртят гумите докато е в орбита, направо щеше да е уникално, но най-вероятно са му махнали батериите заради теглото. Аз обаче ако бях, нямаше да се поколебая да жертвам още няколко хиляди долара заради теглото и щях да му сложа някаква лека и маломощна батерийка само за да мога да му врътна гумите за няколко минути. :laughing1:

r.jpg

Link to comment
Share on other sites

А Yotube какъв оборот пък ще направи...в момента почти 12к гледат едновременно live-а (бившия) от линка, толкова е задръстено, че чак накъсва. ;)

 

 

Това е нищо. Обявяването на Galaxy S8 го гледаха 350 000 човека.

Link to comment
Share on other sites

Илон Мъск пренаписа историята на космическите технологии днес! В добавка към уникалното постижение с невероятно успешния тест на най-мощната и иновативна ракета в света, вече имаме и най-бързия роудстър в историята изобщо, летящ в космоса в посока Марс с максимална скорост от почти 40 хиляди км/ч. :bowdown: :bowdown: :bowdown:

starman2.jpg

starman3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вчера размах един шибан джойстик заради фифата. Значи човек, който ми играе с класик 11, а аз с По-слаб отбор съм го бил. Бия го 4 от 5 мача... Шибания джойстик реши да насочва топката където си пожелае... Стана на съставни части

Link to comment
Share on other sites

Предимството да си в няколкочасов пояс по-напред. :P

Ъъъъ, нещо не ти се схваща мисълта изобщо. Какво общо има часовия пояс тук? Гледах изстрелването директно, но нямах зор да скачам веднага във форума.  :P 

 

ПП. Последната снимка на космическия роудстър преди да клекнат батериите:

 

26871349_212376212658777_132712735811253

Link to comment
Share on other sites

Поправете ме ако греша, но тази кола не е ли поредния буклук който ще лети около земята. Щот на скоро бях чел една статия, че орбитата около земята е пълна с буклуци, в смисъл останки от разни успешни и не успешни космически програми. Явно наистина в Америка е доста скъпо да се отървеш от буклука щом го праща в космоса. Всъщност аз по никакъв начин не отричам постиженията на Илон..., но накак си ми убягва идеята на тази демонстрация. А как стои въпроса с винетката, важи ли и за космоса?  :shy:

Link to comment
Share on other sites

...накак си ми убягва идеята на тази демонстрация.

 

Още когато всичко това беше на фаза "проект" го казах в друга тема - напълно естествено е да прави каквото поиска...и ракетата си е негова, и теслата си е негова, що да не я прати към Марс и да си направи двойна реклама...а нищо чудно причината да е доста по-тривиална - то нали борсаджиите променят тренда на някоя компания ако шефът й само се е закашлял, щото може и да се е задавил, ама може и да е тежко болен разбираш ли. ;)

 

Tesla записа рекордна загуба, но обеща да излезе на печалба "по някое време през 2018"

Link to comment
Share on other sites

Някой с опит в областта- как бори крайната скука и почти всякаква липса на работа в офиса :D Имам чувстото, че съм на идеалната работа за някой в предпенсионна възраст, но проблемът е, че съм няколко десетилетия по-млад хахаха. Проверяването на ограничен брой от 4-5 сайта на ден вече хич не помага :D

Link to comment
Share on other sites

imgur.com

 

Или започни да учиш нещо ново.

Аз започнах да влизам в YouTube преди години като имах повече време на работа. Преди това никога не съм влизал, за да гледам клипове, а какво остава за subscriptions.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...