Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Има едни хапчета Симпатил, извлек от неква трева. По-бавно се пали фитила с тях. Тествани са лично от мен :-)

Link to comment
Share on other sites

По принцип стресът се отразява по обратния начин на теглото. :)

Стресът се отразява на всеки човек по индивидуален начин - аз направих нещо като невродермит на два пръста на дясната ръка...

Link to comment
Share on other sites

Аз отслабвам, защото спирам да се храня и спя по-малко. Последния път отслабнах 7кг за 2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

И за какво ги трошите тея нерви? Каквото - такова, ебете му майката и толкова. Всички накрая свършват в 2 на 2, нали го знаете. Карайте я по-спокойно, няма смисъл.

Отварям бира по тоя повод.

 

По темата със стреса. Скоро приятел на мой приятел от заместник шеф на банков клон, отиде да работи като консултант в Практикер. Защо, ще попитате? Човекът е на 54 години, хаби много нерви, невероятен стрес покрай работата, таргети за кредити, постоянни натискания от тоя и оня мениджър за предлагане на кредити. Човекът казва:"Как да ги накараме да вземат кредити, като повечето имат по 2-3? Не спял по цели нощи и т.н. Накрая му писва, напуска, и отива случайно в Практикер, където набират персонал за новия магазин. Консултант с около 900лв. заплата... И казва следното:"Работният ми ден приключва в 18ч., след което излизам и нямам никакви отговорности, нищо, което да ме притеснява. Няма таргети, няма кредити, няма напрежение... Консултирам хората да си избират подови настилки..."...

 

И не ме разбирайте погрешно, далеч не съм човек, който не хаби нерви, но се старая да ми минава почти моментално, защото наистина няма смисъл. Не можем да оправим света, всичко е с главата надолу, никакъв ред няма никъде. И да трошим нерви, нищо нема се оправи  :laughing:

Най-важното е да се добие тренинг, лайната да си остават там, където са изсрани!

Link to comment
Share on other sites

Това говоря де, станалото - станало. И да се кОсим и да се не кОсим, не мое го върнем. Правим каквото можем, да става к'вото ще. Толкова.

Link to comment
Share on other sites

Канада прави 150 години от придобиването на независимост от Великобритания.Общо взето създадоха хубаво място. :))

Link to comment
Share on other sites

Канада прави 150 години от придобиването на независимост от Великобритания.Общо взето създадоха хубаво място. :))

Абе "независимост" е малко относително понятие, понеже бабата в Бъкингамския дворец все още се явява държавен глава и портрета й се мъдри на всички "тура" страни на монетите тук, но иначе си прав за хубавото място. Само дето стана адски много скъпо напоследък, ама то е така с хубавите места. Този клип показва накратко различията между Канада и САЩ (в реалистично-хумористичен стил). :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=biq0NAF2e60

Link to comment
Share on other sites

Западното крайбрежие май не познават парите. Обикновен коптор с две спални за 2300 наем. Като пръдна и ме чуват през 2 пресечки. Хола е толкова шибано направен, че да се чудиш какъв телевизор и диван д слагаш. А къщите... Нямат пипане. Цените са в космоса. То верно хубаво време ама не съм Ескобар.

Link to comment
Share on other sites

Има едни хапчета Симпатил, извлек от неква трева. По-бавно се пали фитила с тях. Тествани са лично от мен :-)

С риск да прозвуча, като ония със содата, дето не ползват химии като дезодорант и сапун - малко се притеснявам да пия такива неща. Опасявам се, че ще стана зависим...

А за стреса, Лъки - предната работа беше ад в няколко отношения. От времето, в което работих във Фантастико не съм искал толкова да напусна дадено работно място...

 

Най-важното е да се добие тренинг, лайната да си остават там, където са изсрани!

Това е много високо ниво на дзен и сигурно ще трябва да си приготвя няколко каси бира, за да почерпя от опита на Учителя :D Вероятно бая чакри, от трето до пето око и други такива неща ще трябва да си отворя, за да го стигна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз като работих в Deutche Post толкова стрес не бях виждал, след това миналата година ноември избутах цял отдел на гърба си и не ми казаха едно Благодаря, а и ме порязаха с бонуса, заради грешка ;)  Еврейска му работа, все пак за тях сме само евтин ресурс. 

 

Викам на шефката, аз работя тук за двама човека, и тя: е как ще работиш за двама, начи трябва да работиш 16 часа :D 

Link to comment
Share on other sites

kotor-е, грешен ти е подхода.

Това "избутах цял отдел сам" съм го чувал и преди. Реалността е малко различна. :) Освен ако не си бил единственият, който е работел в целия отдел.

Link to comment
Share on other sites

Западното крайбрежие май не познават парите. Обикновен коптор с две спални за 2300 наем. Като пръдна и ме чуват през 2 пресечки. Хола е толкова шибано направен, че да се чудиш какъв телевизор и диван д слагаш. А къщите... Нямат пипане. Цените са в космоса. То верно хубаво време ама не съм Ескобар.

 

 

....Скот Джилън планира да построи 5 луксозни къщи, всяка с цена 40 млн. USD.

Link to comment
Share on other sites

kotor-е, грешен ти е подхода.

Това "избутах цял отдел сам" съм го чувал и преди. Реалността е малко различна. :) Освен ако не си бил единственият, който е работел в целия отдел.

Ми бях единствения QA т.е съм на последното звено и ако не го избутам аз, то кой ? Но това си беше един добър урок. 

Link to comment
Share on other sites

Dafaq?! И т'ва е старо, ся били 71 опциите... Наречете ме закостенял, ама т'ва са пълни глупости. За мен или имаш пишка или нямаш....

Link to comment
Share on other sites

Dafaq?! И т'ва е старо, ся били 71 опциите... Наречете ме закостенял, ама т'ва са пълни глупости. За мен или имаш пишка или нямаш....

 

Има две думи за пол в Английския език. Sex и Gender.

Пол-а (sex) няма как да е различен, но явно са решили, че ще има 71 варианта на Gender. Така е, като се дават свободи на всички и им се обръща внимание, ефектът е лавинообразен.

Link to comment
Share on other sites

Въпросът е, че това си идва с последствията. Хората, които не са чак толкова толерантни, включително и тези, които са сравнително толерантни (за какъвто се имам аз) почва да им писва в даден момент и... това довежда до идването на власт на "хора" като Тръмп... Щото ако някой попрепечен ме нарече млечко, белчо или нещо подобно - няма проблем, ама нарека ли го аз чернилка - веднага - расист, ксенофоб и т.н. Същото важи за всичките останали малцинства, които... реално погледнато са вече мнозинство... Най-дискриминираното нещо е работещия хетеросексуален бял мъж... 

Link to comment
Share on other sites

Всъщност са повече от 71 защото е празно поле в което можеш да си пишеш каквото ти скимне :))

http://imgur.com/a/GG681

 

 

Най-дискриминираното нещо е работещия хетеросексуален бял мъж... 

 

Хайде хайде, в общият случай живота ни е доста по-лесен от този на другите :))

Link to comment
Share on other sites

Има две думи за пол в Английския език. Sex и Gender.

Пол-а (sex) няма как да е различен, но явно са решили, че ще има 71 варианта на Gender. Така е, като се дават свободи на всички и им се обръща внимание, ефектът е лавинообразен.

Ами тук пак се връщаме, на същото за което говорехме преди - че прекалената лигавщина, педалщина и прайдове, започват да дразнят и хора, които по принцип не са им обръщали внимание преди това!!! Например мен и Антарес!

Link to comment
Share on other sites

Ами тук пак се връщаме, на същото за което говорехме преди - че прекалената лигавщина, педалщина и прайдове, започват да дразнят и хора, които по принцип не са им обръщали внимание преди това!!! Например мен и Антарес!

 

Как броя на половете при създаването на Фейсбук акаунт те бърка теб директно?

Защото аз дори не знаех, докато не го спомена Antares. В момента продължава да не ме интересува толкова, колкото не ме интересуваше и снощи.

Link to comment
Share on other sites

Dafaq?! И т'ва е старо, ся били 71 опциите... Наречете ме закостенял, ама т'ва са пълни глупости. За мен или имаш пишка или нямаш....

qyBBS2Hwdh-8.png

 

По темата:

https://www.facebook.com/domesticforeignworldnews/videos/1612651512397706/?pnref=story

Link to comment
Share on other sites

Как броя на половете при създаването на Фейсбук акаунт те бърка теб директно?

Защото аз дори не знаех, докато не го спомена Antares. В момента продължава да не ме интересува толкова, колкото не ме интересуваше и снощи.

Tочно така. Още няколко стотин милиона хора като не ги интересува и педерастлъка ще почне да се рекламира
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...