Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Лео най-накрая грабна оскара, въпреки, че трябваше да го дадат на мечката. :lol:

Тези оскари стават все по-голяма помия! The revenant не беше нищо особено като филм, даже беше муден и леко скучен, а е номиниран за най-добър филм и ди Каприо взе оскар за него, като същевременно Shutter Island е в пъти по-добър филм, а няма никакви номинации...

Link to comment
Share on other sites

Ама вие оскарите ги имате за нещо меродавно и стойностно ли Ве!?!

 

П.п. Жалко за мечката, мамка му....

Link to comment
Share on other sites

Аз още съм озадачен как Youth не взе Оскар за кинематография. Дори не беше номиниран.

Най-визуално красивият филм, който съм гледал е това.

Link to comment
Share on other sites

8663975.jpg

Бивало ли да има толкова арогантен тъпанар. Повече от половината паркинг беше свободен, ама що да не спрем на най-удобното за нас място.. Кауфланд Тракия.

Link to comment
Share on other sites

Ама вие оскарите ги имате за нещо меродавно и стойностно ли Ве!?!

Показателно е. Колкото повече оскари има - толкова е по-тъп.

 

Ето примерно Mad Max който е безумно тъп филм (за мен!) спечели най-много оскари. Ако не бях го гледал изобщо нямаше да се доближа до него

Link to comment
Share on other sites

Честита Баба Марта! Бъдете здрави и вие, и семействата ви :)

Link to comment
Share on other sites

Показателно е. Колкото повече оскари има - толкова е по-тъп.Ето примерно Mad Max който е безумно тъп филм (за мен!) спечели най-много оскари. Ако не бях го гледал изобщо нямаше да се доближа до него

Аз пък го намирам за безумно добро забавление ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък го намирам за безумно добро забавление ;)

 

...което за пореден път показва колко голяма може е пропастта на естетическите възприятия между двама човека, а и е достатъчно само да се погледнат повечето от коментарите на който и да е филм в замундата, където един под друг могат да се прочетат "Супер яко филмче - теглете!" и "По-голяма тъпотия не бях гледал досега!". :))

Link to comment
Share on other sites

Днес не съм убил нито едно извънземно. Направо не се понасям, когато съм отговорен и си върша работата през деня като останалите .... нормални хора. Срамота! :D


Коментарите в замунда и другите тракери са наказание, което повече не мисля да си причинявам...

 

Направо да го кажем "коментарите в интернет". Без значение дали става дума за тракери, YouTube, Eurosport, новинарски сайтове, сайтове за ревюта на продукти или др. подобни. Много сериозно трябва да се замисля, за да дам поне едно предложение за място, позволяващо коментари, което не е осрано като тоалетната в Безистена. Всъщност не съм ходил там от около 10 години, може да са почистили :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо ли не ви е минавало през кръглите главици от снощи, Ве!?!

Баф ва и куфите лейки.....

Link to comment
Share on other sites

Тя мойта е празна... Ама при тоя букет тука от изявени нъъъъъърдове и изтъкнати професори Фсичколози.... Шейм он йииоуу...., шейм он йоуууу.....

Link to comment
Share on other sites

Честит Празник!

 

Щом празнуваме свободата, значи почти 500 години сме били под обратното на свободата, нали така?

 

8668310N.jpg

Link to comment
Share on other sites

На прима виста трябва да ти е ясно, че има един Птеромисир, дето върви умишлено срещу де що кажа напоследък - стабилно и целенасочено.

 

Съответно се прави на остроумен с отвертки срещу четки, но ти явно го пропускаш тоя момент.

 

В грешка си - просто възразявам на всеки, с чиито мнения категорично не съм съгласен (преди време съм го правил и с Ангел по някои теми...и не само с него...), а напоследък това ми се случва най-често с твоите мнения, върху което пък ти трябва да се замислиш как точно ги изказваш....не че те задължавам с моята реакция спрямо тях, а най-вече да не се чудиш що пак съм ти възразил за нещо.

 

А относно отвертките срещу четките - мисля, че сравнението ми беше малко по-точно от твоето...

 

Ще ти кажа нещо простичко - ако не можеш' си направи свЕсна чикия, то вероятно не можеш' си  изми и зъбите с четка. Нещата са свързани....И мен ме подведоха, че щяло да върти като професионална свиркаджийка - остАи тъз ралта..

 

Тъй че може и да те имам за първа дружка :effemine2: :lol: ...ама като пак напишеш няк'ва подобна простотия, ще си се обаждам.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ, номера на ВиК дава свободно нон-стоп, от вчера сутринта няма вода по Пещерско шосе, Гладстон  ... някой има ли идея дали въобще работят по проблема?! Защото гледах и в Плд24 пише само от вчера, че аварията била на ул. Младежка.

 

Там с "диспечера" си имаме приказка - споко - ВИНАГИ, когато са насрани до уши, няма кой да ти вдигне... 

 

В грешка си - просто възразявам на всеки, с чиито мнения категорично не съм съгласен (преди време съм го правил и с Ангел по някои теми...и не само с него...), а напоследък това ми се случва най-често с твоите мнения, върху което пък ти трябва да се замислиш как точно ги изказваш....не че те задължавам с моята реакция спрямо тях, но най-вече да не се чудиш що пак съм ти възразил за нещо.

 

А относно отвертките срещу четките - мисля, че сравнението ми беше малко по-точно от твоето...

 

Ти хубаво се обаждаш, няма лошо, но сега кажи каква ти е четката - да видим защо ги защитаваш лъскачките за обувки. Защото нали - по същество говорим. Брат ми също разправяше,че без нея не можел. И тук подозирам заливане със спам в грешната тема (не че не е редовна практика), та следващият белким се сети да премести разговора в съответната тема... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...