Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Captain Random strikes again! И трябваше да знаем, че става въпрос за Тел Авив от новините по БТВ сигурно? :lol:

Надали от Босфор ТВ ще научиш нещо.

Напрежение не успях да видя :D .Ама пак не мисля да ходя в Ерусалим. Ще се придържам към Баровете и плажа в Херцелия. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тъкмо щях да си лягам и някакъв комшия взе да кърти. Не мога да се оплача - все пак в работно време е това, пък и не ми се спеше чак толкова, обаче стоя и го слушам колко е тъп - успя да нацели точно железобетона и от 5 минути се мъчи като грешен дявол. Поне е упорит...

 

Всичкото е железобетон, драги. Той е уцелил точно арматура... Нека упорства... Ако машината е качествена и не изгори, то бургията в един момент ще полилавее ведно с още няколко весели цвята от дъгата... 

 

Ако обаче бута железобетон - редно е да го спреш преди да е съсипал някой конструктивен елемент на сградата...

Link to comment
Share on other sites

И аз имах едни познати, които след като се бяха върнали от Коми ходеха по къс ръкав при -5 градуса навън и нито си пускаха парното нито затваряха прозорците зимата...

 

E, че аз още съм по къси гащи и по тениска, и спя на отворени прозорци, а зимата слагам по една грейка отгоре без ръкав и слагам дълги панталони. А вече ако падне много сняг от срам слагам и дълъг ръкав, но не и яке.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ги рестартира тия двамата...

 

Пред голяма морална дилема съм - да си купя или да не си купя билярдна маса!

Link to comment
Share on other sites

Някой да ги рестартира тия двамата...

 

Пред голяма морална дилема съм - да си купя или да не си купя билярдна маса!

 

На теб май споменах, че това е = на много пари + много място, освен ако не купуваш некадърно подобие на маса... 

Link to comment
Share on other sites

Пред голяма морална дилема съм - да си купя или да не си купя билярдна маса!

 

Аз не бих. Това е едно от ония чудеса, които траят по 3 дни.

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих. Това е едно от ония чудеса, които траят по 3 дни.

Зависи ако си зарибен по билярда и имаш с кой да играеш може да не е

Link to comment
Share on other sites

Ще ти трябва доста място за нея. Поне още по метър и половина от всяка страна.

И точно това ме притеснява, че частта от стаята, в която искам да сложа масата, е широка само 2.80м, дължината не е проблем.

Като цяло исках да е 7ft, но се оглеждам и за 6ft (182x101 см), което е минимумът за мен. Не знам, ще направя пак замервания, ще хвърля малко боб и ще го реша :).

Link to comment
Share on other sites

И точно това ме притеснява, че частта от стаята, в която искам да сложа масата, е широка само 2.80м, дължината не е проблем.

Като цяло исках да е 7ft, но се оглеждам и за 6ft (182x101 см), което е минимумът за мен. Не знам, ще направя пак замервания, ще хвърля малко боб и ще го реша :).

 

Лично мнение - ще сгафиш много здраво... 

Link to comment
Share on other sites

Обикновено колкото по остаряваш, толкова повече се отчайваш от себе си...освен ако не си някой самовлюбен идиот - факт.

 

Ти нещо депресирал ли си се? Чуваш ли се какви ги приказваш? Що не се гръмнеш утре тогава, че да не оставаш разочарован?  :Facepalm:

 

Тове е една от най-големите глупости, които някога си казвал....   

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...