Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Егати какви оФце има, не е честно. Оплаква се една, че всеки път трябва да се обажда за да се сменя кредитната карта, с която прави поръчките и тази, която въвежда не се записва. И търся ли аз търся какъв е проблема и защо тя въвежда една карта, а от друга после системата взима пари... и се оказа, че тъпат оФца е избирала "нова кредитна карта", въвеждала си е данните, после е избирала НАНОВО вече другата кредитна карта (защото искала с кредитна карта да се плати.. според нея като е избрана "нова" не е ясно какво точно значи, затова избирала другата, вече записана стара)... И системата си работи перфектно, освен че не може да чете мисли...

Аз съм имал клиенти, които искат да им се върнат парите за програмата и на следващия ден идват да се оплачат, че акаунта им е дективиран и не работи. Докато твоето може да се отдаде на ниска техническа грамотност и ненаблюдателност, то моя случай е чиста доза малоумие.

 

-------------

 

Имам stuck pixel на чисто новия телефон ...... :( Свети само бяло.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм имал клиенти, които искат да им се върнат парите за програмата и на следващия ден идват да се оплачат, че акаунта им е дективиран и не работи. Докато твоето може да се отдаде на ниска техническа грамотност и ненаблюдателност, то моя случай е чиста доза малоумие.

 

-------------

 

Имам stuck pixel на чисто новия телефон ...... :( Свети само бяло.

На какъв телефон? Това не трябва ли да ти го оправят гаранционно?

Link to comment
Share on other sites

LG G4.

 

Трябва, ама го взех в Петък и хич не ми се занимава с гаранции. 2 дена го настройвах... Ще пробвам няколко приложения за оправяне на будни пиксели и ако не стане ще го нося....

Link to comment
Share on other sites

Рецепта искаш? Малко ядене. Колкото да се заситиш, не да преяждаш. Много движение. И сън. Редовен.

 

Абе всичко това го правя, движението не е кой знае колко, но го има. Най големия проблем ми е съня, страдам от сънна апнея и не мога да се наспивам добре, четох че от нея се наддават доста килограми.

Link to comment
Share on other sites

Имам stuck pixel на чисто новия телефон ...... :( Свети само бяло.

 

Ако си взел пак от оная марка не се учудвам...

 

=====================

 

Гледам и не вярвам на очите си - ето защо ковачите изчезват....  

Link to comment
Share on other sites

Ако си взел пак от оная марка не се учудвам...  

 

Не, не съм си купил Самсунг. Най-вероятно и никога няма да си купя, освен ако не им оправят софтуерния буламач.

 

Написал съм - LG G4.

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм си купил Самсунг. Най-вероятно и никога няма да си купя, освен ако не им оправят софтуерния буламач.

 

Написал съм - LG G4

 

Същата боза като HTC явно... Нищо де, бори се там с пиксели... 

Link to comment
Share on other sites

Откъм някои настройки самсунг са железни. Ако щеш КОР напиши - ще вървят

 

Мани, не подфатай... То и филм PIXELS излезе, явно тая година борбата е модерна...  :grin:

 

====================================

 

ВНИМАНИЕ! Трансформърс по улиците!!!

 

miRBVNo.png

Link to comment
Share on other sites

Откъм някои настройки самсунг са железни. Ако щеш КОР напиши - ще вървят

 

Не разбрах какво имаш предвид. Аз от тоя телефон съм много доволен и направо съм изненадан от качеството на изработката, като се имат предвид Г2 и Г3. Само тоя пуст пиксел, който е бил там още на първия ден, но не съм го видял, защото се вижда само с по-увеличена яркост, а моята е на автоматично винаги.

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах какво имаш предвид.

 

Ами например защо като се пита и споменава едно, се говори изведнъж ни в клин, ни в ръкав за Самсунг, да кажем... 

Link to comment
Share on other sites

Ще те оставя сам да се сетиш как се стигна до Самсунг и кой се опита да ги намеси в разговора, задавайки отворен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

То има ли смисъл да си поклонник на някаква марка?

Не естествено, но тука е булфорум и трябва да си мерим пишките по всевъзможни начини, иначе ще е скучно :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам и не вярвам на очите си - ето защо ковачите изчезват....

Това е прекрасно, ама всичките тези заготовки и машини струват майка си и баща си.

Само,ако става въпрос за перални ;) Тогава Миеле или Сименс имат едни дуракоустоичиви модели ;)

Аз пък имах една евтина Зануси дето я скъсах от тормоз и така и не се предаде. Сега сме я дали на едни наематели и продължава да работи сигурно 15та година вече.

 

Аз от поне 5 години съм с една на електролукс и тя също е джИлезна...

Link to comment
Share on other sites

То има ли смисъл да си поклонник на някаква марка?

 

Не. Лично аз избирам на момента. Просто Самсунг много често е последният модел, към който поглеждам.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имах една евтина Зануси дето я скъсах от тормоз и така и не се предаде. Сега сме я дали на едни наематели и продължава да работи сигурно 15та година вече.

 

И при мен е така - преди доста време бях взел Gorenje, пълна автоматика, което безумно ме дразнеше и се бях зарекъл, че следващата пералня задължително трябва да е със свободно програмиране от моя страна, ама вече сумати години работи като пушка да чукна на дърво, а и вече й свикнах на "умностите" и характера - просто слагам каквото има за пране и тя го измисля останалото.

 

П.П. Дедо, ходиш ли още да плуваш в Новотела? Че ми се ще утре по някое време да направим една кратка кафе-срещичка...default_birgits_coffee%5B1%5D.gif

Link to comment
Share on other sites

П.П. Дедо, ходиш ли още да плуваш в Новотела? Че ми се ще утре по някое време да направим една кратка кафе-срещичка...

Да. И горещо го препоръчвам на всички, които могат да отделят 160 кинта на месец за това. Басейна е супер. Сауната също. Парната баня не мога да я понасям иначе приятели ходят и там.

Link to comment
Share on other sites

Не естествено, но тука е булфорум и трябва да си мерим пишките по всевъзможни начини, иначе ще е скучно :)

Аз пък имам две и всяка една е по-голяма от другата. Затваряйте форума!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...