Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Всеки батю си има татю...

Водехме го преди месец в клопката, а аз лично го видях и още няколко пъти пак там... Само че, фигурите не бяха знакови, та се не чу нищо... Дет се вика, мутренско ежедневие :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Историята описана в статията е тотелен фейк. Вижда се че са некви спец служби тия с буса и са на неква акция..кви охрани кви мутри...

Link to comment
Share on other sites

Или акаунта ти е регистриран като американски, или някой идиот в щаба на Клинтъновица е издухал маса пари, пускайки рекламата в световен мащаб. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Или акаунта ти е регистриран като американски, или някой идиот в щаба на Клинтъновица е издухал маса пари, пускайки рекламата в световен мащаб. :lol:

 

 

Не, с български акаунт съм.

Link to comment
Share on other sites

...и се предполага, че в следващите години пак ще е така.

 

Опитах "патката" дали ще намери едно нещо, дето и гугъл трудно го намира - е...не го намери. ;)

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че не помни твоята сърч история и не си изгражда прифил по критерии, които само гугъл си знае и не таргетира по този профил. Търсачката на гугъл като търсачка от много отдавна не е нищо особенно и няма нещо, което други търсачки не биха открили.

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че не помни твоята сърч история и не си изгражда прифил по критерии, които само гугъл си знае и не таргетира по този профил. Търсачката на гугъл като търсачка от много отдавна не е нищо особенно и няма нещо, което други търсачки не биха открили.

Не още. Предполагам, че е въпрос на време.

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че не помни твоята сърч история и не си изгражда прифил по критерии, които само гугъл си знае и не таргетира по този профил. Търсачката на гугъл като търсачка от много отдавна не е нищо особенно и няма нещо, което други търсачки не биха открили.

Това пък помнене на search history колко пъти ме е спасило ако знаеш..... Намирал съм неща, които не си спомням, а съм търсил преди 4 месеца на определена дата..

 

Ако някой е чак толкова параноичен, да отиде да си го изтрие/спре.

 

https://www.google.com/settings/dashboard

 

Тук има и разни интересни статистики също.

 

Освен това, ако някой не се е логнал с gmail акаунта си, няма как да му се запазва търсенето освен в кукита и да се определят рекламите въз основа на местонахождението.

Link to comment
Share on other sites

Понеже имам интернет банкиране, днес реших да си пусна една подробна разпечатка за последните няколко месеца. Въпреки, че го знам, отново се ужасих колко такси и таксички всъщност прибират банките за какво ли не - 2.50 лв. месечно обслужване на сметка, 1.50 лв. за теглене от сметката, 30 ст'инки за всяко теглене от банкомат, още толкова ст'инки за всяка проверка на баланса или издаване на бележка, 0.5% от сумата при теглене на страна Пейпал + още двайсетина броя някакви неизяснени и написани само като "автоматична такса (комисионна)". На пръв поглед все дребни суми, но като ги калкулираш на годишна основа сумата хич не е незначителна, още повече когато се умножи по броя на всички сметки на хора и фирми в страната. Дори наскоро разбрах по една друга сметка, в която от миналата година нямам никакво движение, че има-няма - такса поддръжка от 2.50 месечно продължава да се удържа, макар, че реално няма какво да й поддържат на замразена сметка, а и реално освен софтуера, друг никой нищо не поддържа. Абе...с две думи - измислили са го и скоро няма да фалират, освен ако някой не го направи специално и с умисъл. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо не си четеш договорите? :) Възрастен човек си, трябваше да си се научил до сега.
Аз плащам 3.50 на месец и нямам никакви други такси. Тегля от всеки банкомат в страната без такса, ако ще и 100 пъти по 10лв. Нямам такса за онлайн банкиране и токен, както и имам определен брой безплатни между-банкови преводи месечно чрез онлайн банкирането (нормална цена 3лв на превод).

Link to comment
Share on other sites

Понеже имам интернет банкиране, днес реших да си пусна една подробна разпечатка за последните няколко месеца. Въпреки, че го знам, отново се ужасих колко такси и таксички всъщност прибират банките за какво ли не - 2.50 лв. месечно обслужване на сметка, 1.50 лв. за теглене от сметката, 30 ст'инки за всяко теглене от банкомат, още толкова ст'инки за всяка проверка на баланса или издаване на бележка, 0.5% от сумата при теглене на страна Пейпал + още двайсетина броя някакви неизяснени и написани само като "автоматична такса (комисионна)". На пръв поглед все дребни суми, но като ги калкулираш на годишна основа сумата хич не е незначителна, още повече когато се умножи по броя на всички сметки на хора и фирми в страната. Дори наскоро разбрах по една друга сметка, в която от миналата година нямам никакво движение, че има-няма - такса поддръжка от 2.50 месечно продължава да се удържа, макар, че реално няма какво да й поддържат на замразена сметка, а и реално освен софтуера, друг никой нищо не поддържа. Абе...с две думи - измислили са го и скоро няма да фалират, освен ако някой не го направи специално и с умисъл. :bgrin:

Отиди да се договориш наново с банката. Учудвам се, че още има карти които да имат такси за онлайн транзакции. В момента сметките са ми в Уникредит. От техни банкомати в цяла Европа се тегли без такса. Няма такси при плащане на терминал и онлайн. Таксата за теглене на каса е 1 лев. До скоро я нямаше, но всички банки я въведоха. В скоро време ще ги сменям и както върви ще се прехвърлям към Алианц.

Link to comment
Share on other sites

Възрастен човек си, трябваше да си се научил до сега.

Учудвам се, че още има карти ...

 

Абе вий сте тарикати...а аз още не съм пораснал. :lol:

 

П.П. Btw става дума за ОББ.

Link to comment
Share on other sites

Ей, големи сме мизерници. Колона 10 км. и поне 100 коли опитаха да се врежат в колоната, щот' нъл' видиш, много сме яки, караме по 300-400 коня коли. Много сме прости. Големи играчи. Всички чакат, само гоУемците не!

Хич не ми отива да изпсувам, ама си представете най-мазната псувня, все едно съм я написала!

Дано стигнем живи и здрави.

Гаси Слънчака, гаси помията. Царе сме на изхвърлянето. Голям курорт, голямо нещо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...