Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Похиляди се, ако искаш. Факта е, че човек, дето ръси злоба, щото умрял някой по-добре материално от него следващия момент раздава ширпотреба морал. Аре молим...

от теб щеше да стане прекрасен адвокат. Тъпотиите ти при мен не вървят ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако под "тъпотии" визираш факти и доводи - да, очевидно е, че при теб не вървят :) А за адвокантурата - определено няма да стане успешен адвокат от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Жената дала интервю на Бекриев за разстрела в лаута, и тя нали майка с дете на първа линия...ще я видим може би в централната Имисия :D

Link to comment
Share on other sites

Мале,мале...

Е на това му се казва куха лейка-Миглена Каканашева

Попаднах на заснет от нея клип как некой си камион и остъргал колата-такава истерична реакция :notify: :shy:

И се заинтересувах от нея.И що да видя малко преди инцидента:

https://www.facebook.com/miglena.kakanasheva/videos/10209475649423395/

Момиче,слез от колата и не се качвай в нея като шофьор!!!!!

И не се показвай в клипчета публично!

Link to comment
Share on other sites

Мале,мале...

.....

И не се показвай в клипчета публично!

 

Понеже не мога да го гледам да попитам - толкова ли е зле? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Даааа...тежък случай - като начало й препоръчвам да отиде поне на логопед, щото не се сещам за подходящ хирург за присаждане на друг мозък...

Link to comment
Share on other sites

Няма да й помогне логопед- фъфленето й е от силикона в устните, а не от нещо друго... Впрочем, никой лекар не може да ти помогне, когато си тъп... зорлем и по собствено желание да се обезобразиш...  :Facepalm:

 

едит: абе не беше ли точно тоя ботор, дето наскоро ряза щраусови яйца с флекса?  :woot

Link to comment
Share on other sites

Това нещо беше 1 седмица в черешката.... ряза щраусови яйца с флекс и дупчи с бормашина, за да им позлва само черупките...предполагам, че жълтъците и белтъците, които изхвърли в тоалетната се равняваха на 10 кори обикновени яйца....

Link to comment
Share on other sites

Ясно-о-о.Едно бързо проучване и става ясно,че тя има връзка с Демир Доган.Сина на Ахмед Доган.Това обяснява всичко с нея и около нея.И как са и дали и книжка,и нов Мерцедес за тест драйв от автосалона.Некадърна дебилна фльорца.

Link to comment
Share on other sites

Тая "мацка" прави нелоши дрехи.
Но невинаги талантът върви ръка за ръка с мозъка...
Гледала съм и клипчето, и Черешката.
Да не говорим, че не беше сготвила почти нищо до пристигането на гостите и.
И ги накара повече от час да киснат пред затворения комплекс, в който живее, и да я чакат... А колко пари хвърли в тоалетната...
Коментарът е излишен!

Link to comment
Share on other sites

За мен цялостното и поведение и връзката и с с една от най-могъщите в финансово-обществено отношение фамилии поставят под въпрос работата и в модния бранш-дали изобщо тя ги проектира,управлява фирмата и прочее.

Link to comment
Share on other sites

Магазинът е точно до офиса ми. Има най-евтината табела, която някой може да направи. Стикер залепен върху бяло PVC, залепено върху фасадата.

Себестойност - 15лв.

Това само по себе си, би ме спряло да влезна вътре.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, мъжки дрехи няма, така че няма какво да правиш вътре :)

Хубави са дрехите и моделите, а и цените не са мега баснословни.

Последно мерих някакви неща 2015 година, скоро не съм влизала, но тогава бяха много готини нещата и.

Link to comment
Share on other sites

Тая "мацка" прави нелоши дрехи.

Но невинаги талантът върви ръка за ръка с мозъка...

Гледала съм и клипчето, и Черешката.

Да не говорим, че не беше сготвила почти нищо до пристигането на гостите и.

И ги накара повече от час да киснат пред затворения комплекс, в който живее, и да я чакат... А колко пари хвърли в тоалетната...

Коментарът е излишен!

Вчера и аз гледах клипчето и бях потресен колко е малоумна! Вечерта се видях с едно момиче, което ми каза че миналата година си била взела някаква рокля от нейните и след първото пране била буквално за боклука!! Като прави пари да си плати на PR да и каже да не се показва, че само се излага с тъпотията си!

 

От днес има нов най-богат човек в света Джеф Безос - ако някой му има телефона да му звъннем да почерпи :D

original_89185281.png?1500432050

Link to comment
Share on other sites

Нямам купувани от нея неща. Но като цяло са и много хубави моделите.

А за това колко мозък има, вече казах - не мисля, че блести с особен потенциал, да не кажа хич.

Имаше един коментар под клипа, в който реве, дето я засакъл камионът. Някой беше написал, че трябва да има субтитри под клипа. И е напълно прав. Мноооого трудно и се разбира, да не споменаваме, че говори страшно бързо и мазалото става пълно.

Link to comment
Share on other sites

И аз така. Чух само хлипане и едни ръце видях, които трепереха като лист. А, да, видях, че кара Мерцедес, докато се опитвах да разбера нечленоразделната и реч.

Link to comment
Share on other sites

И аз така. Чух само хлипане и едни ръце видях, които трепереха като лист. А, да, видях, че кара Мерцедес, докато се опитвах да разбера нечленоразделната и реч.

Плач и паника уж, същевременно си оправя косата, ръката и уж трепери цялата, но другата която държи телефона не... Трябва да си по-тъп от нея, за да се вържеш, но като разгледах в коментарите във Фейсбук тук там има по някоя заблудена офца, която я защитава за ужасната ситуация и стрес, които е преживяла...  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...