Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Какво им е, че аз днеска подписах на Smart L?

И аз вчера подписах на Smart L даже взех на един приятел по-евтино някакъв телефон, нищо и няма на тарифата, даже 3 месеца ми пуснаха половин такса, защото подписах за 2 години

Link to comment
Share on other sites

Самата реклама е много зле, според мен. Защото видиш ли, нямаш полза от неограничени минути и мегабайти, а имаш нужда от определени минути и мегабайти.. И иронията в 'договорче', при положение, че при тях също подписваш договор.. и те така..

 

 

И излиза, че не си 'smart', ако си вземеш карта примерно с Мтел безкрай 30, вместо техният смарт L, да речем

Link to comment
Share on other sites

А аз все още се моткам по улиците по къс ръкав. Явно различно ни влияе температурата. Ама аз все пак съм рубладжия и съм свикнал със студа. Към средата на ноември може и да сложа некоя блуза с дълъг ръкав.

И аз имах едни познати, които след като се бяха върнали от Коми ходеха по къс ръкав при -5 градуса навън и нито си пускаха парното нито затваряха прозорците зимата...

Link to comment
Share on other sites

За познатите ти от Коми не знам, но вън си е още съвсем топло. Естествено наблягам на понятието ВЪН...  :laughing:

 

Особено пък ако човек се и поразработи, дори става горещо. Миналия ден щях да слагам късите панталони за малко, но дългите ме пазеха от изцапване, та се отказах и изтърпях топлото... Отделно че спя на отворени прозорци. На практика баш в това време най-добре се спи... 

Link to comment
Share on other sites

А аз все още се моткам по улиците по къс ръкав. Явно различно ни влияе температурата. Ама аз все пак съм рубладжия и съм свикнал със студа. Към средата на ноември може и да сложа некоя блуза с дълъг ръкав.

 

Че то аз и зимата често си ходя по къс ръкав под дебелото зимно яке, особено пък като излизам по кафета и заведения, защото вътре обикновено е супер жега.

Самата реклама е много зле, според мен. Защото видиш ли, нямаш полза от неограничени минути и мегабайти, а имаш нужда от определени минути и мегабайти.. И иронията в 'договорче', при положение, че при тях също подписваш договор.. и те така..

 

 

И излиза, че не си 'smart', ако си вземеш карта примерно с Мтел безкрай 30, вместо техният смарт L, да речем

 

Аз телевизия и реклами не гледам, просто бях на Виваком и от сайта им си го харесах...

Link to comment
Share on other sites

И аз вчера подписах на Smart L даже взех на един приятел по-евтино някакъв телефон, нищо и няма на тарифата, даже 3 месеца ми пуснаха половин такса, защото подписах за 2 години

Не ми предложиха на мен такова нещо с половин такса. Можеби ти е бонус за преподписване. Аз съм нов абонат.

Link to comment
Share on other sites

Моят съвет е да бягате максимално далеч от тия боклуци, особено на тема наземни линии и интернет... Тия дни ще ги отрежа вече тотално и за последно и повече не желая да чуя за тях... 

Link to comment
Share on other sites

Къде са тези 30 градуса, че в Пловдив сега го гледам е около 15 и никой не ебава да пуска печки или климатици та умирам от студ да им се не види

Тел Аеив дедо :) ама на летището ква цигания бешее мани беги... И от тия евреи с шапките и брадите и хилядите им деца с плитки отстрани.
Link to comment
Share on other sites

И от тия евреи с шапките и брадите и хилядите им деца с плитки отстрани.

Яко. Тези кефят :)

 

 

Моят съвет е да бягате максимално далеч от тия боклуци, особено на тема наземни линии и интернет... Тия дни ще ги отрежа вече тотално и за последно и повече не желая да чуя за тях...

Аз пък държа да си имам нормален стационарен телефон, защото не всички телефони могат да се избират от мобилен. Имаше не помня на коя банка или институция, на която не можех да звънна от мобилен.

 

А тъпаците от НАП как са могли да си направят телефон, от който те ми звънят, но аз не мога да върна обаждането. Естествено това да оставят гласова поща е извън техните възможности... хубаво, че е нашия форум да открия КОЙ аджеба ми е звънял (от мой собствен пост в резултат на подобно дразнене кой е бил идиота, дето ми звъни, а после не мога да му се обадя). И подозирам, че сега ще ми обяснят, как едни 250лв няма да ми ги върнат, ами догодина ще им дам с толкова по-малко... щото аз се чудя какво да си правя парите 'рийш ли та взема да отпусна безлихвен кредит на НАП, не че 250лв са много ама нали...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък държа да си имам нормален стационарен телефон, защото не всички телефони могат да се избират от мобилен. Имаше не помня на коя банка или институция, на която не можех да звънна от мобилен.

 

А тъпаците от НАП как са могли да си направят телефон, от който те ми звънят, но аз не мога да върна обаждането. 

 

Кой е казал, че те са единствен доставчик на стационарни телефони? М-тел ти го дават за 2.50 на месец. За чий чеп да плащам на тия боклуци 20 лева и то за телефон, от който е съм звънял от 5 години??? Това остави, ами на наемателите ми им скъсаха нервите. Вече им прехвърлих всички линии, сега ще закрия и моята и насрания им АДСЛ, който е още 30 лева. Безплатната им флашка изведнъж осъзнавам, че ми се таксува по 5 лева и тя. Е мога ли ме фана за грездея?!?!? За качество да не отварям дума...   

 

Ти остави това, ами тия кретени имат и скрити номера!

 

======================================

 

Не мога да не отбележа един разговор между Чарли и Алън, който току що гледах:

 

Аз черпя,

но ще избера филма.

 

Не е нужно,

записал съм сериала "Веселие".

 

Чудно, аз съм самотен и нещастен,

а ти ще ме измъчваш с яки мацки в мажоретни костюми.

 

Пеещи мацки. Седмица на Уанг Чунг.

 

Крайно време е да си купиш кожен

панталон с изрязани бузи на задника.

 

Не съм гей, а метросексуален.

 

Това е обикновен гей,

който не може да си намери секс.

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Мисля, че не е нужно да споменавам коя реплика на кой е ...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Моят съвет е да бягате максимално далеч от тия боклуци, особено на тема наземни линии и интернет... Тия дни ще ги отрежа вече тотално и за последно и повече не желая да чуя за тях... 

Наземни линии, интернет и телевизии са леш, ама от мобилната им услуга съм доволен. Интернет, домашен и телевизия Coolbox

Link to comment
Share on other sites

Изгледах сериала за Ескобар. Сега гледам Наркос. Изчетох всичката информация в нета за Меделин, Кали и тия от северната долина ли бяха. Побърках се с тая кока. От 10 долара за грам в Боливия до мултимиларден доход в САЩ. Ебаси профита.

Link to comment
Share on other sites

Мтел не предлагат стационарен телефон по кабел, а със SIM карта. Плюсът е, че можеш да му пуснеш нет и да пращаш смс-и. Минусът е, ако се насере покритието.

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал, че те са единствен доставчик на стационарни телефони?

Бъркаш положението а и Наско ти го каза - кабел/сим карта. Онзи телефон работи дори когато няма ток.

 

Освен това под набиране на номер само от стационарни телефони доста често се разбира "само от абонати на Виваком"... сега не помня на кого точно държах тогава да се обадя, но беше абсурдно, че не ставаше от мобилен телефон ами само от стационарния и както казах се разбираше не просто от кой да е стационарен, защото аз имам и такъв от Cooolbox и да ти кажа хич не е мобилен - максимум до другата стая хваща, но пък не може да набере онзи номер. На банка ли беше, на НАП ли беше, на някой друг такъв серсем ли беше не помня. Не ми се препирай моля те защото ще ме амбицираш да си спомня и да ти натрия носа, защото ти също няма да успееш да го набереш ако ще гъза да си скъсаш, освен през телефон към БТК/Виваком.

 

ПС: Не казвам, че само за това си струва да се държи подобен телефон. Никак даже. Просто ме мързи да ида да го спра, и им плащам по 18лв/месец... Някой ден наистина може да ми писне и да го изключа.

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш положението а и Наско ти го каза - кабел/сим карта. Онзи телефон работи дори когато няма ток.

 

Освен това под набиране на номер само от стационарни телефони доста често се разбира "само от абонати на Виваком"... сега не помня на кого точно държах тогава да се обадя, но беше абсурдно, че не ставаше от мобилен телефон ами само от стационарния и както казах се разбираше не просто от кой да е стационарен, защото аз имам и такъв от Cooolbox и да ти кажа хич не е мобилен - максимум до другата стая хваща, но пък не може да набере онзи номер. На банка ли беше, на НАП ли беше, на някой друг такъв серсем ли беше не помня. Не ми се препирай моля те защото ще ме амбицираш да си спомня и да ти натрия носа, защото ти също няма да успееш да го набереш ако ще гъза да си скъсаш, освен през телефон към БТК/Виваком.

 

 

Стационарните вече не са това, дето бяха. Сега са хибридни, с 2 номера - мобилен и стационарен, сравнително мобилни и действащи в сравнително ограничено пространство (обхвата на най-близката до дома ти клетка на мобилния оператор). Сиреч - ако звъня от стационарния на мобилен, на дисплея му ще се изпише мобилен номер ; ако звъня от стационарния до друг стационарен, на дисплея му ще излезе стационарния ми номер. И ако ако искам да си дам на някого номера на стационарния телефон, няма значение дали ще му дам прикрепения мобилен или прикрепения стационарен номер, защото и в двата случая ще се свърже към 1 апарат.

Link to comment
Share on other sites

Добре ама не ставаше. Номера на Cooolbox беше с 032 отпред, но ми даваше "абоната не може да бъде избран извън мрежата на Виваком" или нещо подобно.

 

Имай предвид че това беше някакъв безплатен номер, но явно безплатен само за техни си абонати.

Link to comment
Share on other sites

За Виваком - може. В мрежата на Мтел няма подобни ограничения, освен за сервизните номера, но пък те спокойно се набират от всички мобилни... С изключение на смарт линията, мисля.

Link to comment
Share on other sites

А аз все още се моткам по улиците по къс ръкав. Явно различно ни влияе температурата. Ама аз все пак съм рубладжия и съм свикнал със студа. Към средата на ноември може и да сложа некоя блуза с дълъг ръкав.

То не е до рубладжийството туй... Просто Дядо в някои отношения е способен да вярва на всичко останало, но не и на фактите :lol:

 

Та с човек, който лятото пуска климатика да топли не виждам к'во говорим за климат :)

Link to comment
Share on other sites

 

Не ми се препирай моля те защото ще ме амбицираш да си спомня и да ти натрия носа, защото ти също няма да успееш да го набереш ако ще гъза да си скъсаш, освен през телефон към БТК/Виваком.

 

ПС: Не казвам, че само за това си струва да се държи подобен телефон. Никак даже. Просто ме мързи да ида да го спра, и им плащам по 18лв/месец... Някой ден наистина може да ми писне и да го изключа.

 

Ти нещо газ ли си пил?!?!?!?

 

Не просто 18, 18 без ДДС...  :laughing:

 

====================================================

 

OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Днес в Дебилиадата се включва мощна обща листа на Обединени земеделци от Белоградчик. И аз, като вас, в началото си помислих, че е МВР бюлетин тип "Издирва се", но не, не е, истинска изборна листа е, която има потенциал да влезе в Топ 10 дори.

 

1507149_10207573975965255_20588997857395

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да си лягам и някакъв комшия взе да кърти. Не мога да се оплача - все пак в работно време е това, пък и не ми се спеше чак толкова, обаче стоя и го слушам колко е тъп - успя да нацели точно железобетона и от 5 минути се мъчи като грешен дявол. Поне е упорит...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...