Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз пък имам две и всяка една е по-голяма от другата. Затваряйте форума!

Баси мутанта, определено пИчелиш! Обаче се пише форОма. :lol:

Link to comment
Share on other sites

За кво си ги купуват тия въйфони, като хал хабер си нямат от техника...

 

А за к'во трябва да разбират от техника след като си имат въйфон...t8827.gif

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда...достатъчно е някой друг да им го купи и да им го пусне, а после трябва само да го държат така, че да се вижда нахапаната ябълка. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Той е някакъв поклоник на Самсунг, все едно са някаква най-велика марка.

 

fatal error 404

 

Толкова си далече от истината, че няма накъде повече...

 

То има ли смисъл да си поклонник на някаква марка?

 

Никакъв. Когато ти служи вярно може да си я следваш, но НИКОГА да робуваш. Робуването е трагедия...  

Link to comment
Share on other sites

Обяснявай ми..

 

 

Ами ще ти го обясня нагледно, щото явно все още не си съгласен с мене...

 

 

large.jpg

 

...ей така трябва да се държи въйфона!

 

 

 

Аааа да - и трябва да знаеш кое е копчето за снимане, че иначе всички селфита отиват на кино (селфитата не е задължително да са на фокус, достатъчно е да се види горе-долу силикона в устните).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ами ще ти го обясня нагледно, щото явно все още не си съгласен с мене...

 

 

large.jpg

 

...ей така трябва да се държи въйфона!

 

 

 

Аааа да - и трябва да знаеш кое е копчето за снимане, че иначе всички селфита отиват на кино (селфитата не е задължително да са на фокус, достатъчно е да се види горе-долу силикона в устните).

Тва няа никакво значение! Важното е, че девойчето ми изглежда свястно.

Link to comment
Share on other sites

Да. И горещо го препоръчвам на всички, които могат да отделят 160 кинта на месец за това. Басейна е супер. Сауната също. Парната баня не мога да я понасям иначе приятели ходят и там.

А има ли ограничение за посещаване?
Link to comment
Share on other sites

Да, ама kotora няма и да я погледне...нищо не разбираш ти... :notify:

Подайте я насам аз няма да я гледам и аз :D Нещо имена, facebook? :lol: 

 

Някак си подобни неща ако са нагласени си личи ясно. А и хаосът беше твърде голям, за да има чак такава нагласация. Такова професионално изпълнение от наши балъци не очаквам. А и този тукат НИКОГО не изненада. 

 

И какво стана в крайна сметка с не нагласеното нещо? Ония го разпитаха - случайно минавал от там, нищо не помнел и го пуснаха? Що не мина ти случайно така от там да му праснеш един тукат и да видим как щяха да те пуснат?

Link to comment
Share on other sites

И какво стана в крайна сметка с не нагласеното нещо? Ония го разпитаха - случайно минавал от там, нищо не помнел и го пуснаха? Що не мина ти случайно така от там да му праснеш един тукат и да видим как щяха да те пуснат?

 

Ти верно си адски зле на тема право... Сериозно ли не загряваш защо така говори???

Link to comment
Share on other sites

Ти верно си адски зле на тема право... Сериозно ли не загряваш защо така говори???

Естествено, че така са му казали да говори, но пак ти казвам дали ако удариш народен представител пред хиляди свидетели и кажеш, че не помниш ще те пуснат теб или мен?

Link to comment
Share on other sites

А има ли ограничение за посещаване?

1 път на ден само. Което някак е достатъчно, защото под 2 часа не може да загубиш там (с къпането, преобличането и т.н.) Иначе ако искаш стой вътре половин ден

 

Около 5:30 - 7:30 е доста пълно обаче, защото всички след работа отиват там.

 

Работят от 6 сутринта до 10 вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Въйфона работи бе! За селфита... Ама я пробвай с хотспот да направиш нещо читаво например. Не, качествена им е изработката, но пък колко мизерии правят... Не, че и андроид устроствата са по-добре...

Link to comment
Share on other sites

Познай от три пъти. Подсказка: влиза батка в магазин за телефони и вика"Аба я ми дай един от ония тилифони с навапаната ябълка, дет ги бучкат с пръст."

Link to comment
Share on other sites

Въйфона работи бе! За селфита... Ама я пробвай с хотспот да направиш нещо читаво например. Не, качествена им е изработката, но пък колко мизерии правят... Не, че и андроид устроствата са по-добре...

 

Тръпна в очакване да чуя какво точно не му работи на хот спот-а..... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...