Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами той фон Браун си е имал мерак към Космоса доста преди да го придърпат да работи по военните проекти на Хитлер, а парадоксът е, че след като американците го "пленяват", както и всичките му останали колеги, до които са могли да се доберат преди руснаците, по времето когато в Нюрнберг са раздавали смъртни или дългогодишни присъди на такива като него, немските ракетни специалисти са подписвали договори за работа с американците....к'во ли не правят амбициите и интереса....щом става един от шефовете на НАСА само 20-тина години след края на войната, за какво си говорим... smileys-money-114847.gif

 

Kennedy_vonbraun_19may63_02.jpg?uselang= wsmr-hof-vonbraunwernher.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Начи като стане зелето идвам с 1 кофа :D Да видим колко е гадно и как тръдно се преглъща с ракията :D

 

+1 не се преглъща никак трЪдно, осебено като е допълнена комбинацията с мезелък  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Хей, Ники:

 

 

Мда и ако целия свят ми дадат по 1 левче, ще съм милиардер и ще направя много добрини :D Как да стане това, като те нещата се натягат все повече към конфликти... 

Link to comment
Share on other sites

Обаче темата тези дни кърти миФки. Едната група оправя кметове, политика, конспирации и т.н., а другата умува как най-добре се претака зеУето. :lol:   

Link to comment
Share on other sites

Обаче темата тези дни кърти миФки. Едната група оправя кметове, политика, конспирации и т.н., а другата умува как най-добре се претака зеУето. :lol:   

:rofl: :rofl: :rofl:

Това е многообразието на булфорум :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля. Що съм толкоз наивен и се занимавам с някви момиченца дето нe знаят жени ли са или деца :D

 

Иначе няма как да натрупаш опит, пък и те храна и вода не искат да им даваш. Занимавай се с тия, пък редом с тях се занимавай още с 3. Аз ако не играех на по 5 фронта, щях да съм в лудницата до сега с тия прищявки на всяка.

 

Проблема е, че колкото по-възрастни стават, толкова повече им натежава багажа.

Link to comment
Share on other sites

Нормално,създава се семейство,раждат се деца...Пък и ако гонят кариера-яко съкс.

 

Говоря за необвързаните.

Семейството и кариера не са предпоставка за трупане на емоционален багаж. Предпоставката е неумение за справяне с проблемите на момента. Щото за повечето е по-лесно вместо да седят след раздяла известно време сами и да осмислят какво се е случило - да се прехвърлят, че дори и да застъпят едната връзка със следващата, щото някой им е казал, че "Клин - клин избива". Пък и е по-лесно.

Link to comment
Share on other sites

Ти мани прищявките. Най-добрата й приятелка си има семейни проблеми проблеми и няма как да не й е повлияла по някъв начин. Та за тва и не се обвързват щото след тва ще има яко рев след раздялата.

А нали се влюбват много лесно и сценария е на лице :lol: 

 

Как да е :D

 

Next, имам други в списъка :)

Link to comment
Share on other sites

Обаче темата тези дни кърти миФки. Едната група оправя кметове, политика, конспирации и т.н., а другата умува как най-добре се претака зеУето. :lol:   

Появи се и трета група - тийн проблем. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Иновации? Какви иновации???

Изброй ги моляте, пък аз ще те върна 76-77 години назад ;)

 

Верно напоследък няма нищо, но по време на студената война сериозно се надпреварваха

 

Хей, Ники:

 

....

Хей Видене, ти я ми покажи колко от тези деца аджеба ИСКАТ да научат нещо и имат желание изобщо да мислят. Щото нали то акъла не е уй да го набиеш нито се налива с фуния... пък на някои места дори в тази държава няма кой знае колко желаещи дори да се разходят до въпросното място, пък камо ли да работят там. 

Link to comment
Share on other sites

Появи се и трета група - тийн проблем. :lol:

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

 

========================

 

Ники, тук се говори за суха финансова статистика, ти пак се отнесе... Ами представи си го не в образование, а в храна примерно, или медикаменти, или финансиране на полезни изследвания (има стотици), или каквото ти хрумне... 

Link to comment
Share on other sites

Най-добрата й приятелка си има семейни проблеми проблеми и няма как да не й е повлияла по някъв начин. Та за тва и не се обвързват щото след тва ще има яко рев след раздялата.

А нали се влюбват много лесно и сценария е на лице :lol:

 

Надали е повлияла. А това с влюбването - верно си много наивен.

Link to comment
Share on other sites

Ники, тук се говори за суха финансова статистика, ти пак се отнесе... Ами представи си го не в образование, а в храна примерно, или медикаменти, или финансиране на полезни изследвания (има стотици), или каквото ти хрумне... 

 

Нулева полза особено. Колкото и милиарда да изсипеш някъде ще потънат като вода в пясък.

 

Ти видя ли червения кръст с половин милиард събрани пари как само 6 къщи били построили.. далаверка

Link to comment
Share on other sites

Ами хайде да го кажем съвсем простичко тогава, защото явно НЕ отбираш - вместо да се харчат ежегодно трилиони за безполезни глупости, могат да се вложат в нещо полезно за човечеството. 

Link to comment
Share on other sites

Ами хайде да го кажем съвсем простичко тогава, защото явно НЕ отбираш - вместо да се харчат ежегодно трилиони за безполезни глупости, могат да се вложат в нещо полезно за човечеството. 

 

Демек да ги открадне някой друг. Аз имам по-добра идея. Дай да намалим данъците и хората да си правят парите каквото сами преценят. Не мислиш ли, че е по-добра идея, а?

 

ПС: Абе какво стана сега - последно глобално затопляне ли беше или захлаждане и леда по полюсите намаляваше или се увеличаваше? Щото виж НАСА какво са забелязали: http://www.nasa.gov/feature/goddard/nasa-study-mass-gains-of-antarctic-ice-sheet-greater-than-losses

Link to comment
Share on other sites

Демек да ги открадне някой друг. Аз имам по-добра идея. Дай да намалим данъците и хората да си правят парите каквото сами преценят. Не мислиш ли, че е по-добра идея, а?

Дедо, ако оставим парите изцяло на хората, кой според теб ще се занимава с да речем авангардни космически изследвания? Дори на единствения в света ентусиаст в тази област - Илон Мъск напоследък му се изпари марсианския ентусиазъм след първия проблем с ракетата. Някои неща по default НЕ МОГАТ да се правят от частници и са възможни само ако държавата се занимава с тях. Космоса е едно от тези неща.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...