Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Чувал съм, че там големите халби с бира са 2литровки. Ако видиш нещо подобно ще е интересно да го снимаш. :)

Не съм забелязал, но ако видя ще снимам :))

Но града е чудесен :) Като се приберем ще харесам още малко снимки

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Висша мода? И кой нормален ще се облече така. щото е шибан педал

Висшата мода не е за носене по улиците. Тя се прави в единични бройки (много често) и трябва да се гледа на нея като на изкуство. Има и разни модели, които стават за носене, но повечето са такива като от снимката и други, които просто изглеждат нелепо.

Link to comment
Share on other sites

Висшата мода не е за носене по улиците. Тя се прави в единични бройки (много често) и трябва да се гледа на нея като на изкуство. Има и разни модели, които стават за носене, но повечето са такива като от снимката и други, които просто изглеждат нелепо.

да му сера на изкуството и на едната бройка... Без извинение. Мъж в пола....за вечерно облекло. Айде стига. Какво трябва стане. Мъж д ръчка друг мъж по телевизията в реклама на вибратор ли, че да си отворите очите.

 

Във втори сериал нетфликса рекламират педерасти. Началник на полицията, който вдига педалска сватба. Да им *** майката. Не съм гледал сънчо ама нищо чудно и там да има.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да бъдеш толерантен - това е новата директива, която ни я налагат отвсякъде. ;)

Точно па ти да ги говориш такива, дето уж трябва да си свидетел на въпросните събития - тази "директива" излиза преди повече от 2000 години ако си спомняш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да не би да е имало някаква промоция, понеже на толкова продава само Марешки...официално Газпром продава днес нафтата за над 2 лв.
 
-------------------------------
 
А близо до града на Кръстника имало някакъв толкова огромен пожар, че обявили извънредно положение...очаквам включване от него по възможност със снимки. ;)
 
-------------------------------
 

Безсмислено е да убеждаваш Чефо - за него това са си шибани педали и толкова. :lol:

 
P.S. В Лондон се е провел най-големият досега гей парад, в който са участвали около 26 000 ду̀ши (или по-скоро 26 000 нежни душѝ :laughing1: )...и докато има такива изпълнения, Чефо никога няма да бъде убеден в противното. :P

Link to comment
Share on other sites

Брех кога са намалили толкова дизела...заредих на 1.68 на газпром :-)

И аз се учудих, когато зареждах преди 10 дена. За 60 лева почти макса ударих на моята кола :)

Link to comment
Share on other sites

А близо до града на Кръстника имало някакъв толкова огромен пожар, че обявили извънредно положение...очаквам включване от него по възможност със снимки.

Не е близо до града, а е доста във вътрешността на провинцията, където по принцип климата е много по-сух отколкото при нас край океана. Мога да си предсатя колко е изсъхнало всичко там, щом при нас тревата пожълтя отдавна. Иначе обявиха извънредно положение за цялата провиниция, защото има твърде много идиоти, които дори и сега продължават да си палят огън и да хвърлят незагасени цигари където им падне.

Едно едно кратко видео с кадри и разказ на очевидец:

 

Link to comment
Share on other sites

Да де, малко грешно се изразих, понеже го казаха "...на 200 километра от Ванкувър" и като знам мащабите на страната ми се стори доста близо. ;)

 

Но че пожарът е колосален, в това няма съмнение...

 

https://www.youtube.com/watch?v=JXmcCnlnKzc

Link to comment
Share on other sites

Да не би да е имало някаква промоция, понеже на толкова продава само Марешки...официално Газпром продава днес нафтата за над 2 лв.

 

 

Вчера, като тръгвах към София  заредих бензин А95 за 1.88 литъра (Газпрома на пазарджишко шосе). Чак по едно време се зачудих дали не съм объркал нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, чети, бре! С четене става тая работа, ама не на фейсбушки светила, както и на сутрешното "мътно поливане", с което изобилстват всякаквите му онлайн издания.

Надявам се отговорих достатъчно изчерпателно на въпроса ти.

Пък колкото до онази ти чуденка за зависимостите... Верно трябва да четеш  ;)

Link to comment
Share on other sites

Пусни ми на ЛС какво искаш да бъде...ама ще ми е жал за магданоза...и за мерудията - толкова вече съм свикнал с тях. :sad1:

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

Ама скочихте 'сичките...поне някои от редовно пишещите.... :grin: :P

 

Аз съм от нередовно пишещите, но също съм против :) Ама все пак ми е интересно какъв щеше да ти е новия ник ?

 

edit: Хахахахахахаха :D Трябваше и аватара да му смениш :)

Link to comment
Share on other sites

Сега се сетих, че нещо не ми работят ЛС-тата, пък и той не е писал какво точно иска, така че го прекръстих на моя глава. :lol:

 

П.П. Не мога да бъда упрекнат, че не съм се придържал към предишната тематика. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...