Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХА

Понеже ника сигурно ще е сменен в бъдеще - оставям този цитат да се види ЩО се хиля


Факт, не можеш....Писал съм...но и пипер 40 не е зле, но не ми е в стила....друго си е зеленото...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Факт, не можеш....Писал съм...но и пипер 40 не е зле, но не ми е в стила....друго си е зеленото... :lol:

 

Понеже ми проработиха ЛС-тата, готов си вече с това, дето си си го измислил, изтрих и 'чушката' дето беше на кирилица, но ме болеше сърцето като го правех. :sick

 

Предлагам на всички стари съфорумци да продължават да го наричат 'Магданоз', както и сега понякога някои наричат Пешо - Скорпиона. :))

Link to comment
Share on other sites

Почнах и аз да забравям чак, че едно време бях The`ScorpioN :) Че даже се сърдех, ако напишат "n"-то с малки букви :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да вдигнем темата за никовете, а? Съвсем сериозно.

 

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХА

Понеже ника сигурно ще е сменен в бъдеще - оставям този цитат да се види ЩО се хиля

Нали се пази changelog на никовете.

Link to comment
Share on other sites

С този аватар, винаги наум съм го наричал морковчо.

О, ужас. Сега и пипер 40, ще го има в моя лог. Какво ли ще си помислят хората?!?

 

П.П. Пламене, нямам против.

 

Ако искаш да сложа и моркова, че да ти е пълна колекцията в лога? :D...а това П.П. значи ли, че ми даваш картбланш да действам или от вълнение си почнал да заекваш? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Мда... The phantom menace се е поебавал с магданоза... То кво ли и да очакваш друго от фосилизиран, дрът мизерник...

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид, че нямам против да си ми викате по старому магданоз, особено по-дъртите драскачи из форума...ама за голямо мезе ме взехте...няма се е*бавате със зеленото, ей.

И не, стига ми и пипера, морков - не мерси. А с койота Уоли от снимката ми, не искам никой да се бъзика. Все гладен си седи милия...толкоз серии, почти като Дързост и красота, такава сага...толкоз гонене...

Link to comment
Share on other sites

Ама с това Mockingbird, направо да се беше прекръстил на Канабис Евъргрийн :)

 

Магданоз си беше сто пъти по-яко!

Барабар Петко с мъжете, и аз да се изкажа :D

Link to comment
Share on other sites

...каза човекът с мак адрес вместо ник :P

Чак сега мозъкът ми процесна информацията, че Скутера е писал книгИ... Съчувствам на редактора му :D

Link to comment
Share on other sites

...каза човекът с мак адрес вместо ник :P

 

Чак сега мозъкът ми процесна информацията, че Скутера е писал книгИ... Съчувствам на редактора му :D

И аз го видях това, ама още не мога да го процесна. Понеже непрекъснато ми се връща съобщение за къраптед дейта....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че Микроинвест са идиоти... Пускат ъпдейт, който бъгва всичко и не само това, но изтрива всичко... Няколко стотин фактури - аут... Добре ли е...

Link to comment
Share on other sites

Бекъп имам, но защо трябва всичко да е сложно, като може да е тествано. Липсва ми една фактура, тоест след последния бекъм имам пусната една фактура, от която си имам копие и ще си възстановя. Това не променя факта, че в момента нито може да се инсталира INVOICE PRO, нито може да се направи каквото и да било и трябва да чакам утре, когато някой кретен ще си оправи бакиите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...