Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

"Браво" на съдиите отново!Пак дълбаят дъното.Пусна в къщи циганите, счупили с колове черепа на млад смолянчанин

А трябва да треперят в ареста и да се молят да не почине така пребития от тях човек.във всака една читава държава свободата им щеше да бъде отнета безкомпромисно при тези обстоятелства.Ето как се получи инцидента:
 

Кървавият екшън станал вчера към 13,00 часа до ученическия пансион над Строителния техникум. Георги, по прякор Гейзера, бил там с момиче и още няколко младежи. В същото време край групата смолянчани се оказали двама мургави младежи на 21 и 23 години. В един момент 15-годишното девойче решава да си тръгне. Тогава единият от тях направил опит да го спъне. Георги реагира остро и му нанася няколко удара с юмрук. 

"Ние тука си пазим момичетата", казал им 27-годишният устовец. Двамата побягват и всички си помислили, че историята е приключила. След малко обаче се връщат, въоръжени с дървени колове и започват да млатят жестоко Кадиев.

 

 

Един свестен български момък да има,но ето че никой от околните не го подкрепя.

Свидетели стават пет-шест младежи от квартала, но никой от тях не се намесил в мелето.

 

И държавата не показва никаква строгост спрямо извършителите.

До днес тя бяха с постоянна мярка "задържане под стража". Мотивите на съда да промени мярката в "домашен арест" са чистото им съдебно минало, липсата на криминални регистрации, наличие на постоянен адрес и трудов договор.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Еее, дойде края на таз седмица. От сряда ми е петък и нямах търпение да свърши наистина!

Наздраве с едно Будвайзерче  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Първи транш на великото преместване - изпълнен. Сега толкова ме мързи, че седя гладен, щото ме мързи да ида до магазина за храна...

Link to comment
Share on other sites

.....от около десетина дни твърдо съм 2 кила надолу...

 

Лъжеш, смъкнал си се от притеснение в последните 3 дена след като Сотбиса направи анкетата, а досега няма нито един глас за новия ти ник! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Багаха%×@$^¥¥€^$#!$@×+÷%$#@ха-ха-ха

П.П. Ще изчакам още известно време, за да видя крайния резултат от гласуването и тогава вече ще взема крайното решение. Все пак би трябвало да се съглася с мнението на мнозинството. Демокрация сме все пак....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Значи, за пореден път се сблъсквам с недомислиците на Епъл и "защитите" им. Арогантни малоумници!

 

Инфектира ми се МакБук-а. Не знам как, при положение, че последния път като го ползвах слушах музика от спотифай и го изключих. Не съм инсталирал нищо ново от година и половина. Само ъпдейти. Вчера само го пуснах и след 20 секунди ме изхвърли и се рестартира.

 

Заключен е, все едно съм го обявил за откраднат през сайта. Дори получих мейл, че съм го заключил без да съм го заключвал. Иска някакъв пин за отключване, който пин не е нещо, което аз съм слагал. Фърмуера също е заключен с парола, която не знам, така че не мога да буутна от нищо.

 

Реално вируса, е заключил целия лаптоп. И не го е заключил като при Windows, а направо го е направил неизползваем. За нищо не става в момента! Само за части.

Link to comment
Share on other sites

Пусни го в тоалетната след това се изтропай с кеф и тогава пусни водата :)...проблема е решен!

Link to comment
Share on other sites

Над 600 души са приети за едно денонощие в болници заради горещините в Япония.

В болниците на 47-те префектури на страната са настанени 613 души с топлинен удар, съобщава Ен Еч Кей.

Днес в редица префектури температурите достигнаха до 37 градуса. В столицата Токио стълбът в термометъра удари 33 градуса.

 

Аматьори. :P

Link to comment
Share on other sites

Току що видях, че някой, на даден етап, ми е откраднал капачките на джантите. Не си спомням кога последно ги видях на колата. Може и преди месец като ходех по МОЛ-овете в София да са ми ги дигнали.

Те бяха едни такива начукани, избелели, дето исках да ги сменям още като купих колата, но не можех да ги сваля и не ми се занимаваше.

 

Първо заключения лаптоп, сега пък това. :D Тая седмица ми е седмицата на дребните дразнители явно.

Link to comment
Share on other sites

Току що видях, че някой, на даден етап, ми е откраднал капачките на джантите.

 

Това да ти е проблема. :) Аз пък преди 2-3 години имах един период, когато спирах колата навън и капачките на вентилите ми редовно изчезваха, бяха едни такива лъскави, с 3D лого отгоре, ама пък за да го видиш трябваше да си най-много на метър до джантата, та предполагам, че няк'ви лапетии са ми ги забърсвали по тъмно. Може и да е съвпадение, но след изчезването на втория комплект сложих едни обикновени и спряха да изчезват. ;) А що се отнася до кръглите централни капачки на джантите - сложил съм едни фирмени самозалепващи върху оригиналните, понеже и моите бяха доста избелели.

Link to comment
Share on other sites

Току що видях, че някой, на даден етап, ми е откраднал капачките на джантите. Не си спомням кога последно ги видях на колата. Може и преди месец като ходех по МОЛ-овете в София да са ми ги дигнали.

Те бяха едни такива начукани, избелели, дето исках да ги сменям още като купих колата, но не можех да ги сваля и не ми се занимаваше.

 

Първо заключения лаптоп, сега пък това. :D Тая седмица ми е седмицата на дребните дразнители явно.

Споко не си само ти, в понеделник като дойдох на работа ме посрещна митническа бележка на бюрото и 30 минути се чудих какъв точно ми е кода за bitlocket-a :D

Link to comment
Share on other sites

Ми да вземат да ми кажат как да го оправя тогава, щом са такива фенове....!

Намери ли решение че ми стана интересно?

Link to comment
Share on other sites

Намери ли решение че ми стана интересно?

 

Дам.

Свързах се с Епъл съпорт-а. От там ми казаха, че трябва да отида в оторизиран сервиз с документ за покупка, за да ми го отключат безплатно. Изрично попитах дали ще ме таксуват и момичето ми каза "Не, процедурата е напълно безплатна и не трябва да Ви таксуват."

Свързах се с Българския представител - iStyle, от там ми казаха, че ще ми оправят проблема срещу 90лв.....

Свързах се и с втория оторизиран Български сервиз и чакам отговор от там.

Свързах се и с Епъл отново, за да им кажа, че от iStyle ми искат 45 ЕВРО за безплатната процедура.

 

Хакерите ми искат 70лв, за да ми отключат лаптопа. Друг е въпроса, че не е ясно дали ще го отключат дори ако платя, но все пак..

 

Реално в момента, заради недомислица в системата на Епъл, в най-лошия вариант, трябва да платя 90лв (без да включвам транспорта от и до София), за да ми го оправят. А това е нещо, което може да се случи и ако инцидентно заключиш лаптопа без да му знаеш 4-цифрения код. Не е нужно да се инфектираш с вирус.

Link to comment
Share on other sites

Как това е свързано? :D

 

Ти търсиш някаква връзка в постовете на Котора? Не си ли прекалено наивен... :laughing1:

 

А иначе искрено ти съчувствам за ябълката, както и на всички, които трябва да решат даден проблем когато изникне...или когато трябва да сменят части примерно...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...