Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

"X-фактор" - 100% попадение и в групата с момичетата, и в групата 25+. Познах предварително всеки един без изключение от всички, които одобриха тази вечер, което лееекичко ласкае самочувствието ми. :love

 

P.S. Платени консултации по всякакви музикални въпроси давам всеки вторник и четвъртък от 16 до 18 ; за красиви клиентки - безплатно. :D :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

 

P.S. Платени консултации по всякакви музикални въпроси давам всеки вторник и четвъртък от 16 до 18 ; за красиви клиентки - безплатно. :D :laughing1:

Абе... тя ще те чуе женатии.....

Link to comment
Share on other sites

Интересно някак си руските удари дотук болници не уцелват.... :moon:

Това е така, защото по принцип специалността на руските удари са летящи граждански самолети. Единствената разлика е, че едните си признават веднага, докато другите мълчат и отричат до последно като комунист на разпит.

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, кажи от къде идва тази твоя омраза към Русия. Сестра ми живее 20+ години в Далас, математик и физик е, вече е заместник директор на университет и я няма при нея тази омраза. Отричаш детински, постижения на руснаците които цял свят признава....ъъъъ без Америка, разбира се и всеки който е против твоето мнение, значи задължително става атакист и т.н. Ти всъщност защитаваш ИДИЛ ли...щом руснаците имат успех там. 

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, кажи от къде идва тази твоя омраза към Русия.

Ъъъъъ, от кога една деспотично-авторитарна управляваща клика с нацистки наклонности започна да се олицетворява с цялата държава? Я ми обясни "логиката" в това умозаключение? Или още я караме по аналогия с древния проблясък на краля-слънце "Държавата - това съм аз"? За разлика от някои индивиди тук, аз никога не съм заявявал, че "руснаците са адски малоумни", но не знам дали и това ще е достатъчно за да схванеш разликата между политиката на един несменяем деспот и съответната държава.

Link to comment
Share on other sites

Няма...тя чува добре докъм 50-60 км, но сега е по-далече. :P

 

Изследвания на палеонтолози показват, че крякането на птеромисира при ясно и тихо време може да се чуе до 100 км....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Изследвания на палеонтолози показват, че крякането на птеромисира при ясно и тихо време може да се чуе до 100 км....  :laughing:

 

Да, ама при пряка видимост и липса на планини между двамата, така че съм спокоен. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ, от кога една деспотично-авторитарна управляваща клика с нацистки наклонности започна да се олицетворява с цялата държава? Я ми обясни "логиката" в това умозаключение? Или още я караме по аналогия с древния проблясък на краля-слънце "Държавата - това съм аз"? За разлика от някои индивиди тук, аз никога не съм заявявал, че "руснаците са адски малоумни", но не знам дали и това ще е достатъчно за да схванеш разликата между политиката на един несменяем деспот и съответната държава.

Кръстник, аз никога не съм се имал за особено интелигентен, но аз ли се бъркам или ти току що ми описа САЩ? Щото до колкото чета новини, думи като "деспотично-авторитарна" и т.н., ми приличат на събития в Ирак, Египет, Либия и....доста още. Не знам дали това ще е достатъчно за да схванеш разликата между независими държави и една клика в Америка, която решава кой да живее и кой да умре.

Link to comment
Share on other sites

... аз ли се бъркам или ти току що ми описа САЩ?

Президента на САЩ се сменя на всеки 4 до 8 години. Припомни си Путин от кога е на власт?

 

Деспотичната клика, която изби поне 3 дисидента, за които се сещам също май е в една доста близка нам държава, а най-големия скандал с изнесена вътрешна информация беше от Сноудън и той успешно успя да избяга и не са го утрепали още.

 

Иначе, че и онези не са цвете за мирисне е друга тема, но в случая със самолета май баш ракета го е свалила.

абе нямаше ли  полит тема ве

Затварят ги ;)

Link to comment
Share on other sites

Президента на САЩ се сменя на всеки 4 до 8 години. Припомни си Путин от кога е на власт?

 

Деспотичната клика, която изби поне 3 дисидента, за които се сещам също май е в една доста близка нам държава, а най-големия скандал с изнесена вътрешна информация беше от Сноудън и той успешно успя да избяга и не са го утрепали още.

 

Сменя се викаш.... Голямо постижение, предвид че последните 15 години САЩ се оглавява от двама тотални палячовци, особено единия. 

 

Сноудън защо ли не е утрепан, как мислиш? :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Абе кво става с тоя форум? Тотално изперкахте!

Сменете му името на bulfoRU.com и сложете един слоган "сичко руско и съвецко, любя, тача и милея"!

... стига да не е Москвич или черно-бял телевизор Юность, а напоследък и рубли.   :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Сменя се викаш.... Голямо постижение, предвид че последните 15 години САЩ се оглавява от двама тотални палячовци, особено единия.

Викаш къде-къде са си по-добре руснаците с техните олигарси, които дори да те заколят нито ще ги осъдят нито има дори шанс да ги хванат, защото ха някой е казал ха са го заклали и него, нали?

 

Всъщност то си е направо родна действителност - те и тука така нашенските олигарси и после съда ги оправдава...

Link to comment
Share on other sites

И полицията изобщо не смее да ги арестува викаш - съвсем като в Русия е? Хайде като им мерим олигарсите (щото то верно навсякъде има такива) да им премерим и как се държат и доколко имат уважение към законите. Защото и тукашните и руските са доста над законите и дори полицията не смее да ги закача.

Link to comment
Share on other sites

Или наркобарон. Ама аз не съм особено убеден в това. Според мен е далече по-добре да можеш да си спокоен, без да се налага да се обградиш с една малка армия да те пази и постоянно да подскачаш като гръмне дори бутилка шампанско...

Link to comment
Share on other sites

В САЩ олигарси няма! НИКАКВИ!  :Facepalm:

В САЩ е пълно с олигарси - тва Бил Гейтс, тва Уорън Бъфет, да не забравяме и новоизлюпени олигарси като Лари Пейдж, Сергей Брин (внимание, тук имаме и руска връзка, демек типичен олигарх) и Марк Зукърбърг. Всички тия са учебникови примери за олигарси, изстреляни на върха в йерархията благодарение кеширането на тесните им връзки с управляващите политически кръгове. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ, от кога една деспотично-авторитарна управляваща клика с нацистки наклонности започна да се олицетворява с цялата държава? 

Ти за Русия ли говориш или за Украйна?

 

П.С. Аз не ща да съм олигарх или наркобарон. Искам да съм генерал. Или директор на водопад. Че да прибавя към 200-те декара частни мъгли в Родопите и още някоя и друга благина.

Link to comment
Share on other sites

Ти за Русия ли говориш или за Украйна?

Ми де да знам. Коя от тия двете държави се управлява от несменяем фюрер с нацистка, опа, пардон, нашистка (определено шовинистична и крайно нетолерантна към различните) политическа идеология?

Link to comment
Share on other sites

Снимки искаш ли или сам ще си сравниш нацистката символика?

Не съм много в час със символиката, но сигурно трябва да е нещо такова:

 

nashi600_b.jpg

 

x_2adf18b5.jpg

 

Nashi.jpg

 

 

 

nasilogotip-300x300.jpg  150px-%D0%9B%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...