Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тц, племенница ми е, а горе пропуснах да сложа едно "ви" пред името.

 

П.П. А някой случайно да е виждал някъде в Пловдив да продават такъв кабел...и 5 метра ме оправят...предпочитам готов, че не ми се запоява...

Link to comment
Share on other sites

Тц, племенница ми е, а горе пропуснах да сложа едно "ви" пред името.

 

П.П. А някой случайно да е виждал някъде в Пловдив да продават такъв кабел...и 5 метра ме оправят...предпочитам готов, че не ми се запоява...

Погледна ли във Викиват? Имат добра търсачка.
Link to comment
Share on other sites

П.П. А някой случайно да е виждал някъде в Пловдив да продават такъв кабел...и 5 метра ме оправят...предпочитам готов, че не ми се запоява...

 

При Ванко Филибето проверявал ли си?  http://www.music-filibe.com/webshop/index.php/cat/c670_Audio-Cable.html/page/1

Link to comment
Share on other sites

Честита Баба Марта! Желаем ви от сърце да сте здрави! :)

Link to comment
Share on other sites

При Ванко Филибето проверявал ли си?  http://www.music-filibe.com/webshop/index.php/cat/c670_Audio-Cable.html/page/1

Погледна ли във Викиват? Имат добра търсачка.

 

Викиват, Квазер, Щайнбергер... + всички музикални магазини - няма, май ще поръчвам и ще чакам...ако изобщо имат де, че понякога само държат картинките...

Link to comment
Share on other sites

Тц, племенница ми е, а горе пропуснах да сложа едно "ви" пред името.

 

П.П. А някой случайно да е виждал някъде в Пловдив да продават такъв кабел...и 5 метра ме оправят...предпочитам готов, че не ми се запоява...

Виждал съм го в онова Технонещоси, което е до Метро.

Link to comment
Share on other sites

Да не се лъжеш, щото то и другаде има от тоя вид, но навсякъде дължината е или 1.5м, или максимум 3м, а на мен ми трябва минимум 5м.

Link to comment
Share on other sites

Да не се лъжеш, щото то и другаде има от тоя вид, но навсякъде дължината е или 1.5м, или максимум 3м, а на мен ми трябва минимум 5м.

Нищо не ти пречи да провериш на място.

Съвсем на скоро бях се вкарал в едни филми с домашното аудио, та покрай тези си дирения имам спомен, че го мернах и това.

Link to comment
Share on other sites

Утре като излизам с колата ще мина от там....че вчера най-после разопаковах и сглобих едно пиано дето бях купил наскоро и досега седеше в кашони на коридора, ама идиотите му комбинирали 6.3мм изхода да може да се пренасочва софтуерно (с незнайно каква гениална цел), а то се пада на срещуположната страна от инструменталния ми миксер и трябват поне 5 метра, за да стигне до него. Снощи цяла нощ съм го разръчквал из опциите и като цяло съм доволен и от клавиатурата, и от останалото, но забелязах един голям минус, който доста ще бави работата ми и който тактично не беше обяснен нито в спецификациите, нито в мануала, ама то пълно щастие отдавна съм разбрал че няма, та вече съм го преживял. ;)

Link to comment
Share on other sites

Впрочем, Пламене, имаш и опцията за удължителни кабели. Мернах и такива с М-Ж букси, хем позлатени. В главата ми се върти цена от 30-40 лева за пет метровите.

Link to comment
Share on other sites

Поръчах вече, а и предпочитам винаги когато мога да избегна ползването на преходници да го правя. Иначе покрай всичките преходници, от тия позлатените имам поне 20 във всякакви разновидности - жак->чинч, чин->жак, 3.5->6.3 и др., но за постоянно ползване вкъщи искам да си е цялостен кабел без удължители, а преходниците ги ползвам само за зор-заман при озвучавания, когато не мога да намеря подходящ кабел и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Фалшиво ли е? 

еPay.bg (x@zeus.valueserver.com.br)
 
дата: 01.03.2018 23:31 до:
 
   

bi.gif

Уважаеми клиенти,

 

Срещнахме някои проблеми с профила Ви, затова актуализирайте подробностите за профила си. Ако не актуализирате профила си в рамките на 24 часа (от отваряне на този имейл), той ще бъде временно ограничен.

 

 

 

актуализация

 

 

 

 

© ePay.bg 1999-2018

 

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че е фалшиво. Погледни имейла, от който го получаваш - x@zeus.valueserver.com.br измишльотина някаква, нищо общо с e-pay . Видиш ли подобни- директен delete!

Link to comment
Share on other sites

При толкова много еднообразни писма в продължение на години, направо се чудя останаха ли все още хора дето да се връзват и да цъкат да си обновяват профилите на ипей, пейпал, фейсбук и какво ли не още. ;)

 

П.П. epay.bg да си направи безплатна поща в Бразилия, Япония или другаде и да разпраща писма на клиентите си - от това по-голям майтап ако има... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък получих от Фибанк.  За пръв път получавам от българска банка. Развиват се хората, разнообразяват.

 

Аз съм получавал от поне 10 различни български фирми или банки, дори и никога да не съм имал взимане-даване с някоя от тях...щом даже са ми пращали писмо, в което ме приканваха да си обновя данните във фейсбук акаунта ми (такъв никога не съм имал)...сещай се колко подбират. ;)

 

 

Честит национален празник!

 

Подобно! А мен снощи ме питаха дали съм щял да ходя на Шипка...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...