Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Според изискванията с тая карта трябва да върви играта.

GeForce GTX960M - 4GB ми е едната, а вградената е Intel® HD Graphics 4600

 

Определено има нещо гнило с моя компютър. Аз си мисля, че нещо е прекалено бавен ама пък си викам: "какво ти разбира и на теб главата" и си трайкам. И без това не бях пускал игра повече от година. Но след като видях това(процесора ми е същия):

 

Май трябва да ходя при чичко доХтор...

Link to comment
Share on other sites

Май трябва да ходя при чичко доХтор...

Стефчо, никъде няма да ходиш, просто трябва да си настроиш контролния панел на нВдивия да включва по подразбиране картата, когато пускаш играта. Ей тук примерно е показано как става далаверата. Очевидно играта ти се опитва да тръгва през вградената интелска карта. Като направиш показаната далавера и играта трябва да ти литне. После може да черпиш една биричка, ама не Корона. :)

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, никъде няма да ходиш, просто трябва да си настроиш контролния панел на нВдивия да включва по подразбиране картата, когато пускаш играта. Ей тук примерно е показано как става далаверата. Очевидно играта ти се опитва да тръгва през вградената интелска карта. Като направиш показаната далавера и играта трябва да ти литне. После може да черпиш една биричка, ама не Корона. :)

Mерси. Ще тествам след бачкане. Че сега мисля да хоризонтирам

Link to comment
Share on other sites

Mерси. Ще тествам след бачкане. Че сега мисля да хоризонтирам

При лаптопите е така - мощната допълнителна графика никога не се включва под разбиране, защото нВдивия харчи много тоци. За всяка отделна програмка, трябва ръчно да я настроиш през въпросния контролен панел, за да почне да използва дзверо. По принцип има и глобална настройка, но доколкото ми е известно интелския драйвер е доста нахален и почти винаги се намесва, ако изирчно нещо не го удари през ръцете. Виж също така дали имаш последните драйвери за нВдивия.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, най-вероятно е проблема описан от кръстника, и моя лаптоп е с две карти и понякога се случват такива спънки. Да настрой играта да полазва GTX и не би трябвало да има никав проблеми, с тая карта подкарват играта на 3 екрана и 1080п.

Link to comment
Share on other sites

Освен да взема да те цитирам...вий сте болни мозъци.☺️☺️☺️

Сега ще чуеш думи дето не си чувал никогИ у форОма. Ами като не разбирам :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой си търси къде да си направи докторантурата в сферата на компютърните науки, да ми драсни на  лично.  :)

В момента има няколко отворени позиции в една от водещите научни иституции в Европа. Осигурено е пълно финансиране.

 

Общо взето предложението е за трудолюбиви хора с амбиции и позитивен поглед към светлото си бъдеще. 

Link to comment
Share on other sites

Hahaha тъкмо днес си защитих дипломната работа за Магистър :D ама вече не ми се занимава с науки. Ще си пляскам джавата ;)

Link to comment
Share on other sites

.... Ще си пляскам джавата ;)

И ще гориш в най-дълбокото пъкло за което!

Link to comment
Share on other sites

Според християнската митология - педерунгите отиват в ада. Та пак си помисли :)

Така е!

Всичките педеруги и... МАНАФИ.. отиват там. :))

Link to comment
Share on other sites

Така е!

Всичките педеруги и... МАНАФИ.. отиват там. :))

 

Аз пък чух, че първите напоследък нещо ги задъ́ржали в граничната зона - нито тука, нито там и само вторите ги пренасочвали в ада, но по причина, че вече нямало от първите, вторите били станали едни такива люти и вече изобщо не подбирали - карали наред по всичко дето мърда, така че нека kotora пак да си помисли с тая джава дали си заслужава...

Link to comment
Share on other sites

Според мен Java е творение на човек, който има да си го връща на целия свят...

Кратка история на ужасите с пет думи:
unknown.png

Link to comment
Share on other sites

То и в рая има такива, от педераси измъкване няма :D

В неделя се разходих целия ден из града, хапнах в гръцката част в хубав гръцки ресторант....НЕ ВИДЯХ ЕДНА хубава цицеста мадама с къса пола, а времето беше много хубаво. Видях обаче безчет ПЕДАЛИ...как мазно са се хванали за гейските си шибани ръчички и въртят ония мънички овчи педалски очички...Само Путин за такива като тях. Норамлно било, толерантен да съм бил. Ай сиктир...огън да ги изгори педалите долни. СИктир от педерасти и толерасти

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...