Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 

А аз още не съм решил кое ме кефи повече - анархията или монархията. Определено е монархията ако аз съм царя ;)
Ти в общи линиии си готов за политик :-) Редовно дрънкаш небивалици,от нищо не разбираш(освен от компютри) и политически си ориентиран правилно :o Вземи се кандидатирай да дръпнеш гласовете на волен сидеров :P
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много ми е интересно как точно си представяш перфектният вариант Ти ? Какъв точно избор искаш? 

Ти ебаваш ли се с мене бе баси. Перфектен вариант ??? Пак ли някаква утопия търсим , не знам и аз вече, ама не ми се спори повече, че направо шсъ запотя от толкова спорене. Ти като гледам как си се размърдал, право в Чехия си отлетял от мърдане. Аз викам да не мърдам повече пък каквото такова. Живота е прекалено кратък за да го прекарам като опулен идиот, харабия.

Link to comment
Share on other sites

'бах маа му! Докато си дойда, докарам 800кг грозде и го смеля и заредя в бидоните и сте осрали пейзажа...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Докато си събувах дънките, инцидентно си изхлузих левия чорап. Маг Мидекс, какво означава това? Какво предвещават звездите? :moon:

 

Докато не поясниш лява или дясна кайсия изтръпна в тоя момент - няма как да се направи ясна прогноза!

 

 

Знам, че така са ви разказвали в училище, но нещата стоят леко по-различно. Анархията не е безредици и всеки да си прави каквото си иска. Анархистите са хора, които искат минимална намеса на държавата. Ако смятате, че анархиста е въоръжен луд с молотов (както го описват в училище) много се бъркате. За всеки е изгодно да има общество и да се подкрепяме взаимно за да живеем по-добре. Само че не виждам смисъл всеки да дава половината от заработеното си на някой друг за да се издържа бюрократичната машина.

 

Стабилно тъпо. Пардон - КОЛОСАЛНО тъпо. Дано го осъзнаваш... 

 

Това е абсолютно така. Интересно е да видим също какви са едни от най-отличителните особености на тази колониална зависимост? Например 100%-ва зависимост от американски енергийни източници и монополни структури. Даже когато веднъж една руска фирма плахо се опита да направи проучване за възможностите за добив на шистов газ в българския шелф, гадните американци тутакси спретнаха масови вълненя и парламента скоропостижно гласува тотална забрана ДОРИ и на проучванията за шистов газ и така 100%-та зависимост от американския вносен газ беше бетонирана със закон. Българският парламент е пълен с партии на директна издръжка на Белия дом, като някои от тях даже започват предизборните си кампании от Вашингтон, а в София правят съвместни концерти в НДК с най-популярните американски кънтри изпълнители. В България е пълно с финансирани от Белия дом американофилски организации, проповядващи вечната дружба между двата народа с ежегодни масови мероприятия като събори по разни язовири, концерти на хора на американската армия и прочие културни мероприятия. Българското Черноморие е завлядяно от американци, дори си имат собствени американски почивни бази за скаути. Край Бургас има един нефтен терминал на една американска компания, който на практика е американска територия - там български власти трудно могат да припарят. Опа, чакай малко, че се обърках, май беше леко по-различно.  :lol:

 

Момчиле, много зле, брат, много.... Чети малко, белким стоплиш, но с тая промита глава - съмнявам се.

 

Тия дни името на Иван Костов се завъртя от Бойко, който пък внезапно се сети за американските централи „Марица 1“ и „Марица 3“, харизани от бившия премиер на американците, за да спечели милостта и подкрепата им преди изборите. 
Спечели си една снимка с Буш, нищо повече - а енергетиката ни тръгна към плачевното състояние, в което се намира и досега.
Мнозина биха дали всички бели коне, които пасат в нашата политика – заедно с краставите магарета край тях - за да надзърнат в грамите на американското посолство в София, в които става дума за Костов. Американците никога не го харесаха истински, но защо - това не стана ясно. 
Големият „реформатор“ не беше по вкуса им, дори след като им направи прескъп подарък, който облагодетелства в почти криминална степен техни фирми, а покрай това обърка за повече от 15 години енергийния баланс на България. 
И ако този подарък не бъде взет обратно, нищо добро не ни чака. 
Но понеже сме си овце, все мрънкаме за руския газ, но и през ум не ни минава, че плащаме като идиоти за американския ток. 
И сега Бойко се сети за централите. 

Най-после - макар че от 2009 година досега десет пъти можеше да спре кожодерската им практика. 

 

 

 

============================

 

Дедо вероятно се майтапи. Не мога да допусна, че може да е фен на анархизма. :lol:

 

Съвсем спокойно може да допуснеш без да се притесняваш... Една дума - oblivious.

Link to comment
Share on other sites

12115619_864914123605728_288009756433326

Вземи се кандидатирай да дръпнеш гласовете на волен сидеров :P

Е те точно от това се притеснявам :)

Дедо вероятно се майтапи. Не мога да допусна, че може да е фен на анархизма. :lol:

Ей не може да си потроли човек на спокойствие значи. :P

Link to comment
Share on other sites

 

 

Знам, че така са ви разказвали в училище, но нещата стоят леко по-различно. Анархията не е безредици и всеки да си прави каквото си иска. Анархистите са хора, които искат минимална намеса на държавата. Ако смятате, че анархиста е въоръжен луд с молотов (както го описват в училище) много се бъркате. За всеки е изгодно да има общество и да се подкрепяме взаимно за да живеем по-добре. Само че не виждам смисъл всеки да дава половината от заработеното си на някой друг за да се издържа бюрократичната машина.

 

Гледам че темата се задълбочава още повече, та само да вметна, че Дядо не е далече от истината. 

 
и това:
Link to comment
Share on other sites

 

Гледам че темата се задълбочава още повече, та само да вметна, че Дядо не е далече от истината.

 

и това:

Не пуснах клипчето, признавам. Достатъчно ми беше само да прочета част от текста в заглавната снимка.

 

Човека е животно. Сега, повече от всякога. С всичките комплекси, перверзии, фетиши, емоции, неизказани мисли, несподелени чувства, алкохолни, наркотични и др. зависимости. Ако ограниченията, които са в сила в момента (религия, правителство, закони, консуматорско мислене, неограничена трибуна за изява на тия комплекси и перверзии в Интернет) - паднат, до 1 седмица ще е като в Содом, до 1 месец ще има сцени на канибализъм, до 6 месеца общество няма да има. До 2 години няма да има човечество. Да не говорим, че без здравеопазване и лекарства, разлигавените ни организми ще се предадат пред разните му болести още при първата зима или смяна на сезоните.

Link to comment
Share on other sites

Вие мое си плещите за политика колкото си щете. Аз правя това 

12107785_10206732643813361_2576246172205

 

и се замислям как да се сдобия с това

 

http://www.weapons-trading.com/product_info.php?idarticles=3058

Link to comment
Share on other sites

и се замислям как да се сдобия с това

 

http://www.weapons-trading.com/product_info.php?idarticles=3058

 

Обърни се към Дедо - като виден анархист...за всякакви анархистични каузи, касаещи покупката на съпътстващ инвентар, отпуска охотно безлихвени заеми. :punk

Link to comment
Share on other sites

Мнозина биха дали всички бели коне, които пасат в нашата политика – заедно с краставите магарета край тях - за да надзърнат в грамите на американското посолство в София, в които става дума за Костов. 

 

А че кой им пречи да надзърнат? Грамите са публични вече няколко години в Wikileaks... Кой е автора на този гениален текст? Някой абориген, който живее под голям камък, не е виждал Интернет и тоалетната му е на двора?

Link to comment
Share on other sites

А да си дойдем на думата. Ето един човек дето ме е разбрал правилно, не като Виден

 

Откога пък взе да проявяваш такива претенциЙ?  :laughing:

 

Вие мое си плещите за политика колкото си щете. Аз правя това 

 

и се замислям как да се сдобия с това

 

http://www.weapons-trading.com/product_info.php?idarticles=3058

 

Не ме забравяй! И сланина, ей, сланина! :grin:

 

После ще снимам и аз какво сътворих вчера...

 

=========

 

Нещо подозрително евтино е това оръжие... Защо така? 

 

А че кой им пречи да надзърнат? Грамите са публични вече няколко години в Wikileaks... Кой е автора на този гениален текст? Някой абориген, който живее под голям камък, не е виждал Интернет и тоалетната му е на двора?

 

Кеворк Кеворкян. Текстовете му обикновено са нещо като гениални - да. 

Link to comment
Share on other sites

Нещо подозрително евтино е това оръжие... Защо така? 

 

Вече е било използвано по предназначение....няколко пъти...извършителят все още е неизвестен. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Ще се сетят нЕкои хорица ама ще е късно...Аз от кога разправям че трябва поне 6 месеца казарма ама...

 

За Ангел ли говориш? :) Той не е метросексуален, само се прави на такъв, щото бил пазарувал в "Метро" и се е возил на метрото. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Може и да съм се объркал, но преди малко се разминах с гадния грък с нисана, който помля момичето на спирката преди известно време. Има си нов Нисан и го кара също толкова безрасъдно. Или пък е бил друг....

Link to comment
Share on other sites

 

Баш казармата ще ги оправи... Липсата на възпитание и изграждане като човек, не може да ти го даде казармата. Сваляли я мъже от всякаква възраст и под 35 били смешно арогантни (отдолу пише че авторката е на 20), а защо не напише за себеподобните си, какви меркантилни боклуци са станали повечето и после мрънкат, че нямало истински мъже, както и тя защо излиза с двойно по-стари от нея

Може и да съм се объркал, но преди малко се разминах с гадния грък с нисана, който помля момичето на спирката преди известно време. Има си нов Нисан и го кара също толкова безрасъдно. Или пък е бил друг....

Ами че защо да не кара - в крайна сметка с 5000 лв глоба се размина

Link to comment
Share on other sites

Кеворк Кеворкян. Текстовете му обикновено са нещо като гениални - да. 

Сириъсли?! Тази подлога?! 

Не намирам достатъчно подходящ фейспалм из нета...

 

Ако е бил той, явно не си е взел никаква поука и дано да не го четем отново по вестниците.

 

Напротив, взел си е я е. Че тук всичко може да му се размине с парите на тати...
Link to comment
Share on other sites

Откога пък взе да проявяваш такива претенциЙ?  :laughing:

Аз претенции нямам ама не бих отказал длъжността :lol:

 

Обещавам, не за 800 ми за 500 дни ще оправя всичко (както на мен си ми харесва) :)

Link to comment
Share on other sites

Обещавам, не за 800 ми за 500 дни ще оправя всичко (както на мен си ми харесва) :)

 

Дай да съкратим малко срока...ще помагам каквото трябва.

 

П.П. И понеже не разбрах накъде точно ще се насочиш...ако е за цар - ще ти бъда придворен музикант и ще ти пея на ушенце ; ако е за диктатор - тренирал съм спортна стрелба с малокалибрено оръжие и имам разрешително за бойно. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...