Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

linux just makes me smile... в добрия смисъл. Не мога да го обясня, но просто... е като свежа глътка въздух. Определено си струва да се чуе как и какво говори.

 

https://www.youtube.com/watch?v=o8NPllzkFhE

 

https://www.youtube.com/watch?v=dmfDaxYhi9I

 

 

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на сисадмините!

Ред: Благодаря за линковете. Първото го изгледах. За второто -  не знам. Определено Linux ми стана страст и на мен, след като Ванката* има огромното търпение да ми помогне да навлезна и да се ориентирам.
_____________________________________________________________________
* За което съм безкрайно благодарен. Реално на netroot-а дължа до голяма степен настоящата си професия...

Link to comment
Share on other sites

Минах 330 мили... Сигурно можех още поне 10 с един резервоар, който е 12 галона дюкме. Имал съм около половин галон останал... Дизел ли - никогИ.

 

Това е само градско каране. 2 литра бензин, автоматик.

Link to comment
Share on other sites

...Дизел ли - никогИ.

 

Газова, газова...или най-добре метанче. :lol:

 

----------

 

И като казах газова...покрай прегледа на днешния печат, прочетох и една статия за Азербайджан - страна, която не се оплаква от липсата на газови и нефтени находища, та ми мина през главата какво ли не правят парите и властта. Сегашният президент на страната е Илхам Алиев, който всъщност е син на Гайдар Алиев - емблематична фигура още от времето на соца, която със сигурност се знае от всички с повече годинки зад гърба си. И понеже в ония региони семействеността в политиката е нещо обичайно, синът наследи президентския пост от баща си през 2003-та. Но за разлика от баща си, който външно беше един достолепен мъж....

 

280px-Heydar_Aliyev_1997.jpg  g_aliyev_9.jpg

 

...синът му изглежда толкова дърварски, че няма накъде повече....

 

ed32712952255a52.jpg  a783e16e7e8b0c0e.jpg

 

 

Да обаче, пичът се е оженил за една красавица, която рязко контрастира с неговата външност, че и за капак я е назначил за вице-президент, че да му е под ръка през цялото време. :P

Всъщност достатъчно е човек да види само снимката от уикипедията, за да се замисли над някои неща... ;)

 

0ea3235416ae1d82.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мерси съм, Мидекс. Две неща, които искам да видя като се върна. Същите цени на горивото и забрана за пушене в затворени обществени помещения.

Link to comment
Share on other sites

Тя забраната си я има, ама кой ли я спазва. Инак си карам сега на 75 стинки газ. :)

Link to comment
Share on other sites

Позволявам си да кача доказателство, че Чефо от малък е гъзар и шефче :)9157100j.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това не го изтраях до края.

Никога не съм и считал уин за боза. :)

 

Трудно може да го изтраеш след като е тъпо и е смесено доста зле...ако имах избор само между това и още веднъж "Деспасито", бих се жертвал с второто. :P

Link to comment
Share on other sites

Това не го изтраях до края.

Никога не съм и считал уин за боза. :)

Трудно може да го изтраеш след като е тъпо и е смесено доста зле...ако имах избор само между това и още веднъж "Деспасито", бих се жертвал с второто. :P

Де, бре, за първи път ли го чувате?! :)). Екстра трак за времето си, правен от студенти за кеф. И миксът на аудиото е добър (видеото не е). Пусни си го цялото оригинал, че тука е рязано.

 

Пък за уиндоусите от оная ера, явно нямате много на представа какво е син екран...

Link to comment
Share on other sites

И миксът на аудиото е добър

 

Я пак...

 

 

Пък за уиндоусите от оная ера, явно нямате много на представа какво е син екран...

 

...и пак...

 

П.П. На Правец 8х екранът беше зелен - по едно време исках да го направя син, но не се получи.

Link to comment
Share on other sites

Я пак...

 

 

 

...и пак...

 

П.П. На Правец 8х екранът беше зелен - по едно време исках да го направя син, но не се получи.

 

Още не вярвам, че не сте го слушали парчето, но... ето: https://www.youtube.com/watch?v=nSoHyjrT5_w

 

П.П. ми много си бързал - то малкото трябва първо да порасне, чак тогава си сменя оцветяването :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И защо пак ми даваш линка, след като точно аз тук може би съм от единиците, които са имали нет, по времето когато 95% са нямали, когато съм изгледал и изслушал почти всичко българско от онова време още в момента в който е излизало (а в началото бг-нещата хич не бяха в изобилие) и не на последно място, когато съм започнал да се интересувам от елементарно програмиране на Бейсик, Паскал и Асемблер още в началото на 80-те? Оставям настрана, че точно пък за "подходящи" миксове мога да говоря с часове...

Link to comment
Share on other sites

Не пак, това е друг, пълната версия.

 

За останалото, то и аз се занимавах с записи на музика и имах 2500 албума в нас, ама не очаквам всички да го отгатват това като ми прочетат ника и подписа...

Link to comment
Share on other sites

Има, ама нали знаеш, има и Моуриньо. Не е футболист, ама му плащат милиони да ги учи как се играе играта :)). С това искам да кажа, че не е задължително нищо да не разбираме тия, дето не сме правили лично миксовете...

 

А по принцип си вярно туй: на вкус и цвет товарищей ...

Link to comment
Share on other sites

Не става дума само за този микс - вадя изводи колко е висок критерия ти за "нещо добро" и от другата тема, дето пусна ония "смешните" неща, дето на никой не му бяха смешни. Не е зле  да си вдигнеш малко летвата за "много яко".
 
---
 
А иначе извън тая тема ми минава през главата, че ядем изцяло натурални продукти...поне по рекламните приказки на производителите - току що в хладилника намерих едно забравено кисело мляко на "Маджаров", дето трайността му е изтекла още в края на май. Отворих го - даже и намек няма от някакво вкисване, все едно току що съм си го взел от магазина. :sad1:
 
А иначе Маджаров ми е написал на видно място:
 

Чист естествен продукт, съдържа само мляко и българска закваска.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...