Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За жалост расте най-вече с ниско интелигентни маймуни...

 

Напълно нормално - аз и ти си правим сметката 1 или 2 деца може да осигурим с образование, жилище и др. такива, а ония даже и не се замислят дали отрочетата им вече не са стигнали двуцифрено число. Че и почват от много млади и на 25, когато нормалните хора започват да мислят за женитба, те вече са станали баби. Лошото е, че вече има ООН, "права на човека" и всякакви други правозащитни организации, така че точно за тази най-бързо множаща се част вече не може да действа естественият подбор, който напълно естествено да ги прочисти. Именно затова мисля, че светът не върви на хубаво, понеже природата си знае работата, но когато изкуствено тръгнеш срещу нея, не те чака  нищо добро, щото ресурсите все ще се изчерпат по някое време, а народът иска да яде...

Link to comment
Share on other sites

Напълно нормално - аз и ти си правим сметката 1 или 2 деца може да осигурим с образование, жилище и др. такива, а ония даже и не се замислят дали отрочетата им вече не са стигнали двуцифрено число. Че и почват от много млади и на 25, когато нормалните хора започват да мислят за женитба, те вече са станали баби. Лошото е, че вече има ООН, "права на човека" и всякакви други правозащитни организации, така че точно за тази най-бързо множаща се част вече не може да действа естественият подбор, който напълно естествено да ги прочисти. Именно затова мисля, че светът не върви на хубаво, понеже природата си знае работата, но когато изкуствено тръгнеш срещу нея, не те чака нищо добро, щото ресурсите все ще се изчерпат по някое време, а народът иска да яде...

+ 1

 

Организации, защитаващи малцинствата, правата на специалните... Валяли.

Но защита правата на данъкоплатците, ординерните хора... Тези хора са много на брой, да се оправят.

 

А иначе наистина качеството или количеството е по-важно за земята... Умните казват качеството (мисля)...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съжалявам, че на мен не ми е дошла идеята за покемоните по-рано. Това да накараш хлапетата да обикалят улиците като гламави е толкова прекрасна идея (в сравнение да седят на дивана и да се кокорят в телефона или таблета) че просто няма накъде. 


Лошото е, че вече има ООН, "права на човека" 

Тези смешници (заедно с Юнеско) някой взима ли ги все още насериозно? Откак обявиха исляма за най-мирната религия а назначиха саудитска арабия за председател на съвета за правата на човека просто няма какво друго да направят за да станат по-смешни. Да назначават Бокова че да ги отърве от агонията по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

+ 1

 

Организации, защитаващи малцинствата, правата на специалните... Валяли.

Но защита правата на данъкоплатците, ординерните хора... Тези хора са много на брой, да се оправят.

 

А иначе наистина качеството или количеството е по-важно за земята... Умните казват качеството (мисля)...

На Ротшийлд не им трябват умници. Трябват им американци да се тупат в гърдите, че са свободни
Link to comment
Share on other sites

Присетих се за обясненията ви на тема бира, та реших да споделя какво намерих в магазина :)))

https://goo.gl/photos/gKsMPgKrJGyMa5or5

Аз нещо не останах очарован от нея, но жена ми си я купува често и си я харесва. То не че аз съм особен експерт по бирите, за водочката мога да дам повече мнение. 

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не останах очарован от нея, но жена ми си я купува често и си я харесва. То не че аз съм особен експерт по бирите, за водочката мога да дам повече мнение. 

За първи път я пробвам, приятна биричка е, но честно казано името ме впечатли повече от колкото качествата и :D

И сайт си имали http://trooperbeer.com/ :D

Link to comment
Share on other sites

Не съм срещал такава бира. Откъде мога да си купя?

 

 

charmock, on 12 Aug 2016 - 19:45, said:

На ул. "Отец Паисии" има един магазин за бири, също така и в Лекси я имаше. 

П.П. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Прав си, при т.нар. прости размери всичко е ясно, но при сложните има и такива, дето се водят "относително силни" - един вид хем са силни, ама хем не съвсем. :P

Link to comment
Share on other sites

Атомните бомби са по-малко разрушителни от 50 години приемане на имигранти:

 

(в случая не е ясно дали са имигрантите или социализма/леващината или комбинация от 2те, но пък те по начало си вървят ръка за ръка...)

 

Cpwl2cFVYAEEy8_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Напоследък забелязвам силно негативно отношение към сичко руско по нашите мили медии. Голямо зло тази Русия.. Вредата от политиката на Русия все си мисля че е в пъти по-малка от Американската. Подпирането на компании като Монсанто е изтрепало повече хора от една средно голяма война!!! Ама трябва да има враг..да се плюе дирижирано зле. Вече и 'режисьорите' не се стараят много, толкова е дебилизирана масата...само си мисля на глас.

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

То си е една хибридна война. Зависи кои медии четеш. Има такива, които възхваляват Русия и Путин най вече, други, които го изкарват по-черен от сатаната. А истината, доколкото въобще има такава се намира нейде по средата, ама ходи я намери, или пък ходи спори с който и да е от двата лагера...

Link to comment
Share on other sites

Не визирах писмените конкретно. По Канала коментарите на олимпиадата се прокрадва едно тънко русофобство....много е дразнещо. На коментара на щангите единствено казаха истината- ''Ако някой си мисли че не ползват допинг, да се прегледа на психиатър!''

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Вредата от политиката на Русия все си мисля че е в пъти по-малка от Американската. Подпирането на компании като Монсанто е изтрепало повече хора от една средно голяма война!!! 

То това е голяма част от проблема. Глупосттите на едната страна не са извинение за глупостите на другата. 

Link to comment
Share on other sites

То си е една хибридна война. Зависи кои медии четеш. Има такива, които възхваляват Русия и Путин най вече, други, които го изкарват по-черен от сатаната. А истината, доколкото въобще има такава се намира нейде по средата, ама ходи я намери, или пък ходи спори с който и да е от двата лагера...

То дори тук във форума има доста промити мозъци в резултат от това! :) До толкова промити, че според тях ако оплюеш едните за очевидните им лайна, веднага си мислят, че защитаваш другите...

Link to comment
Share on other sites

И да не забравиш и Путин, и той е виновен за краха на Дитройт..

За Путин не знам ама негъра е по- опасен и от чума. Тая измет е само за синджир и робски труд
Link to comment
Share on other sites

То дори тук във форума има доста промити мозъци в резултат от това! :) До толкова промити, че според тях ако оплюеш едните за очевидните им лайна, веднага си мислят, че защитаваш другите...

То... да не кажеш нещо против едните. Най-лошото е, че в тия изкуствено създадени спорове и разделения почти никой не посочва добрите страни на страната, която защитава. Всеки сочи кусурите на другия. Лично за мен да избираш между Путинова Русия и Щатите е като да избираш между фрактура и дислокация...

Link to comment
Share on other sites

Спиди ги забравям. Отивам да пращам един телефон.

Първа задача: Обратното връщане да го плати получателя, ако откаже стоката. Не може.

Втора задача: Застраховка на телефона. Не може. Можело само, ако е нов или има гаранция.

 

Отделно от това:

 

Цените:

Спиди: 17,32 лв.

Друг куриер: 11,13 лв.

 

Принципно не ме бъркаше доставката, защото получателя си я плаща и след предупреждение пак си искаше Спиди, ама това със застраховката - не мерси.

Link to comment
Share on other sites

Мен друго ми се върти в главата за превозваческите фирми:

Защо Еконт например,  не издават касова бележка за извършена услуга?

Тая хартийка на която си пишеш имената и ЕГН-то, едва ли има силата на фискален документ.

 

Касова бележка ми издават на мен. Разбира се, само, когато аз плащам доставката. Ако изпращача я плаща - няма причина да получавам касова бележка.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...