Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ъъъ... А на Атлиман си беше перфектно... Изобщо не разбирам каква е причината да се оплаквате...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Утре летя рано сабаля за Лос Анджелис. Дано да нацелим хубаво време и голи жени. Нищо, че ще съм с пясък аз.

Приятно изкарване! Аз се чудя дали да не отскоча до Сан Диего. Там жените са май по-разголени.  :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа според общинската наредба шума през почивните дни е разрешен сутрин след 10 часа и вечер до 23 часа....и аз чакам, к'во си мислиш...още малко...ама може и да се лъжа, не ми се търси сега...

 

 

Чефо, къФ пЕсък бе? Кога те налазиха?

Link to comment
Share on other sites

Жулай морнинг го изкарах по складове за плочки, фаянс, строителни материали и т.н. Доволен от свършената работа :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска видях на живо къща за 30 млн долара. Болен съм. В друга къща имаше няколко Ферарита и Льо Манско Порше от 60те ако не бъркам. Нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

В тази жега?! :rolleyes:

Абсолютно. Кулминацията беше склад за паркет... едно грамадно хале, в което две жени избират паркет, а аз се мъча да не колабирам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днеска видях на живо къща за 30 млн долара. Болен съм. В друга къща имаше няколко Ферарита и Льо Манско Порше от 60те ако не бъркам. Нямам думи.

Това трябва да бъде в темата за хвалбите.Днес гостуваш в къщи на богати,утре правиш бизнес ... :)

Link to comment
Share on other sites

Това трябва да бъде в темата за хвалбите.Днес гостуваш в къщи на богати,утре правиш бизнес ... :)

Какво гостуване. Отвън като кучетата, през оградата. Само мексиканци влизат там... Да робуват и богатите им снобски приятели. Виждал съм го по филмите, но на живо е най-хубавата гледка на Лос Анджелис...за мен. Поршетата и Ролсовете мислих, че са таксита. По две на кръстовище. Друг свят. Кацаш в гетото, а там е рая.

 

Най-силно ме грабна естествено състезателното Порше. Трябва да се разровя за точния модел

Link to comment
Share on other sites

Стефче много си качил, в анфас ушите не се виждат, да олабиш малко :)

от много "спокоен" и "лесен" живот и "бране" на долари качих 35 паунда за 4 месеца
Link to comment
Share on other sites

Нещо става в града.Цигански вълнения в гетото,а в шекера са се стреляли.

 

Това няма връзка с асеновградския случай - мангалите са се трепали помежду си:

 

Петима души са простреляни при свада в Шекер махала на улица Дилянка. Скандалите избухнали между два цигански рода, а караницата прераснала в престрелка, съобщава trafficnews.bg Спешното отделение е препълнено с ранени роми и техни близки и приятели. Ромите в махалата обаче не са пуснали нито един полицай и никой не знае какво е положението вътре. Чакат се подкрепления от Асеновград, тъй като повечето служители на реда са ангажирани с провеждащия се там протест.

 

Аз само едно не разбирам - след като 99% от мангалите са здравно неосигурени и когато на поредната сватба се напият и се наръгат с ножовете или както в случая са се стреляли едни други, защо задължително трябва да имат право на бърза помощ, при положение, че те са най-вече и тези, които от време на време си ошамарват лекарите и шофьорите от същата тази помощ?

Link to comment
Share on other sites

от много "спокоен" и "лесен" живот и "бране" на долари качих 35 паунда за 4 месеца

По принцип стресът се отразява по обратния начин на теглото. :)

Link to comment
Share on other sites

И за какво ги трошите тея нерви? Каквото - такова, ебете му майката и толкова. Всички накрая свършват в 2 на 2, нали го знаете. Карайте я по-спокойно, няма смисъл.

Отварям бира по тоя повод.

 

По темата със стреса. Скоро приятел на мой приятел от заместник шеф на банков клон, отиде да работи като консултант в Практикер. Защо, ще попитате? Човекът е на 54 години, хаби много нерви, невероятен стрес покрай работата, таргети за кредити, постоянни натискания от тоя и оня мениджър за предлагане на кредити. Човекът казва:"Как да ги накараме да вземат кредити, като повечето имат по 2-3? Не спял по цели нощи и т.н. Накрая му писва, напуска, и отива случайно в Практикер, където набират персонал за новия магазин. Консултант с около 900лв. заплата... И казва следното:"Работният ми ден приключва в 18ч., след което излизам и нямам никакви отговорности, нищо, което да ме притеснява. Няма таргети, няма кредити, няма напрежение... Консултирам хората да си избират подови настилки..."...

 

И не ме разбирайте погрешно, далеч не съм човек, който не хаби нерви, но се старая да ми минава почти моментално, защото наистина няма смисъл. Не можем да оправим света, всичко е с главата надолу, никакъв ред няма никъде. И да трошим нерви, нищо нема се оправи  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...