Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В неделя се разходих целия ден из града, хапнах в гръцката част в хубав гръцки ресторант....НЕ ВИДЯХ ЕДНА хубава цицеста мадама с къса пола, а времето беше много хубаво. Видях обаче безчет ПЕДАЛИ...как мазно са се хванали за гейските си шибани ръчички и въртят ония мънички овчи педалски очички...Само Путин за такива като тях. Норамлно било, толерантен да съм бил. Ай сиктир...огън да ги изгори педалите долни. СИктир от педерасти и толерасти

Ми Чефо тва да не ти е студентски град. Вчера само за 10 мин бях там, ее чупи ми се врата да се въртя :D 

Link to comment
Share on other sites

На мен толкова ми е писнало от курви вадени на конвейер, че дори не им правя удоволствието да се обръщам вече.

Няма такава плиткоумна сган.

Link to comment
Share on other sites

Квото и да е... Которът да му мисли с тази джава.

Пък и разправят, че мъжката любов била най-гореща, та може и на далавера да излезе от цялата тази работа.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Това от сбирката на мазохистите ли е...или от тая на лаЙковете? :lol:

Не... От сбирката на лаЙковете мазохисти е...

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че си избрал правилната аудитория за целта :) Иначе с удоволствие бих се възползвал, но за целта щеше да е хубаво да има и някаква бакалаварска степен :D

По-голям шанс би имал в hardwarebg. 

Link to comment
Share on other sites

Мога да питам съквартиранта ми, но той мисля, че иска да се занимава с мениджърски неща след време. Сега е с ДЖАВА в SAP.

Link to comment
Share on other sites

Анатема, анатема...това не е бира, не е...

Не всички бутилки от снимката са Пиринско. Има три бутилки със специфично златно фолио на гърлото, които трябва да са някаква друга марка. Не се вижда какво е точно и не мога да гадая, но доста чешки марки използват този начин на презентация на бутилката, като например Czechvar. Може и някоя българска марка да са почнали да я опаковат по подобен начин, знам ли. :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам, снимката си свърши перфектно работата :) . Все още откривам нови и нови заложби на някой форумни цървулЕ...Сега разбирам, че и нов фотограф си имаме..пълно щастие :)

 

Кръстник - будвайзер е другата

Link to comment
Share on other sites

Чудо голямо ся станало....сега и на Шерлок ми замириса :)

Споко, не е към теб.

 

Минава ми през тиквоча, че цяла седмица се ленза да си сменя гумите, и май днес ще е момента...

Link to comment
Share on other sites

В градски условия, по това време на годината и да капне снежец мисля, че не е проблем и да си летни..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...