Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Първата снимка ме кара да се чувствам страшно некомфортно.

 

Гроздето те кара да се чувстваш некомфортно...

 

Да взема панделка да вържа на бидона? 

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ, в смисъл?

Защото мен ме навежда на мисълта за дълги зимни вечери....

Просто чувство на некомфорт ми създава. Също и всякакви други снимки с множество малки, различни по форма и хаотично разпръснати обекти.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле... Не те съдя, но мисля, че ти липсва изконния трепет в душицата, да гледаш кипнали джибри и да се омайваш от аромата на прекипяла шира... Видене, за тая година сланина не гарантирам, щото хайваните са много зле...

Link to comment
Share on other sites

Гледайте пак да сложите стара канелка :lol:

 

НИКОГА вече злато в подобен бидон... Бидонът с канелка отдавна вече е префасониран за копривена отвара...

 

Просто чувство на некомфорт ми създава. Също и всякакви други снимки с множество малки, различни по форма и хаотично разпръснати обекти.

 

Чудя се какво ли чувство ти създава мисълта да разгониш осите и пчелите, да разбуташ зърната, да гребнеш с канчето и да пийнеш....

 

Ангеле... Не те съдя, но мисля, че ти липсва изконния трепет в душицата, да гледаш кипнали джибри и да се омайваш от аромата на прекипяла шира... Видене, за тая година сланина не гарантирам, щото хайваните са много зле...

 

Ако трябва и сланина ще купим!  :laughing:

 

Обаче, пичове, тази година твърдо се убедих, че моят звяр Грифон си струва всеки лев....

 

pigiadiraspatrice_elettrica_Grifo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ангеле... Не те съдя...

Наско, според мен дискомфорта на Ангел иде не от обекта на снимката, а от композицията. Тоест - ако ще и малини и къпини да снимаш в някаква подобна композиция - би било същото. Не смятам, че има нещо общо с вино, ракия и т.н.

 

А това изконно... изконния български фетиш към алкохола. И аз не го разбирам, пък какъвто щете ме наричайте.

Link to comment
Share on other sites

 И аз не го разбирам, пък какъвто щете ме наричайте.

Небългарин!

 

П.п. И не става въпрос за виното или ракията, а за това да правиш нещо с ръцете си (ей така, за кеф) и да виждаш как то се случва ;) Същото е и с мезелъците, плетките, ножарството, грънчарството или ако щеш, отглеждането на китки някакви....

Link to comment
Share on other sites

Наско, според мен дискомфорта на Ангел иде не от обекта на снимката, а от композицията. Тоест - ако ще и малини и къпини да снимаш в някаква подобна композиция - би било същото. Не смятам, че има нещо общо с вино, ракия и т.н.

 

А това изконно... изконния български фетиш към алкохола. И аз не го разбирам, пък какъвто щете ме наричайте.

Правилно си разбрал. Тука дискомфорта не е чак толкова голям, но има снимки, които просто не мога да погледна и ме карат да се чувствам гадно, без никаква причина.

 

Google: trypophobia

Link to comment
Share on other sites

Е, тва ще прилича на повърнато... Аз снощи се набих в купчина трупове. Буквално. Ако на някой му е интересно, да ме подсети да разкажа.

Link to comment
Share on other sites

Е, тва ще прилича на повърнато... Аз снощи се набих в купчина трупове. Буквално. Ако на някой му е интересно, да ме подсети да разкажа.

Кое ще прилича на повърнато?

Link to comment
Share on other sites

Алкохола след спортуване е явно и ясно забранен. Разрешен е само след един точно определен спорт, наречен спиртуване и то само на професионалисти.

 

Ангеле, разбрах. И на мен ми се е случвало. Само че при друг вид композиции..

Link to comment
Share on other sites

Почти човешки бяха труповете. Реквизит за филм. Ама в тъмното не правиш разлика. Та след това бая псувах

Link to comment
Share on other sites

Аз замислям да си направя такова, но с къпини

 

СЮриозно! ТИ да го направиш? Туй требе да се види! С къпини е трудна задача, а и не ми се мисли що захар требе да шибнеш вътре... 

 

=================

 

Наско -  :wtf:

 

=====================

 

Преди няма и 10-на години говорех, че ще дойде време да сеем портокали и банани в дворовете си... Повечето хора се смееха... Е, вече засях първите бананови палми в моя двор. Оказва се, че вече масово хората ги отглеждат в дворни условия...

 

1romEXw.jpg

 

Вероятно това е свързано с глобалното застудяване, знам ли... Предполагам, че поради същата причина насред Брестник виреят бананови палми по 10 метра... Тази е една малка издънка от такава...  

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...