Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нормално ли е да се продават гуми с тотално износен страничен борд (неравно и опасно силно износени) все едно нищо им няма и да се искат пари за тях? Питам защото има някакъв индивид който продава такива във форума... чудя се просто... все пак са автомобилни гуми ... не е майтап работа, доволно лесно може да си умреш ако не разбираш и решиш да си ги монтираш на колата.

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е да се продават гуми с тотално износен страничен борд (неравно и опасно силно износени) все едно нищо им няма и да се искат пари за тях? Питам защото има някакъв индивид който продава такива във форума... чудя се просто... все пак са автомобилни гуми ... не е майтап работа, доволно лесно може да си умреш ако не разбираш и решиш да си ги монтираш на колата.

 

Еволюция в действие...

Link to comment
Share on other sites

Така си и мислех, значи двойката е още по-скъп.

 

Много по-....чак ме е яд да кажа колко...а е толкова яко. :love

 

 

 

Ти пък - "във форума"...на мен в гумаджийница са ми продавали гуми, неподлежащи на никакъв баланс, които изхвърляха баланса всеки път след като го бяха сложили, ти питаш за форума...

Link to comment
Share on other sites

Някаква цена от 4800 евро видях цитирана за двойката, но без източник.

 

Този дори не знам как да го коментирам.

 

http://youtu.be/ungqFEq8cAU

 

И защо в Грузия говорят Руски, но пишат на тоя странен език вместо на Кирилица?

Link to comment
Share on other sites

Това не отговаря на въпросът ми обаче.

 

На въпросът ти няма как да се отговори, но на въпроса ти ще се опитам да отговоря аз. :)

То е близко до акъла, че след като 70 години си бил в състава на СССР, няма как да не го научиш руския, без значение че си имаш собствен език и писменост, което между другото важи и за всички останали републики от Съюза. А защо сега пишат на грузински? Ами вече са отделна държава, но повечето от възрастните със сигурност могат да пишат и на руски.

Link to comment
Share on other sites

Баси, минава ми през главата, че преди 15 години никой не беше чувал за малкия стартъп SpaceX и за дръзките и шантави идеи на основателя на компанията Илон Мъск. В момента SpaceX са записали в историята на комсическите полети постижения, които нито една от големите държавни космически програми не е успяла да постигне за над 50 години полети в космоса - например извеждане в орбита на 11 спътника и връщане обратно на земята с перфектно кацане в центъра на определената за това площадка на първата степен на ракетата-носител. Клипът по-долу показва някои уникални кадри от това постижение. Вчера SpaceX изстреляха втората си успешна мисия от началото на годината с извеждането на най-тежкия геостационарен спътник от всички мисии до момента (5.3 тонния SES-9 в орбита на височина почти 40 хиляди километра). Този път предварително се знаеше, че шансовете за приземяване на първата степен бяха минимални, поради екстремните параметри на мисията (тежестта на спътника, както и височината на орбитата надвишаваха капацитета на ракетата по спецификация), т.е. твърде малко остатъчно гориво в първата степен за сигурно и стабилно приземяване.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ANv5UfZsvZQ

Link to comment
Share on other sites

Аз съм минавал под тоя надпис...навремето...като дете...ама не точно по онова време де...

 

Минавал си ти.... под дъгата...  :laughing:

 

Ела тука да те изпъна из двора 9-10 часа юнашка работа, та да видиш смисъла на тая приказка. Много е велика  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ти си един прероден Хитлер и Химлер в едно...направо звяр...първо написал 9 часа...после обаче му се видяло недостатъчно и добавил още един час - че да беше написал направо 15! :woot

Link to comment
Share on other sites

Ти си един прероден Хитлер и Химлер в едно...направо звяр...първо написал 9 часа...после обаче му се видяло недостатъчно и добавил още един час - че да беше написал направо 15! :woot

 

15-18 стават след това с подготвянето на софрата, салатата, ракията, скарата, бирата и евентуално ако имаш сили да седнеш и на масата (ако има заложени даули в реката трябва да се извадят преди мръкнало). 

 

============================

 

https://www.youtube.com/watch?v=K90wqDYApuI

 

Тези хора ме разплакаха.... 

Link to comment
Share on other sites

В столицата на културата събарят паметник на културата. Пловдивчани, да ви пикам на културата.

Link to comment
Share on other sites

За тютюневия склад...бая голяма "къщичка" си е...и съвсем нормално - хора с много пари + почивен ден, в който инспектиращите институции почиват. И най-вероятно си имат легално разрешително за това. Чудя се какво ли ще направят на това място - най-вероятно поредния мол...или нещо подобно, в което да се дават местенца под наем.

 

tutimg_9193.jpg

 

28484377-63dd-4bb1-8240-9fec98c9123e.jpg

 

lina-krivoshieva_img_3118.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе тия хора малоумни ли са? Защо събарят фасадите на тия сгради?
Колко по-добре ще изглежда постройката им ако само изградят отзад основите на ново...
Сега ще вдигнат поредното архитектурно изчадие, което най-вероятно ще седи празно.

Link to comment
Share on other sites

Има ли нужда да ти напомням, че "големите празни сгради" са само един от начините за пране на пари? То затова Шиши и майка му ще ги хванат на куково лято...накрая нищо чудно да се окаже, че нищо нямат на тяхно име, а са живели само с любезната помощ на техни близки приятели - примери бол. :moon:

Link to comment
Share on other sites

В столицата на културата събарят паметник на културата. Пловдивчани, да ви пикам на културата.

Тоя пост на кара да го лайкна ама няма как... До стигнахме нивото на сураттефтера.

 

А играта с тия сгради е много по-голяма, и отдавна се разигра.

 

А и една друга сграда с такъв статут скоро я гасиха от пожар.

 

Да живее майка България, сценариите вече 3-4 хил години си вървят дори без реновация.

Link to comment
Share on other sites

Официално разрешение за събаряне, подпечатано на 03.02.16, от лицето Николова, Община Пловдив. Според слуховете го гласят за паркинг...

Link to comment
Share on other sites

Според слуховете го гласят за паркинг...

 

Безплатен разбира се....ураааааа!!! :online2long:

 

...При тази гледка, бригадата, работеща на обекта, явно е потръпнала, защото изоставиха техниката и избягаха....

 

А "бригадата" може да я видите на последната снимка в предишния ми пост.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...