Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Gerasime, к'во подпали пък ти? Чак и почна да раздаваш класификации, кой какъв, кой онакъв? Гадин просто разказа една забавна ситуация. Ти почна тука да даваш психоанализи, кой к'во детство имал, кога проебал и т.н. Дишай, успокой се малко, пуши една цигара, ако пушиш, пий една ракия :)

Не мисля, че поста му беше насочен към gado. По-скоро към NEO_DDT.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе може и да е 4:1 Но пък един колега има 3ма сина.Близнаците се родиха декември.Каза,че и брат му има 2 момчета.Та май си е до ген :D

 

Или пък тото. :))

 

Поздрав за всички с момчетата. :thumbsup:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs

Link to comment
Share on other sites

FAKE. Телата на бебетата са по-непропорционални. Останалото seems legit! :moon:

 

Не бъди дребнав, "дребнавец" такъв....не, всъщност си толкова "дребнавец", че чак не те виждам... :woot

Може да са фейк, ама виж к'ви са яки! :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

:popcorn:

 

Тоя разказ трябваше да го чуеш на масата на съответно количество питиета и мезета.... Аз със сълзи съм се смял...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това са деца и още нищо не знаят бе какво се надъхвате чак шамари щели да бият, ебаси комплексарите вие сигурно на техните години сте били пълни смотаняци и затова сега мразите всеки който не е бил девствен преди да мине двайсетака.

Пич никой не ти е казал, че е бил девствен до двайсетака ама дванайсе годишни момиченца не съм навивал да еба. Смотаняк или комплексар може да си ти, ама ти гарантирам, че имам ли дванайсе годишна дъщеря и ти или твоята челяд и прави намеци за ебане ще ти сглобяват муцуната в спешното. Недей бърза да квалифицираш хора които не познаваш

Link to comment
Share on other sites

.... ще ти сглобяват муцуната в спешното.

 

Оле, оле.... Биенето за нищо го нямаш май. От къде тая агресия? Ще набиеш 16 годишно момче, защото е говорило за секс на дъщеря ти? По-добре не я пускай на училище тогава и не ѝ давай достъп до Интернет.

А възможността, че дъщеря ти може да ти стъжни живота после, защото си я изложил пред момчето, в което е "влюбена" обмисляш ли я?

 

Имаш ли изобщо някаква идея, колко е крехка човешката психика? Ако не, да ти разкажа историята за едно момченце 3-4-ти клас, което се напикало в час и се обесило в тоалетната на училището, за да не му се карат в къщи?

Link to comment
Share on other sites

Аз зат'ва нямам още деца. Щото ми е лабилна психиката и се нервя лесно... А форОмния дуел... не знам, опаковайте всичко в найлони, че чакам скоро екскрементите да ударят вентилаторите...

Link to comment
Share on other sites

Бащите да не забравят и този виц:

 

Пътуват в кола майка, баща и 10 годишен син. По едно време синът пита:

- Мамо, какво е минет?

Майката се смутила леко, но решила да не лъже детето си и му казала:

- Ами минет е, когато лапаш на някой пишката.

Бащата се обърнал рязко към жена си и ѝ казал:

- Не! Минет е, когато някой ТИ ЛАПНЕ пишката… Син възпитаваш, все пак, а не дъщеря !!!

Link to comment
Share on other sites

Е затова не искам да имам дъщеря, че в този случай въобще нямаше да съм толкова търпелив, а щях да съм му навъртял шамарите и да му обясня, че докосне ли 12 годишната ми дъщеря, първо ще го смачкам след това ще го обезчестя :)

Е... Точно тази ситуация не изискваше такъв подход :))  Всичко си беше под контрол, а и малката прекрасно знаеше, че по това време, аз съм сигурност там и се занимавам с нещо и съответно чувам всичко. Не, че не ми се е налагало и да раздавам шамари, но то е било само два пъти, като и двата пъти са били съвсем непознати на нея и мен келеши. Единият беше някакъв малък мангал, който възползвайки се че вече се мръква и беше скочил да я обарва, докато тя си чакаше едни приятели пред дворната врата. Бая бой отнесе този миризлив отпадък... Втория път ошамарих един наркоман, който доста агресивно се опита да я ръси за стотинки и не разбра от дума (вероятно беше абстинентен).

Така, че ошамарването на келеши е една съвсем крайна мярка и поне според собствените ми разбирания е допустимо само за далеч по-тежки прегрешения от едното дрънкане на небивалици.

 

П.п. А, да... И изобщо си избий от главата мисълта, че ще можеш да предпазиш детето си от всяка гадост! Няма как да си с него 24/7 и да му правиш чадър. Ако ли пък се опиташ да го правиш, то най-вероятно ще му навредиш повече, от колкото ще помогнеш.

 

 

А възможността, че дъщеря ти може да ти стъжни живота после, защото си я изложил пред момчето, в което е "влюбена" обмисляш ли я?

Опаа.... Пак се отвя твърде на далече в сферата на Ами ако.... И собствените си фантазии.

 

П.п. Спри турските сериали бе, човек! Ако не можеш, то поне ги намали.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

А оня по-горе, дет се изака така злостно, изобщо няма да го коментирам, понеже зад таковата непровокирано пенявене вероятно се крият доста тежки комплекси, именно по темата.

Па на такива хора квото и да им кажеш все ги боли много и започват още по-обилно слюнкоотделяне.

Link to comment
Share on other sites

То няма какво да се коментира, който трябваше си го разбра според възможностите и реакциите бяха според очакваното. Виж че не е посочен един човек а събирателно за всеки по нещо.

Link to comment
Share on other sites

Оле, оле.... Биенето за нищо го нямаш май. От къде тая агресия? Ще набиеш 16 годишно момче, защото е говорило за секс на дъщеря ти? По-добре не я пускай на училище тогава и не ѝ давай достъп до Интернет.

А възможността, че дъщеря ти може да ти стъжни живота после, защото си я изложил пред момчето, в което е "влюбена" обмисляш ли я?

 

Имаш ли изобщо някаква идея, колко е крехка човешката психика? Ако не, да ти разкажа историята за едно момченце 3-4-ти клас, което се напикало в час и се обесило в тоалетната на училището, за да не му се карат в къщи?

Да защото иска да прави секс с 12 годишна?! Той едва ли и е говорил просто за спорта, че няма за какво друго да си говорят. Явно просто във въпросния случай не е бил нагъл и настъпателен. Преди 14 даже е незаконно според законодателството ако си спомням правилно...

Link to comment
Share on other sites

Опаа.... Пак се отвя твърде на далече в сферата на Ами ако.... И собствените си фантазии.

 

П.п. Спри турските сериали бе, човек! Ако не можеш, то поне ги намали.

 

Просто приеми, че съм виждал по-разглезени гомненца, отколкото си виждал ти и да го оставим там.

 

Да защото иска да прави секс с 12 годишна?! Той едва ли и е говорил просто за спорта, че няма за какво друго да си говорят. Явно просто във въпросния случай не е бил нагъл и настъпателен. Преди 14 даже е незаконно според законодателството ако си спомням правилно...

 

Обществото отдавна е минало тоя момент.

Link to comment
Share on other sites

Просто приеми, че съм виждал по-разглезени гомненца, отколкото си виждал ти и да го оставим там.

Ми, Ок... Ама изобщо не биваше в такъв случай да го даваш това като пример, понеже вината за последствията си е изцяло на калпавия родител.

Обществото отдавна е минало тоя момент.

Не, не е.

Няма нищо лошо лапетата да експериментират със сексуалността си, но това трябва да става само по собствено желание. Щот, нали, никой освен един (но и той е под съмнение) не се е пръкнал чрез непорочно зачатие ;) А това за сексът с малолетен/малолетна важи в случаите, когато единият партньор е пълнолетен. Педофилия го водят това ;)

Когато и двамата са на възрас дет викат - То му се припикало, па си помислило, че му се е приебало, ни закон ги лови, ни нищо. Най-много бащата на онодената страна да поошамари онождащата страна и евентуално после да се получат едни типично нашенски семейни вражди :))

Link to comment
Share on other sites

Като започнаха да пукат вънка (май пак няк'ви фойерверки)...ми мина през главата (сутринта го прочетох), че само преди няма и 10 дена, в Йемен е имало един доста голяяяяям взрив, за който отначало даже са заподозрели, че може и да е неутронна бомба, но впоследствие се оказало, че не е...или поне руснаците твърдят така.

 

https://www.youtube.com/watch?v=99b7iPDFML4

Link to comment
Share on other sites

Не мяза на ядрено оръжие, даже тактическо. Има много бензин. Някой си е направил бая сериозен ташак...

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам, ядрения взрив го предхожда ослепителна светлина. И чак тогава може да видиш гъбката.

Link to comment
Share on other sites

И нека не оставяме на страна факта, че снимащият се намира едва на 400 - 500 метра от епицентъра на взрива :)) Съдя по времето за пристигане на звуковата.

Много ми е интересно как операторът се е измъкнал от прякото попадение, та да качи в тубата клипчето :lol:

 

П.п. Пешо, обръщането на внимание на тези незначителни подробности също се учи в казармата ;)

Link to comment
Share on other sites

При неутронната бомба няма чак толкова ярка светлина, особено при малките мощности или тактическото оръжие.

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама при нея тоя снимащия не трябваше да е жив. Нали това е идеята, да изпече живата сила с неутрони, без материални щети по инфраструктурата?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...