Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да бе! Да не смеееее... Ние сме семейни хора, китове, сравнително скромни... Къде там сред кльощави мацки, намазани с по 5 см. фон дьо тен и големи баровци, ни виждате :D

В Обзор отиваме, ама опашката към Слънчака беше... Майка плаче...

Така е, като нямате и двамата ФБ, как ще знаете накъде отиваме?!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Проблема е от Ахелой. Там винаги става тапа. Преди месец чаках почти час там. И от какъв зор избрахте да се забиете в Обзор???

Link to comment
Share on other sites

Проблема е от Ахелой. Там винаги става тапа. Преди месец чаках почти час там. И от какъв зор избрахте да се забиете в Обзор???

Това ми звучи пенсионерско ☺️☺️☺️. Обзор

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, ами ние сме в къща за гости и не сме дошли заради нощния живот. Искахме семеен курорт. А тук е чисто и много приятно. Ако искахме дандания щяхме да идем другаде.

Ангеле, в 22,30 ч. трябва да заспива детето. Къде по-точно да идем тогава? :)

Определено няма да ходим на дискотеки, че в 22,30 ч. да се гримирам за навън.

Ванка, тапата е заради гадния светофар преди Слънчака. След това няма проблем, макар че на Обзорския проход си има бая движение.

Що все оспорвате, бе хора? Ми кажете приятно изкарване.

Където ни кефи, там ще идем. Странни хора сте значи.

Link to comment
Share on other sites

Що все оспорвате, бе хора? Ми кажете приятно изкарване.

 

В Обзор не е лошо...малко пенсионерско е, ама...приятно изкарване все пак де... :D

 

П.П. Всъщност между Слънчака и Обзор избирам второто...даже честно казано между Слънчака и всичко останало - избирам всичко останало. :moon:

Link to comment
Share on other sites

 Ми кажете приятно изкарване.

Където ни кефи, там ще идем. Странни хора сте значи.

 

Приятно изкарване :) Иначе ако Ви стане скучно, може да отидите до Иракли :) Аз вчера ходих за първи път и останах очарован (много ми хареса плажната ивица), въпреки че точно на брега строят някакви къщи за гости и цените за хапване са през кръста :(

Link to comment
Share on other sites

Благодарим ви.

Стас, имаме цяла програма. С доста хора трябва да се видим. Иначе за Иракли знаем, само да има възможност, ще идем. Лорд Гудо беше ни го препоръчал :) Мерси все пак.

Link to comment
Share on other sites

Така е, като нямате и двамата ФБ, как ще знаете накъде отиваме?!?

За него е ясно, че няма, ама аз имам от 2 години някъде :P

Link to comment
Share on other sites

За него е ясно, че няма, ама аз имам от 2 години някъде :P

Добре уе, добре. И не си ми приятел. Добре уе, добре...
Link to comment
Share on other sites

За него е ясно, че няма, ама аз имам от 2 години някъде :P

 

Абе и аз имам един тука, ама много тежи и затова не го ползвам...иначе съм драскал на него, само че беше отдавна още преди да се откърти от скалáта...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, и чак нареждат защо там сте отишли, все едно те отиват...Всеки да си ходи където иска...и дано му хареса.

 

 

Мнооо' ми се спи.Ама много.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не стоплям какво не му харесвате на Обзор или Дюни. Вие на море ли сте отишли или на дискотеки?

 

Дедо, оста'й Обзора, ами дай да ходим в Чехия или Словакия...

 

Все повече словаци и чехи купуват огнестрелно оръжие за самозащита, защото се страхуват от терористична атака.

В интервю за "Блеск" чешкият президент Милош Земан директно призова сънародниците си да се въоръжават и да стрелят при терористично нападение. Той се похвали, че неговата съпруга Ивана е получила разрешително за оръжие и усилено тренира на стрелбищата.

От началото на годината в Чехия разрешителните за оръжия са се увеличили с 5944. В момента 297 966 души имат право да носят оръжия, а официално регистрираните огнестрелни оръжия са 784 722.

Съседна Словакия не прави изключение от тази тенденция. Продажбите на огнестрелно оръжие там са скочили с 20 на сто.

Link to comment
Share on other sites

Оставете ги тея*, хайде нещо за добро настроение: 

 

 

Daft Punk - Get Lucky (DJ Pretentious Remix ~ Oriental Version)

 

* - имам впредвид имигранти, талибани, и тем подобни.

Link to comment
Share on other sites

Да бе! Да не смеееее... Ние сме семейни хора, китове, сравнително скромни... Къде там сред кльощави мацки, намазани с по 5 см. фон дьо тен и големи баровци, ни виждате :D

В Обзор отиваме, ама опашката към Слънчака беше... Майка плаче...

Така е, като нямате и двамата ФБ, как ще знаете накъде отиваме?!?

 

Вие добре, аз бях тази седмица дето мина на Бяла, (Много готино беше, ама много стълби до плажа, добре че ходих на прокурорския плаж та там само 10-тина стъпала и лови си риба колкото щеш) и точно на "Слънчака" в петък (това миналия петък на отиване) към 10,30ч "РЕНДЕТО" взе че реши че ще хвърли демферна шайба на коляновия вал, парите за ремонта майната им 130лв нищо, ама доставки от Бургас и чакане сервизи ужас, в 18,30 бях в бяла. 8 часа от Слънчев бряг до Бяла,  егати премеждието.

Ама има и по-зле от мен де, кумовете ми тръгнаха в петък вечерта къв 20,00часа и познай преди ахелой към 11,00 пукат гума и до там, кума взел че махнал резервната гума за да си събере колелото (бегач) в багажника, и спаха съответно в колата на бензиностанцията на Еко и на сутринта гумаджия и пристигнаха към обет при нас.

Ама след това ни беше мноооого весело една седмица, и много морски кефал изядохме уловен от мен разбира се.

 

13775388_1386292841386737_1716182017135713256124_1386315041384517_15667168269199

Link to comment
Share on other sites

Хаха, Младенски, наистина "забавно" е било пътуването, но пък след това сте наваксали с положителни емоции.

 

Мерси на всички доброжелатели! :)

Link to comment
Share on other sites

Разрешително трябва ли за морски риболов?

 

Да, Риболовен билет за територията на Република България.

Не, че някой е тръгнал да те проверява по плажа, но по закон си е така.

Link to comment
Share on other sites

Да, Риболовен билет за територията на Република България.

Не, че някой е тръгнал да те проверява по плажа, но по закон си е така.

За Черно море не би трябвало да ти искат билет,разрешен е риболова(любителският) без билет

Link to comment
Share on other sites

Гледам тука едни водонепроницаеми флашки...1TB за $7 и се чудя..."...дали да си взема десетина и да си реша проблема с дисковото пространство до края на живота ми, а и казват, че съм можел безпроблемно да се къпя с тия флашки, а пък аз колкото обичам да се къпя с флашки - просто не е истина..."...ама нещо май не ми се вижда изгодна покупка, понеже са ми сложили един голям надпис, че след форматиране вече били само 970 GB, а и след всяко къпане също може да пада по още някой мегабайт...пък и преди малко видях, че само за още $3-4 отгоре продават 2TB флашки, което още повече ме раздвоява в чуденето от коя колко броя да си взема...и се чудих, чудих - пък накрая реших все пак да пропусна покупките. Баси к'ъв съм нерешителен...направо съм станал чуден от толкова чудене...ама такъв съм си - като случа на 2 суперизгодни оферти...винаги ги пропускам и двете. :laughing1:

 

П.П. Китайците съвсем са започнали да се оливат...едно време продаваха 4 и 8 гигабайтови като 64 и 128 гигабайтови, сега направо са минали на терабайти, че и са смъкнали цената. А Ибей, Алиекспрес и останалите нищо не правят за да пресекат явните измами. Вярно, че повече от измамените си връщат парите, но някои балъци дори си качват важна информация, понеже на пръв поглед флашката даже и записва малко гигабайти, докато дойде времето за "луупване" на новите данни върху старите.

 

П.П.П. Някой може ли да ми сметне за колко секунди ще напълня 2 терабайтова флашка USB 2.0 стандарт със скорост на записа 3 мегабайта в секунда, че тука моят калкулатор няма толкова деления на цифрите, а така наум го докарвам до около сéдмица. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...