Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Въйфона работи бе! За селфита... Ама я пробвай с хотспот да направиш нещо читаво например. Не, качествена им е изработката, но пък колко мизерии правят... Не, че и андроид устроствата са по-добре...

 

Не мисля, че има някакъв проблем с хотспот-а. До колко знам си работи нормално.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За хотспот - неразпознаване от лаптопи, проблеми с андроидски у-ва, лимитирана връзка... И още такива прекрасноти.

Link to comment
Share on other sites

За хотспот - неразпознаване от лаптопи, проблеми с андроидски у-ва, лимитирана връзка... И още такива прекрасноти.

Такива проблеми не съм имал никога. Използвал съм го по какъв ли не начин. Повечето пъти точно за да пускам връзка на андроид устройства.
Link to comment
Share on other sites

12003994_847336005384695_663464744885949

Uber ли?Я пак си помислете http://thehackernews.com/2014/11/ubers-android-app-is-literally-malware_28.html?m=1

 

<<Christ man! Why the hell would it want access to my camera, my phone calls, my Wi-Fi neighbors, my accounts, etc?" Joe writes in his Security Blog. "Why the hell is this here? What’s it sending? Why? Where?>>

Такива неща може да ги дрънка единствено човек, който никога не е разработвал софтуер за android.

 

WiFi - ами за да може да се намери адреса когато си у вас и GPS-a не хваща и също така да се използват по-щадящи алгоритми за комуникация и като цяло да се провери каква аджеба ти е връзката - wifi или cellular data.

 

Phone Call - за да те идентифицира и да ти вземе телефонния номер

 

My Accounts - за да се лог-неш използвайки гугъл акаунта си или фейсбук акаунта си без да е необходимо да се регистрираш при тях отново.

 

Камерата нямам представа какво точно правят но и това не означава, че те шпионират.

 

Изобщо нещата са така навързани, че за да направиш нещо смислено трябва да получиш достъп до какво ли не, иначе все нещо блокира. А има хиляди възможни идиотщини които трябва да се нацъкат по начало иначе всичко, което можеш да правиш е да покажеш на потребителя едно "здрасти" и дотам. Аз съм сигурен, че дори в нещата, които съм правил съм избрал поне 2-3 ненужни опции за права в повече и е, защото като вземеш да правиш нещо и се чудиш как намираш сигурно 8 начина, 5 от които не работят. И доста често за да работи някой от тези начини е необходимо да добавиш в манифеста на програмата някакви допълнителни права, които да получи от системата, за да сработи. Накрая намираш начин, който работи, но си добавил не 2 ами 8 от всичките стотина видове права и изобщо не искаш да разбереш кое точно е излишното, защото доста често нещата са и в комбинация.

 

Изобщо такава боза е андроида, че не ми се започва с обясненията. Ако някой си мисли, че се програмира почти по същия начин като за ios е в голяяяма грешка. Усилията средно са около 2 пъти повече. Верно и apple са педерасти (тоя начело даже си го призна) и променят някой път неща, така че стари работещи програми спират да работят, но въпреки това е по-лесно да се разработва за ios, отколкото за android

Link to comment
Share on other sites

Може би най-доброто обобщение на местните избори в Пловдив, болднатото заслужава да се отпразнува:

 

И така в Пловдив БСП, Атака и ДПС изчезнаха, Герб спечели убедително, РБ доказа, че шава, Дани Каназирева затвърди позицията си на местен фактор, „боклукчийската мафия” запази влиянието си, патриотите и Славчо Атанасов са в относително добра популистка кондиция, а най-голямата партия са негласуващите. В неделя очакваме картината да добие завършен фон.

 

Link to comment
Share on other sites

Изобщо такава боза е андроида, че не ми се започва с обясненията. Ако някой си мисли, че се програмира почти по същия начин като за ios е в голяяяма грешка. Усилията средно са около 2 пъти повече. Верно и apple са педерасти (тоя начело даже си го призна) и променят някой път неща, така че стари работещи програми спират да работят, но въпреки това е по-лесно да се разработва за ios, отколкото за android

С последната версия са пооправили permissions, поне от страната на потребителя.

Link to comment
Share on other sites

Това се нарича "Wingtip vortices" (Wingtip vortices form the primary component of wake turbulence. Depending on ambient atmospheric humidity as well as the geometry and wing loading of aircraft, water may condense or freeze in the core of the vortices, making the vortices visible.)

 

https://www.youtube.com/watch?v=ViKYFsN3p24

Link to comment
Share on other sites

Кой олигофрен/и отговаря за тия червените пешеходни пътеки които се правят в момента из града.... тия хора трябва публично да бъдат линчувани няма толкова малоумна организация, как може в най-натоварените часове и на най-натоварените булеварди тия олигофрени да запушат по 2/3 платна ?!?! WTF 

 

Вчера разстоянието от Метро до Макдоналдс ми отне 30 минути....олигофрените бяха преградили 3 от платната на булеварда и съответно всичките ленти се събираха в най-дясна......е как да му еВа майката не им дойде на акъла на тия олигофрени че 17.00ч не е точният момент за полагане на тая маркировка.....задръстването почваше от Технополис  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

Силно се надявах когато най-накрая стигна светофара там да има някой от фирмата на който да си излея целият гняв.....за жалост явно в 17.30ч. вече работният им ден беше приключил и бяха заебали преградите. 

 

На мебелна къща същата работа....от Найчо Цанов към Тракия от 4 ленти събираме всичко в 1.....тая мъка 3 дена продължи..... 

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм... Одеве и аз бая си попсувах на отиване и на връщане от Тракия....

Link to comment
Share on other sites

magine-illustration-by-Gunduz-Aghayev14_

 

Нещастни дечица, заробени от невръстни... Деца-булки в Афганистан... Дайте ми ЕДНА причина да не им пръсна главите на тия изчадия... Окото ми няма да трепне...  :angry1  

Link to comment
Share on other sites

Нещастни дечица, заробени от невръстни... Деца-булки в Афганистан... Дайте ми ЕДНА причина да не им пръсна главите на тия изчадия... Окото ми няма да трепне...  :angry1

Какво очакваш от нискоинтелигенти животни? При това следващи на доверие словата на отявлед педофил(Мохамед).
Link to comment
Share on other sites

Така е било, така и ще бъде....чесно казано грам не ме еВе как живеят тия примати, ако някой им дръпне шалтера на всичките съм сигурен че на никой няма да липсват. 

Link to comment
Share on other sites

Така е било, така и ще бъде....чесно казано грам не ме еВе как живеят тия примати, ако някой им дръпне шалтера на всичките съм сигурен че на никой няма да липсват. 

То не само няма да липсват, ами започва да става наложително, защото се множат като хлебарки и взеха да припълзяват насам

Link to comment
Share on other sites

Нааааай-накрая продадох милата ми Ланя... Трябва да призная, че изпитах известна носталгия, беше ми първата кола :)

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли... Миналата година в NG имаше подробна статия за малолетните и непълнолетни булки по света. И ние бяхме споменати. Що тогава не се обадихте? За един преател питам.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли... Миналата година в NG имаше подробна статия за малолетните и непълнолетни булки по света. И ние бяхме споменати. Що тогава не се обадихте? За един преател питам.

Ама кои ние? Мен? Теб? Или циганската измет? Да ги пращаме да воюват срещу Ислямска държава най-добре :D

Link to comment
Share on other sites

България като цяло. По-късно, пак там бяха споменати "пазарите за булки". Пак траене. Интересно обаче, колко словесна помия се изля за уникалните "бели сватби" от Рибново.

Link to comment
Share on other sites

То не само няма да липсват, ами започва да става наложително, защото се множат като хлебарки и взеха да припълзяват насам

 

Ето тук има интерактивна карта на потоците мигранти, напъващи от всички страни към Германия и страните в северна Европа, като всяка точка се равнява на 25 бежанци. За тези, които не им се чете указанието - махнете мишката от картата така, че да не е я докосва никъде и изчакайте потоците да тръгнат ; после ако искате може да извлечете допълнителна информация като придвижите курсора до съответната страна.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...