Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В офиса всяка вечер разцъкваме или broodwar, или cs. Да ти кажа, гледал съм клипове с по-новите версии - доста добре са я направили и визуално, и като gameplay... И в края на краищата я намирам за скучен цикъл...

Link to comment
Share on other sites

Еми CS:GO си е доволно добра,но не ми се дават 15$ за нея.Ще чакам промо да е 5$ 

 

Едит:Начи форумната среща я отебаваме щото повечето са несериозни :D или Мисири ;)

Link to comment
Share on other sites

И в края на краищата я намирам за скучен цикъл...

 

Именно! Както на моменти става и с WarThunder....

Link to comment
Share on other sites

На едни приятели днес им се е родила щерка. Как ше се нарежем, като им идем на гости...

Link to comment
Share on other sites

Абе какво става с този бум на момиченца? Тъй като доста мои познати напоследък се изпонародиха, коефициента е 8:2 в полза на момиченцата. След 20-тина година младите пичове ще имат голям избор :)

Link to comment
Share on other sites

И татковците ще могат да тренират стрелба по грозен дивеч. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ами мъжете си ги правите такива. Така че няма на кой да се сърдите :)

Link to comment
Share on other sites

И татковците ще могат да тренират стрелба по грозен дивеч. 

 

 

А тези като мен.., какво правим? Аз лично си падам по хладното оръжие.

Май съм споделял тук някъде, как получавах цялото внимание на келешите (които искаха да излизат с щерката) в частта, в която им обяснявах в колко часа я искам удома :))

Link to comment
Share on other sites

Абе какво става с този бум на момиченца? Тъй като доста мои познати напоследък се изпонародиха, коефициента е 8:2 в полза на момиченцата. След 20-тина година младите пичове ще имат голям избор :)

 

Ще имат избор кой да ги отстреля, ако са кудупи....

 

И татковците ще могат да тренират стрелба по грозен дивеч. 

 

 

 

Абсолютно!

 

==============

 

Споделял си, мисир, споделял си.... На маса предимно. 

Link to comment
Share on other sites

Абе какво става с този бум на момиченца? Тъй като доста мои познати напоследък се изпонародиха, коефициента е 8:2 в полза на момиченцата. След 20-тина година младите пичове ще имат голям избор :)

И що не каза 4:1, ми трябваше да ме затрудняваш да смятам кво точно си искал да кажеш, аджеба? :mellow:

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Кога това бе, Фите?

Link to comment
Share on other sites

Някъде около времето, когато ми разказваше случката под прозореца....  :laughing:

Големи смотаняци има, ей..... Ако ние някога бяхме такива злета, сефте нямаше да си имаме и до ден днешен... (или поне не и без да се кихат с'тинки)

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой на кого под прозореца е пикал, ама вярно - не бяхме такива злета...Прибирам се аз одеве от работа, изнервен, минавам през кварталното магазинче и някво хипстерче с неговата кифла пред мен на касата с някакви вегетариански гадости. И взеха да се разправят за нещо по етикета на някакви ядки - май соя или нещо подобно, ама ядки бяха(като хипстерчето се праи на готян пред кифлата). Аз се издразних още повече, щото не ми се висеше и му викам: пич, ако до 15мин не съм си вкъщи, ще те накарам това семка по семка да кълвеш. И тоя ме гледа шокиран...Събра си покупките и се изнесе като бит пеерас. Кифлата му със сигурност няма да му пусне тая вечер...

 

П.С. А не съм такъв човек, културен съм, да го иба..

Link to comment
Share on other sites

Не, бе... Не става въпрос за пикане под прозорците. Седя си аз една вечер в работилницата и правех на едно ножле дръжка от гнили дъбови чепчета. По едно време чувам как малката се прибира от танци, придружена от някакъв... кавалер. До тук добре. Редно е и си е в реда на нещата.... По едно време обаче, наще взеха да си бърборят и аз станах неволен слушател на мохабета (прозорецът беше отворен и тия все едно бяха при мен). Ония си бъбрят, аз си чопля и чакам келешът да се разкара, че да викна щерката да и кажа нещо. Да, да, ама не, дет се вика. Оня по едно време кат взе да и разтяга едни локуми с колко мадами е бил, пък кво..., пък как.... (пикльото беше на 15-16, пък малката на 12). На момента ми дойдоха едни мераци да излезна и да му плесна един шамар, ама такъв, че сополите му поне пет минути да му се въртят около ушите. Обаче в същото време ми стана и толкова смешно, че едвам се сдържах да не се разцвиля като кретен. Реших да дам шанс на веселото, с идеята, че ако онзи стане нещо твърде нахален, винаги мога с три крачки да изскоча и да му отвъртя онзи шамар. Издържах така десетина минути, хилейки се и сумтейки през нос, а онзи така си повярва, че се понесе с пълна пара през необятното море на тийнските си фантазии (ей, братко, по-големи идиотизми не бях слушал през живота си). На края вече не издържах на напъните да се разцвиля и се обадих по телефона на малката (нищо, че беше на няма и три метра от мен), като и казах със съвсем кротък тон (но така, че и двамата да ме чуват през прозореца), учтиво да го помоли онзи да престане с дивотиите си, щото ако не престане, то аз ще изляза да го побъзикам малко :)) Онзи на момента си глътна кондиката и започна с едни вързани на възел извинения и оправдания (отправени едновременно към нея и към мен) да се измъква. Тук вече аз се разкикотих гръмогласно и докато се измъкна, онзи вече беше набрал преднина от тридесетина метра. Нищо нямаше да му направя на момчето, ама исках да му видя физиономията след като е осъзнал колко юнашки се е изложил. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Е затова не искам да имам дъщеря, че в този случай въобще нямаше да съм толкова търпелив, а щях да съм му навъртял шамарите и да му обясня, че докосне ли 12 годишната ми дъщеря, първо ще го смачкам след това ще го обезчестя :)

Link to comment
Share on other sites

Това са деца и още нищо не знаят бе какво се надъхвате чак шамари щели да бият, ебаси комплексарите вие сигурно на техните години сте били пълни смотаняци и затова сега мразите всеки който не е бил девствен преди да мине двайсетака.

Link to comment
Share on other sites

Абе може и да е 4:1 Но пък един колега има 3ма сина.Близнаците се родиха декември.Каза,че и брат му има 2 момчета.Та май си е до ген :D 

Link to comment
Share on other sites

Gerasime, к'во подпали пък ти? Чак и почна да раздаваш класификации, кой какъв, кой онакъв? Гадин просто разказа една забавна ситуация. Ти почна тука да даваш психоанализи, кой к'во детство имал, кога проебал и т.н. Дишай, успокой се малко, пуши една цигара, ако пушиш, пий една ракия :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не пушиш и не пиеш... Цъкни нещо бързо -я белот, я тъпанарка. Спокойствие и само спокойствие, както казва една моя позната.

Link to comment
Share on other sites

Ако не пушиш и не пиеш... Цъкни нещо бързо -я белот, я тъпанарка. Спокойствие и само спокойствие, както казва една моя позната.

А ако и тия неща не прави, една чи*ия върши същата работа  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...