Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Така като ви слушам... Вие сте идеални за Северна Дакота или Уайоминг. Единствено ви трябва огледало, за да има кого да псувате и с кого да говорите. Другото са говедата. Ще си прекарвате чОдесно. Колела ли ще са, палатки ли, каквито решите... Щото друго няма. Като почнете с тия глупости и се изнервям повече от мисълта да карам Тесла.

Вярно ли мач между Чисора и Пулев няма да има?

На кой му пука?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Стефчо, кат та знам къф ти е слаб ангела, щеше да се жениш за бая девойки, да си жив и здрав, да се кротнеш, ща питам тогава за ферарита и барове :)

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, кат та знам къф ти е слаб ангела, щеше да се жениш за бая девойки, да си жив и здрав, да се кротнеш, ща питам тогава за ферарита и барове :)

отдавна съм се кротнал за съжаление...
Link to comment
Share on other sites

Като почнете с тия глупости и се изнервям повече от мисълта да карам Тесла.

На това място си представих как Стефчо реагира на получаването на някаква поощрителна фирмена награда, която се оказва тест-драйв на Тесла? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

На това място си представих как Стефчо реагира на получаването на някаква поощрителна фирмена награда, която се оказва тест-драйв на Тесла? :lol: :lol:

В сегашната фирма няма шанс. Всичко служебно е осмаци, а имаше и един тритон V10. Виж ако успея да се преместя я няква фирма в даунтаун - вероятно е. Там са много тия боклуци
Link to comment
Share on other sites

Изключително суха иглолистна гора със смола (невиждана липса на валежи и високи температури за сезона и влажност май по-малко от 20%). Като сложиш към това и нестихващи ветрове и се получава перфектната комбинация за огнен ад.

Link to comment
Share on other sites

Викаш в никакъв случай не са намесени климатични аномалии...  :grin:

 

Аз чух, че нещо петрол имало там...

Link to comment
Share on other sites

Викаш в никакъв случай не са намесени климатични аномалии...  :grin:

 

Аз чух, че нещо петрол имало там...

Ъхъ, Ел Ниньо се побърка. Този април разби всички температурни рекорди. Иначе Форт Макмъри е центъра на нефтената индустрия с битумните пясъци, та ситуацията доста се сбаталяса сега с този катаклизъм от библейски мащаб, като капак на срива цените на нефта.

 

Абе верно, къде изчезна Дедо?

Link to comment
Share on other sites

В един вял и скучен мач, Кубрат победи...

Да,на пък накрая британското провокаторче си получи ролята на препикано мушкато кой знае защо след като според rumbata що е британско е класно :hmmm:

https://youtu.be/3p7MYZUXbRg?t=1h2m

Link to comment
Share on other sites

Абе верно, къде изчезна Дедо?

 

Тъй като добре знаем, че не е лигльо, предполагам, че е зает. 

Link to comment
Share on other sites

RaptoR-а отново вади думи от контекста както само той си може. Захвана ми се за коментара, където с Midex-а коментирахме заведенията конкретно. Що не се хвана за на Midex коментара, който веднага спомена заведенията като споменах Кърджали? Да му обясниш малко как забавленията не са само заведения?

 

Да не говорим, че за мен най-прекрасното социализиране е да се качим компания на някоя високопланинска хижа или на палатки. Да не говорим, че там няма да срещнеш тъпите селски пръчки, с които се сбутваш по нощните заведения в града, човешката среда там е съвсем различна. И за такова прекарване да живееш в град като Карлово, Калофер, Казанлък си е предимство.

 

И твоите преживявания как са свързани с нощният живот и формите на забавление в Казанлък?

Като беше на 15-16-17 пак ли предпочиташе да обикаляш вилите или тогава обикаляше кафетата, парковете и заведенията в Пловдив?

А Виден ще види пиано бар ако тръгне да излиза в Казанлък на куково лято. Отиваш в единственият, ако не ти хареса - може да се спасяваш. Ако ходиш всяка седмица пък и решиш да разнообразиш - успех.

 

vinyl_master на качествено кино ще иде в Казанлък и той тогава. Сега погледнах някаква новина, за да се информирам за кината в Казанлък на бързо. Пишеше, че излизали в ЗИМНА ВАКАНЦИЯ! ROFLCOPTER! Започвам да си мисля, че и вие не знаете какво говорите.

 

Ако ще и 200 top-tier заведения, ресторанти, луна паркове, кина, МОЛ-ове, картинги, laser tag, question rooms, VR Experiences, пейнтбол, вело парк и т.н. да има в Казанлък или всеки друг малък град, как по-точно ще функционират, като няма достатъчно хора да ги оползотворяват? Какви тъпотии дрънкате всичките не мога да разбера?

Вие сте първите хора на света, според които малък град е по-благоприятен за МЛАДИ хора, които искат да се забавляват под каквато и да е форма. Аргументи - не разбрах.

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи просто, никакви....

И аз не разбрах твоите разбирания за забавление, виж в Казанлък, Вършец или Нова Загора, едвали има клуб W с дива чалга, но бъди сигурен и там има цигари Кент и бонбонки тик-так....

Link to comment
Share on other sites

Като беше на 15-16-17 пак ли предпочиташе да обикаляш вилите или тогава обикаляше кафетата, парковете и заведенията в Пловдив?

Пиехме в домашни условия и по хижи. И разходки/бири в парка. Сигурен съм, че Казанлък няма паркове. И говорехме за забавленията и кой какво намира за забавно.

 

Но явно на тази тема ти си последна инстанция и щом града не отговаря на твоите високи изисквания - автоматично го прави гаден и негоден...

Link to comment
Share on other sites

Не говорим за моите разбирания за забавление, а за тези на 99% от младите хора на възраст между 15 и 24 години.

Последващият коментар за заведението показва доста явно предубежденията ти.

 

Antares, Преиначаваш ми думите. Я си помисли сега, тоя социален кръг, който си го имал, колко хора от него реално са ти били наистина близки. Айде сега, намали първата цифра десетократно и си сметни процента за това да излезе читав приятел.

 

И аз не съм казал, че града е гаден. Обсъждаме нощния живот и всякаквите форми на забавление в Казанлък сравнени с тези в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Ти сега коментираш общо всички младежи на тази възраст или говориш само за тия в малките градчета, щото ако е второто, то тия младежи в малките градчета не знаят и не могат да се забавляват, втора ръка хора.

Link to comment
Share on other sites

Какво искат децата, кое е добро за тях щото са лапета до 17 някъде ... дали не е по-добре да ходят по хижи, вили и т.н. да се унищожават от пиене и да се спукват от смях колко са зле, че не могат да заплят мокри дърва и т.н. вместо да обикалят фекалните дупки наречени "клубове" само те могат да си решат. Всеки сам трябва да си избере. 

Факт, ако живееш в Плв/София и т.н. имаш по-голям избор... може да се разбиваш на чалгата всяка вечер или ако искаш да ходиш да си обикаляш по планините. Ако си малко село/град нямаш толко избор за фейк алкохол, перхидрол и т.н. Ограничен си в тва отношение. Кина няма наистина, театри чат-пат.

 

Винаги съм се чудел дали не е егоизъм да искам да живия на спкойно място спрямо децата ми след време, щото ще им отнема възможността да си правят собствените простотии в града, да ходят у МОЛ-а и т.н. Щото е едно да си на 8-15км от града и да си ходиш след даскало примерно, и като ти звънне някой за кафе в МОЛ-а или кино да трябва да молиш вашите или да хващаш градския. Мислил съм си го напълно сериозно за след време.

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах пасивно агресивният ти коментар/въпрос.

Е, прочети го и ще го разбереш.

Въобще ходил ли си за повече време в някое малко градче?

За цялата сган на Европа Съни бийч е топ дестинация...как ли са го направили...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...