Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не се отчайвам. Констатирам факт. Който смятам да променя. В близките 6 месеца едва ли ще порастна в длъжност, но мога да опитам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти нещо депресирал ли си се? Чуваш ли се какви ги приказваш? Що не се гръмнеш утре тогава, че да не оставаш разочарован?  :Facepalm:

 

Тове е една от най-големите глупости, които някога си казвал....   

Стига отписвай човека и без това се е депресирал пък ти! Grimjaur-е колкото повече узнаваш, толкова повече ще разбираш колко още не знаеш :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да ви кажа едно НаЗдРаВе ПиЧуИИ! Ай да не се отчайваме толкова А?!??!

 

820282.jpg

Link to comment
Share on other sites

Казано е отдавна, че човек се учи докато е жив. 

 

Теорията за разширяващия се кръг на знанието нали я знаеш - колкото повече научаваш, толкова повече разбираш, че няма как да научиш всичко, дето ти се иска. Нито ти, нито аз сме Айнщайн, че да се гордеем колко много знаем и какво сме допринесли за света.

Link to comment
Share on other sites

Теорията за разширяващия се кръг на знанието нали я знаеш - колкото повече научаваш, толкова повече разбираш, че няма как да научиш всичко, дето ти се иска. Нито ти, нито аз сме Айнщайн, че да се гордеем колко много знаем и какво сме допринесли за света.

 

Ти пък сега ще кажеш, че водата е мокра... Нима има някой нормален с акъла си, който да си въобразява, че може да научи всичко? 

 

И какво викаш - ти грам не се гордееш с познанията си и всичко, което си правил цял живот? Да не е изпуснат някакъв газ в твоето изолирано помещение тази вечер? Я вземи проветри малко.... 

Link to comment
Share on other sites

ГАД! Наздраве!  :laughing:

А така, на здраво място да влиза  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък сега ще кажеш, че водата е мокра... Нима има някой нормален с акъла си, който да си въобразява, че може да научи всичко? 

 

И какво викаш - ти грам не се гордееш с познанията си и всичко, което си правил цял живот? Да не е изпуснат някакъв газ в твоето изолирано помещение тази вечер? Я вземи проветри малко.... 

 

Гордея се единствено с успехите ми в последните 20-25 години в моята си област, с които успехи между другото не съм се похвалил нито веднъж досега в темата за фукането, защото съм разбрал, че с леки изключения хората там основно се хвалят кой какво си е купил. Говорим си за знанието по принцип, нали...а не кой колко добър професионалист е в областта си. А и дори да говорим само за една професионална област, мислиш ли че си супер-хипер добър в това, което работиш? Щото аз за себе не го мисля, акó и хората, с които съм работил досега да са оставали доволни от продукта, който съм им предоставял. Може би съм малко по-самокритичен, отколкото трябва, но предпочитам да е така, отколкото да страдам от нарцисизъм и сутрин първата ми работа да е да се възхитя пред огледалото колко съм велик. :)

Link to comment
Share on other sites

Гордея се единствено с успехите ми в последните 20-25 години в моята си област, с които успехи между другото не съм се похвалил нито веднъж досега в темата за фукането, защото съм разбрал, че с леки изключения хората там основно се хвалят кой какво си е купил. Говорим си за знанието по принцип, нали...а не кой колко добър професионалист е в областта си. А и дори да говорим само за една професионална област, мислиш ли че си супер-хипер добър в това, което работиш? Щото аз за себе не го мисля, акó и хората, с които съм работил досега да са оставали доволни от продукта, който съм им предоставял. Може би съм малко по-самокритичен, отколкото трябва, но предпочитам да е така, отколкото да страдам от нарцисизъм и сутрин първата ми работа да е да се възхитя пред огледалото колко съм велик. :)

 

Ами открий някаква среда тогава, в нещата е редно да има баланс. Какво си се депресирал тука, все едно си учител по музика в Етрополе... А да се замисляш случайно колко точно са хората с твоите познания? Хм? Ако и да говорим само за България. Това нищо ли е? Я се стегни малко... Никой не може да каже, че е непременно НАЙ в работата си, но нищо не пречи човек да е доволен от себе си. Не да се фука, просто да е доволен. Това пък разбира се не означава, че не му се иска и още, но всичко си има някакви граници.  

Link to comment
Share on other sites

...освен ако не си някой самовлюбен идиот - факт.

Такъв като мен, примерно. Щот аз непрекъснато се кефя колко съм велик, а като си помисля само колко още по-велик ще ставам, направо ми иде да си посегна :))

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая свинщина с концерта на Пайнер. 80 процента от хората във фейсбука са писали нещо на тяхната стена в стил спиндерман.

Ъъъ.... Искрица надежда?

Link to comment
Share on other sites

Такъв като мен, примерно. Щот аз непрекъснато се кефя колко съм велик, а като си помисля само колко още по-велик ще ставам, направо ми иде да си посегна :))

 

А така! Майка му и прасе! Депресирал ми се птеросмисира... То е логично де, след толкова еони....  :laughing:

 

Каква е тая свинщина с концерта на Пайнер. 80 процента от хората във фейсбука са писали нещо на тяхната стена в стил спиндерман.

 

Тая свинщина е светлина в тунела! 

 

Ъъъ.... Искрица надежда?

 

Именно, че и бая се разпространява!

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали знаеш ама нямам тв планета, камо ли да знам какво става. Днеска ставам и половината ми приятели наредили по един пост там. Зачетох се, припаднах от смях и така :-D

Link to comment
Share on other sites

Депресирал ми се птеросмисира... То е логично де, след толкова еони....  :laughing:

 

Личи ли ми?

 

А така! Майка му и прасе!

 

Що, да не си посегна вече? Хареса ли ти? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая свинщина е светлина в тунела!

 

Именно, че и бая се разпространява!

Мне. Точно обратното.

Тая свинщина е поредният пример за стадно поведение и липса на оригинашност дори и в шегите, които се пишат.

 

Хората, които пишат там няма да престанат да слушат чалга. Няма да спрат и да се влияят от чалга културата.

 

Просто тренд. Откакто го показаха и по новините - още повече ще се засили. До един момент.

Link to comment
Share on other sites

Мне. Точно обратното.

Тая свинщина е поредният пример за стадно поведение и липса на оригинашност дори и в шегите, които се пишат.

 

Хората, които пишат там няма да престанат да слушат чалга. Няма да спрат и да се влияят от чалга културата.

 

Просто тренд. Откакто го показаха и по новините - още повече ще се засили. До един момент.

 

Айде бе! Това масово тролене си е точно похвално. Фактът, че го има, е показателен... Никой не е тръгнал да отказва чалгарите от чалгата...  

Link to comment
Share on other sites

Слушай ме кво ти говоря. Тия работи не ги дават във Фаркрай и Уулфенщайн.

 

Цяло лято троленето беше по адрес на Гери-Никол.

 

Преди това беше Джоджано.

 

Преди това онова момиче дето 1000 човека се изсипаха пред тях за рождения ѝ ден.

 

Преди тва - нам си кво.

 

Хората просто се чувстват част от едно цяло и се хвърлят с главата напред да пишат тъпи и неоригинални шеги. Аз това не мога да го нарека похвално.

Link to comment
Share on other sites

И точно това ме притеснява, че частта от стаята, в която искам да сложа масата, е широка само 2.80м, дължината не е проблем.

Като цяло исках да е 7ft, но се оглеждам и за 6ft (182x101 см), което е минимумът за мен. Не знам, ще направя пак замервания, ще хвърля малко боб и ще го реша :).

Ако е празна стаята чертай по земята. Ако можеш сложи подобна маса като размер да се ориентираш как ще седи. Една бегла представа да добиеш какво те очаква на късата страна.
Link to comment
Share on other sites

...троленето беше по адрес на Гери-Никол.
Това некъв нов дует ли е :P

 

Минава ми през главата,че слушам от половин час как трима тотално намокрени комшии пеят с цяло гърло нещо за некви килии и някъв Илия,сигурно четвъртия от групата нещо го е загазил :lol:За капак на единия жена му бучи от терасата да се прибира...ше има кютек след малко :o

 

Link to comment
Share on other sites

Това некъв нов дует ли е :P

 

Споко, Ангел е чалгар и си защитава аудиторията...  :laughing:

 

===================

 

Бахти - докъде я докарах!!! Споря за кемтрейлс у Фейсот...  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...