Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Може би оторизирани да извършват ремонти, не лицензирани, защото лицензията може би ги обвръзва повече, докато оторизирания може да си слага цени на услугите по осмотрение...поне така си мисля аз.

Link to comment
Share on other sites

Интернета е виновен и не се шегувам.

 

--------

Не е виновен интернета. Той е начин за достъп до огромно количество информация! Не може да се използва за извинение, че някой е олигофрен...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам повече написани глоби тука от колкото за 7 години в БГ са ме спирали изобщо. Имам 3 глоби и една отменена....сам си направи сметката. ;) Само, че за 7 години имах не повече от 20 000 навъртяни километра. А сега за 1 година имам около 30 000 навъртяни МИЛИ(градско).

 

 

Вземи провери дали и на тебе нямат да ти връщат пари. ;)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=kpkpjREvTmk

Link to comment
Share on other sites

Господ здраве да дава на умни хора като Кръстника. Аз тъпака не съм изпълнил докрай упътванията и щях да сменям Лап топа. Имало още една отметка дето трябва да цъкна, за да ползвам gtx-a. Оказа се, че карам асето корса на хай... И сега се оглеждам за волан. Графиката е уникалната

Link to comment
Share on other sites

Господ здраве да дава на умни хора като Кръстника. Аз тъпака не съм изпълнил докрай упътванията и щях да сменям Лап топа. Имало още една отметка дето трябва да цъкна, за да ползвам gtx-a. Оказа се, че карам асето корса на хай... И сега се оглеждам за волан. Графиката е уникалната

Стефчо, този номер го запомни, че при всички лаптопи с втора мощна видеокарта е така - трябва да се нагласят нещата. Иначе батерията щеше да заминава за нула време дори само при браузване ако по подразбиране се подкарваше GTX-a. :)

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, този номер го запомни, че при всички лаптопи с втора мощна видеокарта е така - трябва да се нагласят нещата. Иначе батерията щеше да заминава за нула време дори само при браузване ако по подразбиране се подкарваше GTX-a. :)

никога не бях пускал състезателна игра на хай. Асето корса е за хора със свободно време и волан. Уникално е. Сигурно ще взема някой втора ръка колкото да не е без хич. Вече имам 7:20 на нюрба с Ферари 458 гт2, ръчни скорости и полу спрян тракшън и клавиатура. С волан ще падна оше.
Link to comment
Share on other sites

В случай, че някой е пропуснал дебютният хип-хоп мегахит на 14-годишната дъщеря на Орхан Мурад, те го тука  :Facepalm:

Щях да я слагам в темата за смешките, ама нещо хич не ми е смешно...

 

А Орхан Мурад, потърсен за коментар как намира песента на дъщеря си, отговорил: "Не виждам нищо нередно в нея"  :lol:  

Link to comment
Share on other sites

В случай, че някой е пропуснал дебютният хип-хоп мегахит на 14-годишната дъщеря на Орхан Мурад, те го тука  :Facepalm:

Щях да я слагам в темата за смешките, ама нещо хич не ми е смешно...

 

А Орхан Мурад, потърсен за коментар как намира песента на дъщеря си, отговорил: "Не виждам нищо нередно в нея"  :lol:

 

 

Що бе...детето има потенциал да стане хубаво гадже след няколко години, а един наш съфорумец, който навремето подписваше постовете си с "Ч.А." и вече не е сред нас (по обективни и субективни причини :P ), даже не би го чакал да си прояви потенциала и би го праснал още сега...освен ако не сметне, че е прекалено голяма за него. :lol:

 

А относно "смешното"...има смешно - рапирането на онзи невъобразим диалект не е за изпускане. :laughing1:

 

 

 

 

.......

Арабела

.......

Чавдар

(не съм пораснал, не съм пораснал)

 

Link to comment
Share on other sites

Най смешното с "чаровната" сага беше, че някакъв тип усилено го "защитаваше" и то по такъв начин, че нещата станаха още по-зле...

Link to comment
Share on other sites

В случай, че някой е пропуснал дебютният хип-хоп мегахит на 14-годишната дъщеря на Орхан Мурад, те го тука  :Facepalm:

Щях да я слагам в темата за смешките, ама нещо хич не ми е смешно...

 

А Орхан Мурад, потърсен за коментар как намира песента на дъщеря си, отговорил: "Не виждам нищо нередно в нея"  :lol:  

Част от коментарите пръскат.

"Това е абсолютно безочие" - Орхан Мурад

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Още един коментар:

Момичето е много добро според мен щом и гери никол и е казала че е добра!!! Плюс това много ме кефи!!

 

От кога гери никол е станала авторитет?!?!?!.. :laughing:

Иначе хитро продават детска сексуалност,за да постигнат популярност и комерс,което може да мине със сигурност само в България.А после педофилите били виновни.А кой им дава храна?

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая мания за подигравки с недъзите на хората. Клипа може да е отврат, песента може да е под всяка критика, дъщерята курва, но слепотата какво общо има и защо трябва да се намесва така пошло.

Link to comment
Share on other sites

Според мен много буквално приемаш нещата - тука хората се шегуват с всичко, което е актуално за деня, а даже и не само из нашите ширини процедират по подобен начин. И двете сравнения са свежи и не смятам, че са казани по начин, по който да го засегнат, макар че и той е провокирал тоя тип хора да го кажат, след като оправда напълно 14-годишната пикла за дупенето и останалите хави. ;)

Link to comment
Share on other sites

Според мен много буквално приемаш нещата - тука хората се шегуват с всичко, което е актуално за деня, а даже и не само из нашите ширини процедират по подобен начин. И двете сравнения са свежи и не смятам, че са казани по начин, по който да го засегнат, макар че и той е провокирал тоя тип хора да го кажат, след като оправда напълно 14-годишната пикла за дупенето и останалите хави. ;)

с такива неща не мога да се Шегувам. Пиклата да прави каквото иска, има родители за това
Link to comment
Share on other sites

Абе, родители...остай' тая работа - мислиш ли, че ако баща й си беше наред със зрението, щеше да й направи забележка, че не е хубаво да се снима със скъсан чорапогащник? :lol:

 

 

352f7999b2b01fe3.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая мания за подигравки с недъзите на хората. Клипа може да е отврат, песента може да е под всяка критика, дъщерята курва, но слепотата какво общо има и защо трябва да се намесва така пошло.

...каза човека, дето вчера ръсеше хейт при смъртта на Честър :lol:

Link to comment
Share on other sites

...каза човека, дето вчера ръсеше хейт при смъртта на Честър :lol:

и пак ще го повторя... Наркоманията и алкохолизма са личен избор, слепотата НЕ.
Link to comment
Share on other sites

Похиляди се, ако искаш. Факта е, че човек, дето ръси злоба, щото умрял някой по-добре материално от него следващия момент раздава ширпотреба морал. Аре молим...

Link to comment
Share on other sites

В случай, че някой е пропуснал дебютният хип-хоп мегахит на 14-годишната дъщеря на Орхан Мурад....

 

И нали малката се изцепи, че не четяла книги, понеже не обичала да чете, попитали я дали все пак е чела нещо, след което е последвала втората изцепка - "Чела съм неща на Ботев, но не се сещам кои...", мене ако питате, чела е това, дето учат задължително в 7 клас..ама кое ли беше... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

С риск да ме обявят за хейтър, ама като чета темата за въпросите и почвам да се чудя - Гугъл да не се е развалил нещо днес?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...