Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз претенции нямам ама не бих отказал длъжността :lol:

 

Обещавам, не за 800 ми за 500 дни ще оправя всичко (както на мен си ми харесва) :)

Може ли да ти бъда охрана и да ти пазя харема. Як съм, тъп съм и ставам за първото. А за харема нЕма се плашиш...може да съм тъп, ама за сметка на това съм и грозен.

Ааааааа...забравих да кажа, че имам и пищов и зная как да го използвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не е добре да се говори така преди финала....нека завършат пък тогава ще говорим. А че наш'те са добри - добри са, без значение кой ще победи. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ти бъда охрана и да ти пазя харема. Як съм, тъп съм и ставам за първото. А за харема нЕма се плашиш...може да съм тъп, ама за сметка на това съм и грозен.

Ааааааа...забравих да кажа, че имам и пищов и зная как да го използвам.

А кво хуу дете беше едно време.....

Link to comment
Share on other sites

 

Кеворк Кеворкян. Текстовете му обикновено са нещо като гениални - да. 

 

E, познал съм значи. Виден ДС агент, който още живее в 1980 година... Точно пък той да ми дава наклон на морала, смях.

 

https://bivol.bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA-%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%8F%D0%BD.html

 

А па най-яко е, че единия шестак Кеворк писал доноси за другия шестак Димитри... а днес и двамата го играят ентелектуалци и ръсят мозъчни пръдни в пресата...

Кеворк за Димитри... 

 

"ДИ е про­слушвал по време па ефира новините от ББС и незабавно ги е адаптирал за телевизионния зрител. Тази адаптация е обаче крайно индивидуална и при това неконтролируема и поради това очевидно недопустима. Освен това, една новина, получена от външен източник и излъчена самостоятелно, без да е поставена в съответния вътрешен пропаганден и информа­ционен контекст, крие сериозни опасности. Тя може да про­тивопостави едно информационно средство на друго, едно тълкуване на политическите факти – на официалното."

Link to comment
Share on other sites

Не намирам достатъчно подходящ фейспалм из нета...

Приказките на Виден за политика са един фейспалм от друга вселена. И да не забравяме, че според неговото летоброене, за всичко пряко е виновен Костов под въздействието на американците - от измирането на динозаврите, до глобалното затопляне (което според Дедо е застудяване). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Приказките на Виден за политика са един фейспалм от друга вселена. И да не забравяме, че според неговото летоброене, за всичко пряко е виновен Костов под въздействието на американците - от измирането на динозаврите, до глобалното затопляне (което според Дедо е застудяване). :lol:

За много неща е виновен Костов, смея да кажа, че за негативното развитие от началото на прехода основен виновник е той. А Кеворк наистина има гениални попадения. Колкото и фейспалмове и  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  да сложете, това е факт, който болшинството от българите признават.

Link to comment
Share on other sites

За много неща е виновен Костов, смея да кажа, че за негативното развитие от началото на прехода основен виновник е той. А Кеворк наистина има гениални попадения. Колкото и фейспалмове и  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  да сложете, това е факт, който болшинството от българите признават.

 

Болшинството българи са кръгли идиоти с мозък на чехълче - това показват последните 25 години. И са си заслужили всичко, което им се е случило и ще им се случи.

Link to comment
Share on other sites

Болшинството българи са кръгли идиоти с мозък на чехълче - това показват последните 25 години. И са си заслужили всичко, което им се е случило и ще им се случи.

Ти не разбираш нищо. Няма как българите сами да сме си виновни, след като е доказано, че сме жертва на тъмен световен заговор, в който американците искат да ни видят сметката от време оно и благодарение на Костов вече успяха да ни хванат цаката. А защо искат американците да ни видят сметката - ами щото някой беше казал, че сме богоизбрана нация и сме щели да управляваме света след третото пришествие.

Link to comment
Share on other sites

Понеже четох постовете през ред, това долното го разчетох като мислено съм си добавил едно тиренце. Баси...едно нищо и никакво тиренце, а какво значение има. :P
 

E, познал съм значи. Виден - ДС агент, който още живее в 1980 година...

 

П.П. Иначе аз Виден отдавна го подозирах, ама чак сега ми стана ясно това и онова. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

... ами щото някой беше казал, че сме богоизбрана нация и сме щели да управляваме света след третото пришествие.

 

 

Не просто някой! Светлин Русев казал на Нешка Робева, че Ванга казала на Петър Дънов: "Петре, Петре, да та иба и тебе у главата проста, балгарете ке ги владеят сичките земни калбета по сичките небета!"

Link to comment
Share on other sites

Не просто някой! Светлин Русев казал на Нешка Робева, че Ванга казала на Петър Дънов: "Петре, Петре, да та иба и тебе у главата проста, балгарете ке ги владеят сичките земни калбета по сичките небета!"

Ахъм, май това беше. Казано на интервю при Кеворкян. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая от Зауерланд са намерили "достоен" противник на Кобрата...7 години по-дърт,10 кила по-лек и една глава по-нисък.Бахти резила честно...

Link to comment
Share on other sites

Болшинството българи са кръгли идиоти с мозък на чехълче - това показват последните 25 години. И са си заслужили всичко, което им се е случило и ще им се случи.

Глупости пълни, българите са най-великата и най-интелигентна нация! Те са изобретили компютъра!

 

Жалко за волейболистите :(

Link to comment
Share on other sites

Обичайните злета.... Като по поръчка... :laughing:

 

ЕДИТ: Сега като се замисля, няма такава мерна единица за ЗЛЕ като наличните у ФорОма....  :moon:

 

=============

 

Не мога още да събера нито мислите, нито гласа си покрай злополуката отпреди малко... 

 

Едно е сигурно - Ники е велик, а Владо няма за какво да се извинява. 

 

Заприличахме обаче на едни други наши калъфи, наречени евроидиоти. Жалко. 

Link to comment
Share on other sites

Абе, не знам за каква злополука говориш (дано всичо е наред), ама пак се осрахме...точно преди голямата крачка отново ни напъна...за пореден път ще се хвалим с четвътото място...'щото жабарите ще ни нацепят шортите...но така си е...синдрома на малкия отбор...толкова години вече....няма отбор, който да не сме победили и винаги, в най-важния момент се оакваме...ама яко...а сега всички предпоставки за злато бяха налице...домакини и някаква си Словения на финал...о Боже да, СЛОВЕНИЯ...този колос във волейбола...

Адски съм разочарован. Повече волейбол няма да гледам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...