Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти добре, че не си гледал техниката на ония дето са ни от другата страна...те пък със сигурност поне още 5 века могат да ни държат. ;)

Карай, важното е тука да има лъскави гей-паради... да сме в крак с модата на запад.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аре, скоро ще ви напускам.

 

Ко каза? Ко?

 

И аз съм виждал хора, които живеят в села с по 4-5 души население, това не означава, че би ми било приятно да живея и аз там! Броени километри 35 не е чак толкова малко. Щом ти харесва живей си там, аз ти казам, че аз не бих издържал в такова умряло градче, ако ще да е географският център на Вселената :)

 

Аз си мечтая да съм в зона с НУЛА човешко население. НУЛА! Проблем?

 

Ами аз първо не съм ти го препоръчвал така че не разбирам защо така извъртя нещата  :rolleyes:

А и мисля,че хал хабер си нямаш от този град и търсиш вероятно нощен живот.

П.С.Между другото благодарение и подобно на твоето мислене докара и продължава да развива уродския вид на София и останалата част на страната.Столицата буквално преля и излиза значително извън околовръстното като жилищна площ,а и в промишлен план.

 

Столицата е тотал щета - пълна клоака. Тук се идва по работа, бизнес, евентуално нощем за забавление и в момента, в който тия неща приключат - БЕГАЙ!!!! БЕГАЙ далече!!!!

 

Еми какво да търси млад човек ако не нощен живот и забавление? На мен Пловдив ми се струва умрял понякога, а ако отида в Казанлък, направо трябва да не излизам от вкъщи.

 

Кой пък те излъга, че всеки млад човек търси чалгарски коври и дандании? Откога реши, че това е стандарт? 

 

Тази година съм в други Йегери из други далечни части на планетата.  :lol:

 

Няма ли да дойдеш бре!?!?! Аз тъкмо мислех да резервирам перманентно маса в Йегера през седмицата за лятото :grin:

 

За тебе знаем...и до скоро виждане все пак...аз за другите пернати, тук, из родните ширини питам...ама ей така, поизмежду другото... :lol:

 

Аз никой вече не питам - тотални мисири тука... Имам по-голям шанс да срещна форумен мисир случайно в Йегера, отколкото да се появи след опит за организация. 

 

Аз гледам по бнт. Видях един Миг и два СУ - реве ми се.

 

Естествено, че ще ти се реве - трагедия....

 

Аз видях тройката СУ - МИГ - СУ плюс форсаж един път, друг миг не видях

 

Годфадъра на тъпотията пак се обаждаш непотдотвен, ти ако искаш може и свирки на западната техника да правиш, аз не виждам да е нова, нито да е по-добра.

 

Пак мисирски опити за .... нещо... Някакви таралясници да ми сравняваш с МИГ и СУ.... МЕГАФЕЙСПАЛМ.... Все едно да сравняваме Мерцедес с Форс Индия.... 

Link to comment
Share on other sites

Къде е това излизане по 25-30 лв ресторат и дискотека? Аз ли нещо съм крив, че на мен все ми излизат по доста повече?

 

3 големи водки/уискита с безалкохолно в кръчма - 10лв.

Вход в заведение ако се налага - 5лв

Такси в 2 посоки ако се налага и като си разделиш с някой - 5лв.

Алкохол в заведението - 4лв малкото

= 24лв.

 

Може и по-малко да дойде ако не плащаш вход и не ти се налага да ползваш такси.

 

Кой пък те излъга, че всеки млад човек търси чалгарски коври и дандании? Откога реши, че това е стандарт?  

 

Аз за разлика от теб не чакам някой да ми каже нещо на маса, за да го повярвам и да тръбя, че е истина. Имам си наблюдения. Имам си и наблюдения над хора, които са били домошари по някое време и после са скъсали синджира. Имам си наблюдения и над хора, които са направили обратното. Нямам наблюдения обаче над нито един случай, в който нормален млад човек (момче или момиче) не търси социална среда от какъвто и да било тип. В Пловдив - кеф ти чалга, кеф ти лъскаво, кеф ти мейнстрийм, кеф ти ъндърграунд заведения, кеф ти рап, кеф ти електронна музика, кеф ти градинки и пейки пълни със социализиращи хора. Иди в Казанлък да те видя каква социална среда ще намериш за някой.

 

Разбирач.

Link to comment
Share on other sites

Аз за разлика от теб не чакам някой да ми каже нещо на маса, за да го повярвам и да тръбя, че е истина. Имам си наблюдения. Имам си и наблюдения над хора, които са били домошари по някое време и после са скъсали синджира. Имам си наблюдения и над хора, които са направили обратното. Нямам наблюдения обаче над нито един случай, в който нормален млад човек (момче или момиче) не търси социална среда от какъвто и да било тип. В Пловдив - кеф ти чалга, кеф ти лъскаво, кеф ти мейнстрийм, кеф ти ъндърграунд заведения, кеф ти рап, кеф ти електронна музика, кеф ти градинки и пейки пълни със социализиращи хора. Иди в Казанлък да те видя каква социална среда ще намериш за някой.

 

Разбирач.

 

Ангеле, много, МНОГО зле - пътувай.... 

 

Той имал наблюдения...  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Ясно.
Виден се е нагледал на млади хора, които цял живот са седяли самички и не са търсили контакт с други или забавление.

Случва се, но според мен лично не е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Абе вас не ви ли заболяват главите от толкова много фейспалмове? Мене и така си ме боли без нищо, а вие постоянно се удряте за какво ли не...ама то болката я има когато има нещо вътре, та има обяснение де... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ясно.

Виден се е нагледал на млади хора, които цял живот са седяли самички и не са търсили контакт с други или забавление.

Случва се, но според мен лично не е нормално.

 

Простотията, че свързваш контактите и забавленията непременно с чалгарниците и тълпата е показателна. Оттук и стойността на "наблюденията" ти.

Link to comment
Share on other sites

Простотията, че свързваш нощния живот и забавленията директно с чалгарниците и тълпата е показателна.

Link to comment
Share on other sites

Простотията, че свързваш нощния живот и забавленията директно с чалгарниците и тълпата е показателна.

 

Това е твое дело, сър. Съответно и "логиката" как galaxy евентуално ще се превърне в кукувица в Казанлък. Лично за мен това са тотални простотии и не смятам повече да ги дискутирам. 

Link to comment
Share on other sites

Мое дело? Не. Това е твой предразсъдък. Както винаги. Ти не мислиш. Ти действаш първосигнално и после обвиняваш другите за това, че ти си предубеден към тях. Затова и реши, че щом АЗ споменавам нощен живот и забавление, директно визирам чалга заведения.

Link to comment
Share on other sites

 Иди в Казанлък да те видя каква социална среда ще намериш за някой.

 

По-скоро ти трябва да идеш,за да разбереш,че говориш за нещо ,което не познаваш.Не е вярно,че няма къде да се събират и какво да правят хората там:

https://www.facebook.com/search/112446222104264/places-in/133436743388217/places/intersect/

Link to comment
Share on other sites

По-скоро ти трябва да идеш,за да разбереш,че говориш за нещо ,което не познаваш.Не е вярно,че няма къде да се събират и какво да правят хората там:

https://www.facebook.com/search/112446222104264/places-in/133436743388217/places/intersect/

Губиш си времето... Сега и ще затънеш в забвение без контакти с хора...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

20-30 лв според мен са малко. Едно нормално излизане, дори без да се пие много, поне 40. То само на кино да отидеш поне 30 лв отиват. Театър със хапване след това над 30...

Link to comment
Share on other sites

По-скоро ти трябва да идеш,за да разбереш,че говориш за нещо ,което не познаваш.Не е вярно,че няма къде да се събират и какво да правят хората там:

https://www.facebook.com/search/112446222104264/places-in/133436743388217/places/intersect/

 

Не, не съм бил. Аз не съм казал, че няма нито едно заведение или нито едно кафе. Да сравняваш обаче културата, заведенията и нощният живот в Пловдив и Казанлък е просто несериозно.

 

Ако има около теб млади хора на около 17-20 години - питай ги дали са удовлетворени от нощният живот в града.

 

Ако излизаш 1 път седмично на кафе, може и да не ти пречи, че ще сядаш в едно или две едни и същи (вероятността всичките да са хубави е много, много малка). Ако излизаш всеки ден като млад човек обаче, по едно време вече ти писва да ходиш на едно и също място и искаш разнообразие, което просто не съществува в малките градове.

 

Имам колеги от Чирпан, от Кърджали, от Пещера. Няма някой от тях, който да потвърди тъпата изцепка на Виден, но той нали знае по-добре и от местните, които са израстнали там...

 

@vinyl_master: Всеки се простира според чергата си. Аз просто казах, че е възможно. Дори и сметката направих на бързо.

Link to comment
Share on other sites

Губиш си времето... Сега и ще затънеш в забвение без контакти с хора...  :grin:

Мани ама като гледам тези хубавици на някои снимки,а па срещам и на живо такива май ще трябва да крада чуждо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мани ама като гледам тези хубавици на някои снимки,а па срещам и на живо такива май ще трябва да крада чуждо :lol:

 

Тия хубавици повечето като им дойде време за университета, ще ги виждаш в Казанлък само по празниците.

 

А и нека обърнем внимание колко много живот има Петък вечер на центъра на града.

 

13015290_1126976170699670_64262290275193

Link to comment
Share on other sites

Е,и какво от това?Като се има пред вид,че вероятно ще съм на работа или прибирам от такава,където получавам повече пари и по-добра среда отколкото в Пловдив.

П.С.Да беше постнал и часа на заснемане,за да ти повярва човек.Щото и аз мога да снимам централния площад тука с 3-4 безделника и няколко шляещи се компании посред нощ.Честно,какъв ти е проблем да спориш така настървено като си личи,че нямаш чак толкова житейски опит като някои други.

Link to comment
Share on other sites

Помня като тинейджър ходихме в 2-3 заведения и сама по себе си компанията си ни беше достатъчна за 'разнообразието' и 'забавлението', модерни думички които ме нервират яко. Сега някой друг трябва да ги осигурява на младите.

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Помня като тинейджър ходихме в 2-3 заведения и сама по себе си компанията си ни беше достатъчна за 'разнообразието' и 'забавлението', модерни думички които ме нервират яко. Сега някой друг трябва да ги осигурява на младите.

 

На нас и 1 ни беше предостатъчно...а и по мое време по-разпространени бяха домашните купони - там пък какво 'забавление' ставаше...мога да разправям с часове. :grin:

Link to comment
Share on other sites

В последните години винаги ми е била необяснима често срещаната ситуация - седнали момче и момиче на маса в заведение, всеки от тях вперил поглед в телефона си, цъкат нещо там...и отронват по някоя приказка един към друг на всеки 5 минути...скукааааа...добре, че е фейса, че без него са заникъде.

Link to comment
Share on other sites

Има хора, които не обичат данданиите и големите градове, и аз съм един от тях. Служел съм в Казанлък, не че го знам града на 100% но и тогава беше доста спретнат.

Link to comment
Share on other sites

Аз също предпочитам да живея в по-малко населено място ... но ... желанията са едно, реалностите друго. 

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да търси млад човек ако не нощен живот и забавление? На мен Пловдив ми се струва умрял понякога, а ако отида в Казанлък, направо трябва да не излизам от вкъщи.

Въобще не е така. Това не ме вълнува сигурно от 10 години. А и забавление е толкова разтегливо понятие, че няма на къде повече. Това, което за теб е забавление, за мен е простотия. А което за мен - за теб вероятно ше е тъпотия. 

 

Кой пък те излъга, че всеки млад човек търси чалгарски коври и дандании? Откога реши, че това е стандарт?

Закривайте форОма - с Виден сме на едно мнение!

 

Не, не съм бил.

Да сравняваш обаче културата, заведенията и нощният живот в Пловдив и Казанлък е просто несериозно.

Несериозно е да сравняваш град в който живееш, с град, в който не си бил ;)

 

Има хора, които не обичат данданиите и големите градове

Само че Ангел сякаш среща затруднения да го осъзнае това :)
Link to comment
Share on other sites

Ами така е, никога не съм си представял да живея в некой мегаполис примерно, Париж, Лондон, ЛА и тн, тия градове не са за мен. Вече захванахме втора година с жената в София, въпреки, че тя е в София от бая време, вече и двамата сме на мнение, че сме имали и по-добри опции. Както казах втора година в София - само една събота и неделя сме си оставали там.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...