Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В новините на Нова ТВ ще го коментират под заглавие "Събориха тютюневия склад в Пловдив, ден преди да бъде обявен за паметник на културата". А досега не бил обявен, защото поради административна грешка, в общината за паметник на културата се водела сградата, която е на съседния уличен номер.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

батИ Славчо Атансов ще излезе виновен, а пловдивчаните на място спряха бутането, но щети вече са нанесени... тва е за сеа положението... очаквайте бурно раздухване от медиите

Link to comment
Share on other sites

с жената играем кооп

Аз за PS4 не се сещам нито една такава игра.

@netrootbg, много съм доволен от това масло, благодаря ти и пак ще те ползвам като дойде време ако нямаш нищо против. ;)

За нищо. Казваш каквото ти трябва и ще ти нося. Сещам се, че има една друга стока на уникални цени която може да ти хареса много ;).
Link to comment
Share on other sites

Сещам се, че има една друга стока на уникални цени която може да ти хареса много ;).

 

Чакам с нетърпение ЛС-то. :))

Link to comment
Share on other sites

Радост покрай татко си от няколко дни влезе на вълна Гага... И постоянно - тате, пусни лейди Гага. Тази вечер около Гага й пускам умишлено Мадона и й обяснявам, че е кралицата. Пускам Риана и обяснявам, че е черната перла... В един момент между клиповете Радост ме спира и казва "ПУСНИ ТОВА! ИСКАМ ТОВА!", гледайки закотвения из листите ми TWO STEPS FROM HELL - HEART OF COURAGE.... Е как да не му се радвам на това феерично създание... 

Link to comment
Share on other sites

Официално разрешение за събаряне, подпечатано на 03.02.16, от лицето Николова, Община Пловдив. Според слуховете го гласят за паркинг...

Не е за паркинг, за хотел е...

Link to comment
Share on other sites

Тая голяма сграда за хотел... И то в тоя гаден район до автогара и до ЖП гара, с булеварди и мръсотия навсякъде.

Поредния кичозен мутренски фалш от типа на Тримонциум се задава. Ще се продава и пре-продава завинаги.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко по БТВ казаха, че собственикът смятал да строи "бизнес сграда", но нищо чудно в това широко определение да се включва и построяването на хотел.

Link to comment
Share on other sites

Баси, чувствам се вече като киборг. Преди малко ми завинтиха 8 мм. титаниев винт в челюстта с тресчотка. :lol:

 

Ти мани, ами и мене ме чака същата процедура в сряда...днес само оформяха канала за винта. :notify:

Link to comment
Share on other sites

Ти мани, ами и мене ме чака същата процедура в сряда...днес само оформяха канала за винта. :notify:

Е теб са те зарязали наполовината. Мен ме опраскаха наведнъж. Първо дълба с някакви специални бургии в костта, след което зави винта буквално с тресчотка, макар и някаква уж специална. Усещането (макар и с обезчувствена страна от упойката) как винта се навива в костта е уникално. Ще трябва да си поискам рентгеновата снимка с вече завинтения винт - изглеждаще доста зловещо на монитора. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е теб са те зарязали наполовината. Мен ме опраскаха наведнъж. Първо дълба с някакви специални бургии в костта, след което зави винта буквално с тресчотка, макар и някаква уж специална. Усещането (макар и с обезчувствена страна от упойката) как винта се навива в костта е уникално. Ще трябва да си поискам рентгеновата снимка с вече завинтения винт - изглеждаще доста зловещо на монитора. :lol:

 

Предполагам е било динамометричен ключ, че половин оборот повече и ще зейнеш :D

Link to comment
Share on other sites

Ти мани, ами и мене ме чака същата процедура в сряда...днес само оформяха канала за винта. :notify:

Как така са ти оформили канала за винта? Да не говориш за щифт в умъртвен зъб на който да хваната коронка? Момчил говори за имплант.

Момчиле, за първи път ли ти?

Аз вече 2 пъти минах през процедурата. Супер доволен съм от крайният резултат. Точно тресчотка си използват за завиването.

 

Да се похваля. Поръчах си всички необходими части за 3d принтер. Само остава да пристигнат сега.

Link to comment
Share on other sites

Аха, това ми е първия имплант. Той личния ми зъбар отдавна ме навиваше, пък и ми направи предложение, на което нямаше как да откажа - той води показни операции в един център за обучение на стоматолози (не на студенти, защото тия процедури са само за стоматолози с опит) и така един вид играх ролята на гинипиг, като цената ми дойде почти наполовина от нормалната. Абе далавера отвсякъде (тук имплантите струват майка си и баща си). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тия от митницата са ебахти боклуците. Трети телефон си поръчвам от Китай и отново е запариран. Ще каже човек, че съм някаква фирма, която вкарва камиони с техника. Вече като им видя известието в пощата и получавам позиви за повръщане...

Link to comment
Share on other sites

Тия от митницата са ебахти боклуците. Трети телефон си поръчвам от Китай и отново е запариран. Ще каже човек, че съм някаква фирма, която вкарва камиони с техника. Вече като им видя известието в пощата и получавам позиви за повръщане...

 

Нека ти - да видиш как се чувствам аз с всяка моя пратка над $20....като се сетя за поредната среща с лошата леличка, вече направо ми се ще да я поръчам на някой специалист по мокрите поръчки.

 

Btw тая летва от $20 Дянков я въведе да го ева и него... :notify:

 

P.S. Честит празник на скромното женско форумно съсловие! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз само 1 път съм ходил, като ми идваше усилвателя за слушалките. Не видях лоши лелички. Дори не ми искаха документ за плащане. Можеби защото изглеждаше легитимно пратката и беше от САЩ, а не от Китай.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...