Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...Който разбира се е адски безсмислен и създаден с цел да продават още една джвъчка за 99.90$(примерно) на празноглавите хамериканци...

[off]

 

Празноглав хамериканец с айфон: :lol:

medved.jpg

 

[/off]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чудя се дали Уайлдър ще остане непобеден. Гласят Кубрат за следващия му съперник. Ако това стане, мисля че нашето момче ще яде много повече бой от мача с Кличко.

 

Снощи пореден нокаут за Уайлдър като дори се и подигра малко на съперника му.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали Уайлдър ще остане непобеден. Гласят Кубрат за следващия му съперник. Ако това стане, мисля че нашето момче ще яде много повече бой от мача с Кличко.

 

Снощи пореден нокаут за Уайлдър като дори се и подигра малко на съперника му.

Уайлдър доста кофти ще размаже нашия, а той предизвика на фейсбук страницата му Антъни Джошуа, където ще е много интересен и оспорван мач. За мен те двамата са най-добрите боксьори в момента и е въпрос на време да вземат и другите шампионски пояси!

Link to comment
Share on other sites

Няма как. Рано или късно трябва да се бият за обединяване на поясите. Не ми се вярва ония английски циганин да ги задържи. Даже се чудя как ги спечели изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Що, да не се поблазни от безплатната застраховка? :P

 

Испанската полиция дава съвети за безопасност за Pokemon Go. Мобилното приложение, което сканира заобикалящата те среда и "показва покемоните наоколо" вече предизвика редица инциденти по света, предаде Нова телевизия.

В Испания то е достъпно от 15 юли, но вече се наложи спасяването на двама японски туристи. Те толкова се вживели в играта, че влезли в тунел на магистралата край Барселона, в който е забранено движението на пешеходци.

От полицията напомнят потребителите на приложението, че докато играят се намират в "истинския свят" и трябва да се събразяват с неща като коли и светофари.

Link to comment
Share on other sites

Няма как. Рано или късно трябва да се бият за обединяване на поясите. Не ми се вярва ония английски циганин да ги задържи. Даже се чудя как ги спечели изобщо.

Английския циганин ми е фаворит на мен, даже според мен ще победи Уайлдър. Харесва ми нокаутиорския му стил на боксиране!

Link to comment
Share on other sites

Абе ще си мечтаем за боксьори като братята Кличко. Технични, интелигентни и уважаващи противника.. Първото което Владимир Кличко каза след загубата от Фюри, беше:

"Той беше по-добрият и заслужено победи".

И скучни забрави да добавиш! Не ме интересува особено дали уважава противника. Тайсън не е като да си е уважавал противниците, а ако не беше толкова прост толкова рано да умре Къс Д'амато можеше да стане най-великия на всички времена!

Link to comment
Share on other sites

Английския циганин ми е фаворит на мен, даже според мен ще победи Уайлдър. Харесва ми нокаутиорския му стил на боксиране!

Слагам една Корона, че Кличко ще бие и Най-вероятно ще каже стига толкова. След него Джошуа и Уайлдър ги виждам на опашката. Да видим.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е доколко боксът е загубил популярност покрай ММА. Някой следи ли, намаляват ли мачовете, парите и т.н.?

Ами имайки предвид, че мачът между Мейуедър и Пакиао беше най-доходния в историята не е загубил популярност! Според мен загуби заради скучните тактически боксьори като Кличко, чиито мачове и на мен ми беше досадно да гледам! Надявам се Джошуа да продължи своята серия - 17 мача 17 победи 17 нокаута и да обедини титлите, което никой не е правил от Ленъкс Люис :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си любител на бокса от чисто спортната му страна, няма по-добри боксьори от Кличко. Ако търсиш зрелището, има много други зрелищни спортове.

10 год Владимир е на върха. Само за момент си представи, ако беше американец? Плюс това бял. Щеше да е най-великият. Няма Тайсън, няма Мохамед Али

Те горките понеже много години нямат шампион в тежката категория, затова си спретнаха "нечувано" шоу в по-долната.

Любител съм на бокса откъм боксовата и зрелищната му страна. Да гледам 5-6 рунда едно и също - ляв, ляв, десен, ескиваж ми е скучно! Като цяло ако си имаш понятие от бокс си личи кога се удря и натиска за нокаут и кога се играе за точки.

Link to comment
Share on other sites

Прясно изпечената пица има необясними сили и влиянието й събужда в мен нецивилизовани помисли. Имам усещането, че ако непознат човек посегне да си вземе парче, ще му извадя очите и в кухините ще складирам костилките на маслините.

Link to comment
Share on other sites

Прясно изпечената пица има необясними сили и влиянието й събужда в мен нецивилизовани помисли. Имам усещането, че ако непознат човек посегне да си вземе парче, ще му извадя очите и в кухините ще складирам костилките на маслините.

:rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Прясно изпечената пица има необясними сили и влиянието й събужда в мен нецивилизовани помисли. Имам усещането, че ако непознат човек посегне да си вземе парче, ще му извадя очите и в кухините ще складирам костилките на маслините.

Извода е, не излизай на пица с непознати. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Отдавна ми се пиеше мента. Взех си едно патронче, за да имам с какво да си гарнирам писането на домашна и....

....се оказа ракия... the horror, the horror...

Мама им де*а смотана, що са го направили в зелено шише, слон в казана да им се изсере дано!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...