Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кой олигофрен/и отговаря за тия червените пешеходни пътеки които се правят в момента из града.... тия хора трябва публично да бъдат линчувани няма толкова малоумна организация, как може в най-натоварените часове и на най-натоварените булеварди тия олигофрени да запушат по 2/3 платна ?!?! WTF 

 

Вчера разстоянието от Метро до Макдоналдс ми отне 30 минути....олигофрените бяха преградили 3 от платната на булеварда и съответно всичките ленти се събираха в най-дясна......е как да му еВа майката не им дойде на акъла на тия олигофрени че 17.00ч не е точният момент за полагане на тая маркировка.....задръстването почваше от Технополис  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

Силно се надявах когато най-накрая стигна светофара там да има някой от фирмата на който да си излея целият гняв.....за жалост явно в 17.30ч. вече работният им ден беше приключил и бяха заебали преградите. 

 

На мебелна къща същата работа....от Найчо Цанов към Тракия от 4 ленти събираме всичко в 1.....тая мъка 3 дена продължи..... 

Мм дам...  Тука го правят вечер колкото и да не ви се вярва. Даже и светофарите сменяха вчера на едно кръстовище. Слагаха от тия мигащите по-новите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Най-после откриха магистрала МАРИЦА!!!  :bowdown:

 

Ха дано всички камиони и най-вече керваните с резаци напуснат трасето Кемера-Поповица...   :moon:

Link to comment
Share on other sites

Ама кои ние? Мен? Теб? Или циганската измет? Да ги пращаме да воюват срещу Ислямска държава най-добре :D

Извинявай, но точно цитираните от теб ли управляват държавата или някой друг? А силите на реда - полицията, прокуратурата, съда?

Link to comment
Share on other sites

С последната версия са пооправили permissions, поне от страната на потребителя.

 

Ето виж какво чудо е: http://developer.android.com/reference/android/Manifest.permission.html

Пробвай ти да избереш ЕДИНСТВЕНО необходимите ти неща за да свършиш това, което искаш. 

Link to comment
Share on other sites

Днеска отново бях на сафари - т.е. шофирах из Пловдив. Е няма толкова дивеч на едно място. Засичането за нищо го нямат милите ми съграждани...

Link to comment
Share on other sites

Днеска отново бях на сафари - т.е. шофирах из Пловдив. Е няма толкова дивеч на едно място. Засичането за нищо го нямат милите ми съграждани...

Минаването на червено също и то все по-редовно

Link to comment
Share on other sites

И че там карат по-лошо :D 

 

Само да ми дойде камерата почвам да снимам. Днеска шефката ми ме засече на светофара :D 

Link to comment
Share on other sites

Коста, слагай запетайките - направил си правилно смислово изречение, но не в контекста, в който си искал да го напишеш....всъщност даже и аз не разбрах дали ще бъде или няма да бъде...

 

 

А иначе това долу може ли да истина?? Пишат, че не е фотошоп...ебати и звяра...сигурно и вълците бягат от него. :online2long:

 

 

2_02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Коста, слагай запетайките - направил си правилно смислово изречение, но не в контекста, в който си искал да го напишеш....всъщност даже и аз не разбрах дали ще бъде или няма да бъде...

 

 

А иначе това долу може ли да истина?? Пишат, че не е фотошоп...ебати и звяра...сигурно и вълците бягат от него. :online2long:

 

 

 

Може - ГМО + яко стероиди правят чудеса :D

Link to comment
Share on other sites

На първото се посмях днес и аз...

 

Второто - този е отявлен тъпанар, не му е за сефте да се доказва като тъпанар... 

 

=====

 

Пламене, има такива зайци, НО - не и по наште ширини. Няколко туза вече внесоха гиганти и общо взето се фукат, че имат зайци по 1000 евра малкото. Не съм забелязал да ги развъдят. 

 

Ето ПРИМЕР

Link to comment
Share on other sites

Второто - този е отявлен тъпанар, не му е за сефте да се доказва като тъпанар... 

 

 

На първото се смееш, а второто е ерес ??? Харабия, колко точно мислиш с главата си. Втория е толкова верен, че направо ти е  бедна фантазията.

Link to comment
Share on other sites

Верен само от единия край. Личи си, че няма деца, примерно. Аман от пишман разбирачи, които да ми казват, че водата е мокра. И това не му е сефте.  

Link to comment
Share on other sites

От кой край е верен ? Или няма смисъл да питам. Или няма смисъл да обяснявам , що е верен. Бе реално, що се обаждам и аз, дето не ми е важно да се обаждам, а ?

Link to comment
Share on other sites

А де? Я си пий питието! Наздраве!

 

Одеве опитах от трета преварка на Стария... Побесня, че му помътня ракията след преварката по незнайни причини и я закара отново... Знаеш го какъв е див, не можах да го спра...  Опитай вика - турил в едно шишенце в хладилника. Харно, ма то 82 парцала! Лизнах го и ми ощави асофагуса! Подозирам, че ще ми ощави и ануса! Разредих 50/50 с вода - голяма врътка е... Трета преварка... :laughing:

 

В тоя ред на мисли поручик Галицин да каже - е ли възможно осмотична вода да помътни ракия? 

Link to comment
Share on other sites

Дори и тук в България. Аз това съм го виждал, само дето танковете бяха качени върху влекачи, че да не съсипват уличната настилка в града и стояха върху моста къде седмица.

Говоря за моста на ВИХВП. А ги заебаха за цяла седмица, понеже същият този мост, но построен няколко месеца преди това, се срути още на първата вечер от теста с танковете. Бахти, построиха го отново само за няколко месеца, като успяха през това време да изринат и из основи останките на предишния. Сега същото нещо би отнело години, би струвало едни безумни пари и в никакъв случай не би било по-качествено.

Link to comment
Share on other sites

Тази конкретно снимка е от Полша. Танковете са Т-55. Тежи 36 тона. С влекач - според зависи от влекача, май стигаше 70 тона. Смятай как са строили. Вярно, че е правено с оглед на използването на тежка военна техника, ако нещо си...Ама все пак..

Link to comment
Share on other sites

Мостът на ВИХВП пада покрай другарката Цола... Въпреки предупрежденията е даден зор да се изпълни за конгреса и слава богу се разминава без жертви, понеже пада през нощта... В тоя ред на мисли разни неграмотни строително хора, които ревяха как нищо не се правело цял месец отгоре, да вземат да се образоват на тема зреене на бетона.... 

Link to comment
Share on other sites

Мостът на ВИХВП пада покрай другарката Цола... Въпреки предупрежденията е даден зор да се изпълни за конгреса и слава богу се разминава без жертви, понеже пада през нощта... В тоя ред на мисли разни неграмотни строително хора, които ревяха как нищо не се правело цял месец отгоре, да вземат да се образоват на тема зреене на бетона....

Сигурен ли си че не говориш за мостът който е предшествал сегашния пешеходен мост ?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...