Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

СЮриозно! ТИ да го направиш? Туй требе да се види! С къпини е трудна задача, а и не ми се мисли що захар требе да шибнеш вътре...

Колкото трябва :) Помня, че баба ми правеше едни вълшебни дамаджанки и като малък бях налегнал едната още преди да стане на винце... вълшебно питие беше. И леко газирано даже беше

 

Вероятно това е свързано с глобалното застудяване, знам ли... Предполагам, че поради същата причина насред Брестник виреят бананови палми по 10 метра... Тази е една малка издънка от такава...

Мутанти нещо. Адаптирали са се, щото знаят, че иде леда...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Видене, ходих да оправям компа на една стара пещернячка. Зад офиса и има студио за филмов реквизит, пред което има натъркаляни около 20 трупа-манекени, загинали от насилствена смърт. Съответно дъртите пергиши заради ташака не ме предупредили и аз, заобикаляйки, се натрисам в купчинка от клане. А ония гадове ме дебнели от прозореца, за да ми видят реакцията. Та затова псувах много.

Link to comment
Share on other sites

Мутанти нещо. Адаптирали са се, щото знаят, че иде леда...

Дедо, ако и тази зима не успея да отида да карам ски, ще обявя за основни мутанти снега и студа, щото напоследък хич ги няма. Говорим за надморски височини от 1200 м. и нагоре.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ако и тази зима не успея да отида да карам ски, ще обявя за основни мутанти снега и студа, щото напоследък хич ги няма. Говорим за надморски височини от 1200 м. и нагоре. :lol:

Миналата да не би да не успя?

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ако и тази зима не успея да отида да карам ски, ще обявя за основни мутанти снега и студа, щото напоследък хич ги няма. Говорим за надморски височини от 1200 м. и нагоре.  :lol:

 

Тихо ся, те там вече са като полярни шапки инаддават на лед...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Преди няма и 10-на години говорех, че ще дойде време да сеем портокали и банани в дворовете си... Повечето хора се смееха... Е, вече засях първите бананови палми в моя двор. Оказва се, че вече масово хората ги отглеждат в дворни условия...

Вероятно това е свързано с глобалното застудяване, знам ли... Предполагам, че поради същата причина насред Брестник виреят бананови палми по 10 метра... Тази е една малка издънка от такава...  

 

Видене, а знаеш ли, че това което си посял е трева? И догодина септември ако успее да роди банани (в което се съмнявам малко) и ги отрежеш ще умре. Ама няма да се плашиш ще изкара малки издънки които ще можеш да разсадиш, и току виж си направил за 2-3 години бананова плантация и да подбиеш тукашната цена на пазарите  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Трева MY ASS - 10 метра трева, нек'да е.... Палмите връзват по някое време, но не това е целта им. Стават изключително красиви и големи за кратко време. 

Link to comment
Share on other sites

Именно де, за това говоря, че са едногодишни тревисти растения а не ПАЛМИ или дървета. Те са едни от най-високите треви на планетата. И всяка година се подменят от новите издънки.

Link to comment
Share on other sites

Нямам проблем с 10м трева  :laughing:

 

Явно не е всяка година, защото тази майка, от която ги взех, е на около 4... Ще да видим напролет как ще тръгнат нещата...  

Link to comment
Share on other sites

И след 20 години, кмета с втори мандат г-н Виден Иванов, сменя името на селото от Крушево към Бананово :)

 

Ааа не! Тъкмо вчера сътворих The Krushevo Chainsaw Massacre PART II

 

12034298_10207216828036596_3053143700326

 

и оставих специално единствената жива круша в двора. Именно защото в Крушево не е редно да нямаш круша в двора! :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Именно защото в Крушево не е редно да нямаш круша в двора! :laughing:  :laughing:  :laughing:  

 

Или в градината. :)) Все съм си мислил, че селото ти е 'Градина', акó и да съм седял в двора ти, ама като дойда още един-два пъти - ще го науча...таман ще ти изям и малко круши. :)

Link to comment
Share on other sites

И много напористо вече къмто 10 години си го мислиш явно...  :grin:

 

За пореден път - Градина е селото ПРЕДИ моето... :moon: 

 

============================

 

След този убийствен откъм работа уикенд отивам да се опъна пред няколко филма...  

Link to comment
Share on other sites

Тихо ся, те там вече са като полярни шапки инаддават на лед...  :laughing:

 

В същия този момент, докато си говорим... в Калифорния - на един гъз място от Los Angeles (добре де на 300 мили е ама като за тамошните стандарти не е нищо особено)

 

12109128_1068423476523602_33155273600215

 

Снимката е от преди 22 часа точно.

 

 

 

Позна, нито веднъж. При това имах две карти за два различни курорта. :angry1

И причината е че цяла година така и не заваля сняг, а по курортите при вас дори не са чували за машини за сняг?

Link to comment
Share on other sites

И причината е че цяла година така и не заваля сняг, а по курортите при вас дори не са чували за машини за сняг?

Причината е, че валя основно дъжд. При 5 градуса на 1200 м. височина какви снежни оръдия могат да работят според теб? Онази година по време на олимпиадата когато караха сняг с камиони от майната си, се утешавах, че е някакво гадно изключение. Миналата зима беше многократно по-зле от прословутата 2010-та. Затова тази зима не съм си взимал никакви карти, защото шибания Ел Ниньо бил във вихъра на танца, разправят. За първи път откакто живея по тези ширини (на север от 49-тия паралел) по това време на годината (вече края на октомври) - още карам с т-шъртки (сещаш се, онези с къс ръкав), а в къщи съм по къси гащи. Вчера валеше и реших да си сложа дънковото яке - груба грешка, препотих се хиляда пъти. Е те такова чудо по това време никога не е било.

Link to comment
Share on other sites

Причината е, че валя основно дъжд. При 5 градуса на 1200 м. височина какви снежни оръдия могат да работят според теб? Онази година по време на олимпиадата когато караха сняг с камиони от майната си, се утешавах, че е някакво гадно изключение. Миналата зима беше многократно по-зле от прословутата 2010-та. Затова тази зима не съм си взимал никакви карти, защото шибания Ел Ниньо бил във вихъра на танца, разправят. За първи път откакто живея по тези ширини (на север от 49-тия паралел) по това време на годината (вече края на октомври) - още карам с т-шъртки (сещаш се, онези с къс ръкав), а в къщи съм по къси гащи. Вчера валеше и реших да си сложа дънковото яке - груба грешка, препотих се хиляда пъти. Е те такова чудо по това време никога не е било.

 

Нали ти казвам, това е от повсеместното глобално застудяване....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Язе пък ще ходя във френските алпи :)

 

А тука си е ебало майката ква мръсна жега и какъв гаден задух е. 30 градуса и не се диша.

Link to comment
Share on other sites

Къде са тези 30 градуса, че в Пловдив сега го гледам е около 15 и никой не ебава да пуска печки или климатици та умирам от студ да им се не види

Link to comment
Share on other sites

А аз все още се моткам по улиците по къс ръкав. Явно различно ни влияе температурата. Ама аз все пак съм рубладжия и съм свикнал със студа. Към средата на ноември може и да сложа некоя блуза с дълъг ръкав.

Link to comment
Share on other sites

А аз все още се моткам по улиците по къс ръкав. Явно различно ни влияе температурата. Ама аз все пак съм рубладжия и съм свикнал със студа. Към средата на ноември може и да сложа некоя блуза с дълъг ръкав.

 

Като стане -20, закопчаваш най-горното копче на ризата :) :)

 

Абе, някой да е обърнал внимание на новата лапнишаранска реклама на Виваком?! Само на мен ли ми се струва, че нещо не е в ред?

Link to comment
Share on other sites

Като стане -20, закопчаваш най-горното копче на ризата :) :)

 

Абе, някой да е обърнал внимание на новата лапнишаранска реклама на Виваком?! Само на мен ли ми се струва, че нещо не е в ред?

Коя?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...