Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе за всеобща казарма не знам, ама относно това, да има трудова повинност за мангалите, гласувам с две ръце...таман и накакъв занаят ще научат, както всъщност си беше едно време в СВ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това също е добра идея. Задължителна казарма за всички, чийто успех е под 5:00 на матурите, а за тези, които са изкарали под 4 или не са завършили средно образование - 2 години и половина трудова повинност. Така ще се стимулира и образованието (освен демографията). 

 

Ебаси, гледай как за една вечер успяхме да решим всички проблеми на родината. Ще си сипя :)

Link to comment
Share on other sites

Смятам да го посетя това място в Тракия, от суши менюто кои са им като за новаци препоръките?

Ето ти няколко предложения като за двама човека. Говорим за доста сериозно хапване. Все пак обаче в въпрос на вкус и предпочитания.

Комбо чефс 2, Футомаки сьомга и авокадо, Калифорния темпура

Комбо чефс 2, Фотомаки микс, Футомаки шеф, Урамаки гора

Урамаки гора, Футомаки микс, Урамаки сьомга, Футомаки шеф, Хосомаки авокадо

Футомаки сьомга и авокадо, Урамаки гора, Калифорния темпура, Калифорния пушена сьомга и краставица, Футомаки таийо

 

Кратък инструктаж. Взима се малко Уасаби. Слага се върху хапката. След това хапката се потапя за кратко в соевият сос и тогава се слага в устата. Всичко се прави с клечки. Не е никак трудно. Просто трябва минимална практика. Ял съм японска супа с клечки.

Link to comment
Share on other sites

Междузвездните пръдни на Джар Джар Ейбръмс нормално никой да не ги отрази. Такава плоска, постна и посредствена продукция под това заглавие не съм гледал. Новия злодей кара Хейдън Крисчънсън да изглежда като прекрасен избор за актьор, макар и да мислех, че по-зле от него не може. Таааа... радвам се, че не са ги отразили.

Link to comment
Share on other sites

Задължителна казарма за всички, чийто успех е под 5:00 на матурите

 

Интересно как ти хрумна тая глупост.... 

 

Лео най-накрая грабна оскара, въпреки, че трябваше да го дадат на мечката. :lol:

 

Е верно ли бе!?!?!? Но пък то се очакваше - при тоталната липса на конкуренция е логично... Няма кака да го дадат на Лудия Макс... И все пак - беше си за мечката!!!  :laughing:

 

ЕДИТ: И ествествено мрежата е гръмнала... Само ги поггледнете тия малоумници:

 

https://www.youtube.com/watch?v=9c6FQ2F-Bgk

 

https://www.youtube.com/watch?v=UY5XRjHh1FU

 

Обаче ТИЯ обират овациите - заслужават повече Оскар от него...  :laughing:

 

След толкова много труд и добри филми, Лео най-накрая осъзна чистата истина - трябва да направиш впечатляващо тъп филм, за да може да получиш Оскар!

 

 

THIS OSCAR BELONGS TO THE BEAR AS MUCH AS IT DOES TO LEO.

 

Link to comment
Share on other sites

Междузвездните пръдни на Джар Джар Ейбръмс нормално никой да не ги отрази. Такава плоска, постна и посредствена продукция под това заглавие не съм гледал. Новия злодей кара Хейдън Крисчънсън да изглежда като прекрасен избор за актьор, макар и да мислех, че по-зле от него не може. Таааа... радвам се, че не са ги отразили.

Oooh, you done fucked up now!

 

Е верно ли бе!?!?!? Но пък то се очакваше - при тоталната липса на конкуренция е логично... Няма кака да го дадат на Лудия Макс... И все пак - беше си за мечката!!!  :laughing:

Е, стига де. Как ще няма конкуренция? Тоя Оскар беше за Еди Редмейн с The Danish Girl.

Link to comment
Share on other sites

прекалено скоро направи толкова сложна роля след Територията на всичко... ако беше изчакал 5г примерно, и тогава да направи Момичето от Дания, гаранция пак щеше да вземе... прецакаха си го, определено той беше класа над Лео

Link to comment
Share on other sites

Интересно как ти хрумна тая глупост.... 

 

Ами за да стимулираме някак хората да учат нещо повече, а не само да броят до 11-12.

 

Признай, че има смисъл във всичките предложения. Умните ги пращаме да учат в университетите, тъпанарите с основно и средно ама успех среден 3 в строителни войски та поне да изучат някакъв занаят ако не друго. Останалите дето са малко по-умни ги пращаме да се научат да стрелят защото поне имат достатъчно акъл да различат кой е враг и кой свой. 

 

И в случая и мъже и жени та да решим и демографския проблем.

 

А тъй като има прекалено много жени, твърдящи, че те ще служат, когато мъжете започнат да раждат - жените ще се освобождават от казарма само ако са бременни. 

 

Виж колко лесно наредихме всичко - вдигнахме нивото на образованието, решихме демографския проблем, дадахме занаят на по-глупавите.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен, ама защо да освобождаваме от казарма нърдовете с пенджорите и зубърите, като те имат най-много нужда от нея?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само дето в живота рядко се случва това, дето е в нагласените клипчета...

 

Знам, че клипчето е нагласено, но има такива случаи но едва ли разбираме за тях.

 

Виждал съм голем бабаит да чупи уж по погрешка стъкло на патрулка в следствие 3ма споораджии бяха нахвърляли на купчинка 7-8 бабаитчита 

Link to comment
Share on other sites

С оглед на новините от околовръстното...

 

https://www.youtube.com/watch?v=WtSAqWzQiuM

Апххххх! Пичове! МолА ви сЪ!

 

Това е от филма "Осморка", култов момент, между другото. Трябва да го има и преведен. За знаещите руски - 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BsugUJhMHo8

Link to comment
Share on other sites

Съгласен, ама защо да освобождаваме от казарма нърдовете с пенджорите и зубърите, като те имат най-много нужда от нея?  :laughing:

Мое ме фанеш за знаеш кое ;) 

 

От кога пък нърдовете станаха проблемните, а не ония дето мятат за по 500лв салфетки в чалгатеките... 

 

и се казва пенджури. 

Link to comment
Share on other sites

Съгласен, ама защо да освобождаваме от казарма нърдовете с пенджорите и зубърите, като те имат най-много нужда от нея?  :laughing:

 

За да ги използваме по предназначение естествено. От мъжаги с мускули имаме нужда на едно място, а от нърдове с големи глави и много мозък в тях на съвсем друго. Кой където може да е полезен все пак. Няма нужда да учим жабите да летят

 

 

ПС: Една част от нърдовете емигрираха именно за да избегнат казармата. 

Link to comment
Share on other sites

От мъжаги с мускули имаме нужда на едно място, а от нърдове с големи глави и много мозък в тях на съвсем друго.

Че ти последно време къде видя мъжаги с мускули? Аз виждам само или разни гейове с епилирани крака или надути химици.

Link to comment
Share on other sites

Мое ме фанеш за знаеш кое ;)

 

От кога пък нърдовете станаха проблемните, а не ония дето мятат за по 500лв салфетки в чалгатеките... 

 

и се казва пенджури. 

 

Може спокойно сам да се хванеш, дори и за палците... 

 

Обаче реакцията е показателна... :grin:

 

И не се казва пенджури със сигурност. Оказва се, че правилното е пенджери - поне научихме нещо днес.  

 

За да ги използваме по предназначение естествено. 

 

Няма проблеми, но нека се научат да си връзват обувките, да си сгъват дрехите и да си оправят леглата, както и някои други елементаризми... И най, ама най-важното - да знаят добре, че света на им е длъжен и има такова нещо като субординация.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Че ти последно време къде видя мъжаги с мускули? Аз виждам само или разни гейове с епилирани крака или надути химици.

За гейовете разбирам, че се вълнуват от епилирани крака, ама останалите що ги гледате  ? ;)

Нали не забравяте, че няколко месеца в казармата не означава цял живот добра физическа форма ? :))

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми, но нека се научат да си връзват обувките, да си сгъват дрехите и да си оправят леглата, както и някои други елементаризми... И най, ама най-важното - да знаят добре, че света на им е длъжен и има такова нещо като субординация.  :laughing:

Няма нужда. Хора, които да им връзват обувките и да им оправят леглата има в изобилие. Тези за други неща ни трябват.

Че ти последно време къде видя мъжаги с мускули? Аз виждам само или разни гейове с епилирани крака или надути химици.

 

На околовръстното. Имаше едно филмче с едни 3 момчета.

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че единият го издирват в Украйна за престъпления....  :grin:

 

Какво нещо са социалните мрежи и всичката им публичност.... 

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината това е добра индикация, че има нещо много сбъркано в пътната ни мрежа. МНОГО. Съдейки по себе си как понякога се нервирам докато шофирам (а гледайки клипчетата примерно на Виден не съм единствен) то имаме нужда от сериозни реформи и в тази област.

 

Аз и по този въпрос имам интересна идея, стимулираща разчистването на улиците от паркираните по тях автомобили и драстичното подобряване на градския транспорт започвайки с неговата ефективност и преминавайки през финансови стимули за използването му (по-точно за не-използването на автомобили в градовете)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...